Mój koszyk

Adobe

Od wielu lat programy Adobe doskonale współpracują ze sprzętem Apple. Jeśli jesteś profesjonalistą, a może tylko hobbystycznie korzystasz z narzędzi Adobe, koniecznie zapoznaj się z ofertą programów dostępnych w sklepie Cortland.

Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły

Pakiet Adobe i Apple dla profesjonalistów

Projekty graficzne oraz wideo wymagają obecnie coraz bardziej wydajnego sprzętu oraz programów, które pozwolą wydobyć pełny potencjał z technologii nagrywania obrazu. Programy takie jak Adobe Premiere Pro CC to obecnie najpopularniejsze narzędzie do montażu wideo. Na urządzeniach Apple możesz wydobyć z tych zaawansowanych aplikacji pełnię ich potencjału, który ogranicza jedynie wyobraźnia użytkownika. W Cortland znajdziesz programy, które ułatwią nie tylko działanie z grafiką, jak chociażby kultowy Photoshop CC, ale też takie narzędzia jak Adobe Dimension CC do projektowania i modelowania 3D, Adobe InCopy CC do pracy nad tekstem czy Dreamweaver CC do tworzenia stron internetowych.

Programy Adobe do codziennej pracy

Coraz więcej osób interesuje się obróbką grafiki hobbystycznie, wobec czego sięga po takie narzędzia jak Adobe Creative Cloud, które spełnia oczekiwania zarówno użytkowników indywidualnych, uczniów, jak i całych firm. Do codziennych obowiązków w biurze niezastąpiony będzie Adobe Acrobat DC do plików PDF oraz Adobe Lightroom Classic CC, który pozwala edytować oraz porządkować zdjęcia. Uzyskaj również dostęp do ogromnej bazy zdjęć w usłudze Adobe Stock.

 

W Cortland możesz nabyć zarówno pojedyncze narzędzia, jak i wszystkie programy Adobe w dobrej cenie. Przekonaj się, jakie oprogramowanie Adobe przyda się w pracy lub do realizowania pasji, a następnie wybierz optymalną konfigurację z naszej oferty.

Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Zakończenie działania Klubu Cortland

Od 01 lipca 2024 klub Cortland zakończy swoją działalność. Zachęcamy do wykorzystania zgromadzonych punktów do 30 czerwca 2024.

 

Po tym terminie punkty stracą ważność.

Sprawdź stan punktów
Download App - Photo