Skontaktuj się z nami

Apple Remote Desktop 3

D6105ZM/A
 · 
069357
Apple Remote Desktop 3 Apple Remote Desktop to najlepszy sposób zarządzania komputerami Mac w sieci. Instaluj oprogramowanie na wielu komputerach, zapewnij natychmiastową pomoc techniczną użytkownikom za pośrednictwem sieci,...
Przed zakupem sprawdź w App Store czy aplikacja jest dostępna dla Twojej wersji MacOS.

Apple logo
Dostępny w 3-14 dni
Produkt do pobrania
W magazynie
+
 
Cena: 438,00 
(356,10 zł bez VAT)

Apple Remote Desktop 3

Apple Remote Desktop to najlepszy sposób zarządzania komputerami Mac w sieci. Instaluj oprogramowanie na wielu komputerach, zapewnij natychmiastową pomoc techniczną użytkownikom za pośrednictwem sieci, twórz szczegółowe raporty o oprogramowaniu lub sprzęcie i zautomatyzuj rutynowe czynności administracyjne — nie wstając od własnego biurka. Czynności Automatora, funkcja zdalnego wyszukiwania Remote Spotlight i nowy widget Dashboard to tylko niektóre z elementów Apple Remote Desktop 3, które znakomicie usprawniają Twoją pracę.

Apple Remote Desktop 3, wielokrotnie nagradzany program do zarządzania stacjami roboczymi dla systemu Mac OS X, oferuje teraz ponad 50 nowych funkcji i udoskonaleń w dziedzinie instalowania oprogramowania, zarządzania zasobami i zdalnej pomocy technicznej. Program Apple Remote Desktop 3 jest wyposażony w szereg wydajnych mechanizmów, w tym niesamowicie szybką funkcję Spotlight, która wyszukuje informacje na wielu systemach Tiger; ponad 40 czynności Automatora usprawniających powtarzalne zadania, widget Dashboard umożliwiający szybkie i wygodne obserwowanie systemów zdalnych, oraz funkcję AutoInstall służącą do automatycznego uaktualniania oprogramowania na systemach mobilnych, gdy tylko zostaną ponownie podłączone do sieci.

 

Wymagania systemowe:

  • OS X w wersji 10.10.5 lub nowszej