Mój koszyk
Apple Watch
  •  
     - 

Apple Watch

Apple Watch to inteligentny zegarek, który jest idealnym dopełnieniem całego ekosystemu urządzeń od producenta z Cupertino. To stylowe i wytrzymałe urządzenie, dzięki któremu użytkownik ma zawsze pod kontrolą nie tylko czas, ale także powiadomienia z używanych przez siebie aplikacji.

Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
z7
z7
Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
z7

Dlaczego warto kupić Zegarek od Apple?

Sprzęt odznacza się nowoczesnym designem i czytelnym ekranem, dlatego doskonale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Szerokie możliwości personalizacji zegarka oraz duża ilość dostępnych pasków do Apple Watch sprawia, że użytkownik może dopasować jego wygląd do osobistych preferencji.

 

Apple Watch w znacznym stopniu ułatwia odczytywanie powiadomień ze smartfona, wyświetla wiadomości tekstowe i informuje o połączeniach głosowych. Poza tym, dzięki integracji funkcji o nazwie Apple Pay, można z jego pomocą z łatwością zapłacić za zakupy.

 

Inżynierowie z Apple zastosowali też czujniki, które monitorują sen oraz szereg wskaźników zdrowotnych na czele z tętnem i natlenieniem krwi. Apple Watch pomaga w odpowiedzialnym planowaniu ćwiczeń, ułatwia interpretację wyników i analizę postępów. Sprzęt jest lekki i wytrzymały, dlatego niestraszne są mu nawet ekstremalne warunki użytkowania. Smartwatch pozwoli skupić cały Twój cyfrowy świat w jednym miejscu i zarządzać nim z poziomu nadgarstka.

 

Funkcje zegarka od Apple

Apple Watch pokazuje pełnię swoich możliwości już kilka chwil po sparowaniu go z iPhone’em. Ten inteligentny zegarek nie tylko informuje o nadchodzących oraz nieodebranych połączeniach, ale także umożliwia ich zainicjowanie. A wszystko to z poziomu dotykowego ekranu Retina, okalanego przez niemal niedostrzegalne ramki. Zegarek od Apple umożliwia również odpisywanie na wiadomości tekstowe z wykorzystaniem klawiatury QWERTY, funkcji wpisywania odręcznego lub dyktowania tekstu. Chcesz mieć zawsze dostęp do ulubionej muzyki? Z poziomu wyświetlacza zegarka włączysz odtwarzanie ulubionej playlisty.

 

Zegarek oferuje funkcje związane z monitorowaniem zdrowia. Do najważniejszych zaliczymy powiadomienia o nieprawidłowościach tętna, arytmii oraz o pomiaru natlenienia krwi. Urządzenie potrafi śledzić sen, a jego analiza na podstawie zmian aktywności i ruchów użytkownika pozwala dostarczyć mu szereg przydatnych informacji, a nawet przewidzieć upadek i powiadomić odpowiednie służby lub najbliższych. 

 

Inteligentny zegarek od Apple oferuje wiele opcji sportowych. Dzięki rozbudowanej i prostej w użyciu aplikacji Trening można śledzić spersonalizowane informacje o postępach, a nawet odbierać powiadomienia dotyczące osiąganych celów. Z poziomu nadgarstka mamy też dostęp do historii ćwiczeń. Zegarek pomaga w kontrolowaniu lokalizacji i wysokości, a także udostępnia informacje dotyczące trasy, którą należy podążać w drodze do obranego wcześniej celu. Obsługuje łączność GPS i daje dostęp do aplikacji Kompas z funkcjami takimi jak Ślad oraz Punkt trasy. Co więcej, urządzenia takie jak na przykład Apple Watch SE 44 mm oferują funkcjonalność Alarmowe SOS i Wykrywanie upadku.

 

Bateria w Apple Watchu

Każdy z modeli Apple Watch może pochwalić się baterią, która bez problemu wystarczy na cały dzień użytkowania. Zegarki są w stanie pracować na jednym naładowaniu akumulatora nawet 18 godzin. Warto podkreślić, że w przypadku Apple Watch Ultra czas ten wynosi aż 36 godzin. 

 

Apple Watch ładuje się błyskawicznie, dzięki czemu po krótkim czasie uzupełniania energii sprzęt jest gotowy do ponownej pracy. Oryginalna ładowarka Apple jest częścią zestawu. 

 

Dla kogo przeznaczony jest Apple Watch?

Apple Watch doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które chcą mieć z poziomu nadgarstka kontrolę nad powiadomieniami czy przebiegiem trasy. To również świetne urządzenie dla osób aktywnych fizycznie, dla których bardzo ważne jest odpowiedzialne planowanie oraz realizowanie amatorskich i profesjonalnych treningów. Ogrom zaimplementowanych funkcji zdrowotnych sprawia, że smartwatch ten przyda się osobom dbającym o zdrowie, prawidłowy sen oraz przyjmującym leki. To poza tym świetne narzędzie dla kobiet, które szczególnie docenią funkcjonalność Śledzenie cyklu, rejestrującą dane odnoszące się do cyklu miesiączkowego.

 

Poznaj modele Apple Watchy

W ofercie Apple znajduje się szereg wariantów tego inteligentnego zegarka. Przystępny cenowo Apple Watch SE imponuje możliwościami i jest świetnym kompromisem pomiędzy ceną a funkcjonalnością. Podstawowy Apple Watch Series 8 występuje w dwóch rozmiarach i szeregu opcji kolorystycznych, oferując ponadto najbardziej zaawansowane czujniki monitorujące zdrowie oraz aktywność kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Apple Watch Ultra to z kolei najbardziej wytrzymały i najlepiej wyposażony inteligentny zegarek od Apple, który sprosta oczekiwaniom osób uprawiających sporty ekstremalne.

 

Apple Watch z Cellular, Cellular i GPS czy bez?

Smartwatch od Apple występuje też w wariancie Cellular, co oznacza, że jest w stanie zaoferować dostęp do sieci komórkowej oraz internetu mobilnego bez konieczności łączenia się ze smartfonem. Funkcjonalność jest przydatna szczególnie w przypadku osób, które mają zamiar korzystać z zegarka niezależnie od smartfona i mieć możliwość wysyłania i odbierania SMSów, prowadzenia rozmów oraz wysyłania maili nawet wtedy, gdy nie mają przy sobie iPhone’a. Trenujesz lub spacerujesz tylko z Apple Watchem na ręce, a telefon zostawiasz w domu? Jeśli zdecydujesz się na wariant GPS + Cellular, to nawet wtedy będziesz w kontakcie ze swoimi bliskimi. Jeśli jednak nie wyobrażasz sobie funkcjonowania bez swojego iPhone’a, to Apple Watch z GPS spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Opcja Cellular jest dostępna w przypadku modeli Apple Watch 3 i nowszych.

 

Jaki rozmiar Apple Watch wybrać?

Apple daje możliwość dowolnej konfiguracji swoich zegarków i proponuje urządzenia dostępne w różnych rozmiarach. Dzięki temu można dopasować kopertę do wielkości nadgarstka i lepiej wykorzystać wszystkie możliwości urządzenia. Osoby o niewielkich dłoniach, dzieci lub kobiety mogą z powodzeniem zdecydować się na zakup mniejszego wariantu, takiego jak Apple Watch SE 40 mm lub Apple Watch 8 41 mm, zachowując przy tym dostęp do szeregu jego użytecznych funkcji. Bardziej wymagający użytkownicy lub mężczyźni, którzy cenią sobie koperty i wyświetlacze o większych rozmiarach, mogą skierować swój wzrok w kierunku większych modeli (44 mm, 45 mm) Apple Watcha 7, 8 czy SE. Największy i zarazem najbardziej zaawansowany smartwatch przeznaczony do zadań specjalnych czyli Apple Watch Ultra o rozmiarze 49 mm.

Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Zakończenie działania Klubu Cortland

Od 01 lipca 2024 klub Cortland zakończy swoją działalność. Zachęcamy do wykorzystania zgromadzonych punktów do 30 czerwca 2024.

 

Po tym terminie punkty stracą ważność.

Sprawdź stan punktów
Download App - Photo