Mój koszyk
Apple Pencil
  •  
     - 

Apple Pencil

iPady swoją ogromną popularnością zawdzięczają nie tylko znakomitym parametrom. Na sukces tabletów od Apple mają również wpływ wyjątkowe akcesoria, takie jak rysik Apple Pencil, który niedawno został udoskonalony w drugiej generacji.

Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły

Rysik do iPada – dlaczego warto zainwestować?

Rysowanie po ekranie dotykowym nie jest łatwe. Żeby zachować precyzję niezbędny jest właściwy sprzęt. Takim z pewnością jest Apple Pencil, który teraz ma jeszcze więcej do zaoferowania. Rysowanie na tablecie może być trudne, nawet jeśli planujesz tylko robić odręczne notatki. Jeśli planujesz rysować na swoim iPadzie coś więcej niż proste listy to do, potrzebny Ci będzie specjalny rysik. Najważniejszym zadaniem takiego urządzenia jest umożliwienie użytkownikowi pisania po ekranie, które nie będzie różnić się od notowania długopisem na kartce papieru. Taka płynność możliwa jest jedynie z użyciem narzędzia dedykowanego do wybranego tabletu. W przypadku iPadów jest to Apple Pencil.

Dopiero trzymając w dłoni rysik od Apple, możesz poczuć pełną swobodę w notowaniu i rysowaniu. Opóźnienie między dotknięciem ekranu, a pojawieniem się na nim efektu ruchu jest niezauważalne. Jednocześnie Apple Pencil zachowuje maksimum precyzji, z dokładnością do jednego piksela. Urządzenie jest wrażliwe na kąt nachylenia oraz siłę dotyku. W tym samym czasie iPad potrafi zignorować przypadkowe dotknięcie dłonią, dając użytkownikowi maksymalną wygodę korzystania z tabletu i rysika.

Końcówki do rysika Apple Pencil – co musisz wiedzieć?

Jednym z najważniejszych elementów rysika Apple Pencil są specjalne końcówki, które przekazują informacje do iPada o sile dotyku czy kącie nachylenia. Tylko z gotową do działania końcówką możliwe jest tworzenie na iPadzie prawdziwych dzieł sztuki rysunku. Tak jak w przypadku grafitów w ołówku, również końcówka Apple Pencil z czasem ulega zużyciu. Na co dzień ten proces jest praktycznie niezauważalny, jednak po bardzo długim czasie można odczuć różnicę w jakości pracy narzędzia. Dlatego też przy zakupie Apple Pencil warto od razu zaopatrzyć się w dodatkowe końcówki, które łatwo wymienić. Sprzedawane są w zestawach po cztery sztuki, dzięki czemu zyskujesz zapas na długi czas. Co ważne, końcówki do Apple Pencil są kompatybilne zarówno z urządzeniami pierwszej generacji, jak i najnowszą odsłoną rysika.

Etui na Apple Pencil – zabezpiecz swój rysik do iPada

Apple Pencil domyślnie jest chronione przed zgubieniem poprzez magnetyczne połączenie z iPadem. W ten sposób można wygodnie korzystać z urządzenia, a po zakończeniu pracy, po prostu przyczepić rysik do iPada. Większość oryginalnych etui do iPadów wyposażona jest w specjalny uchwyt na rysik, dzięki czemu łatwiej o transport całego zestawu. Czasami to jednak niewystarczające zabezpieczenie tego cennego akcesorium. Dlatego powstało etui dedykowane Apple Pencil. Minimalistyczny, designerski pokrowiec wykonany jest z wytrzymałej skóry i dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych.

Na co zwrócić uwagę kupując rysik do iPada?

Jeżeli szukasz rysika do iPada, kluczowa będzie czułość działania oraz kompatybilność z iPadem. Korzystając z Apple Pencil praktycznie nie zauważysz jakiegokolwiek opóźnienia w działaniu. Co więcej, w urządzeniu wbudowane są praktyczne funkcje, jak chociażby opcja zmiany narzędzia rysowania poprzez dwukrotne stuknięcie w Apple Pencil. Ważne jest również wygodne i szybkie parowanie urządzenia z iPadem. W przypadku precyzyjnego rysika drugiej generacji, bezprzewodowe jest również ładowanie. Wystarczy przyczepić Apple Pencil do właściwej krawędzi iPada.

Sprawdź aktualną ofertę na najważniejsze akcesoria do iPada i skompletuj wyposażenie, by móc w pełni cieszyć się z wszystkich możliwości jakie oferują iPady.

Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Zakończenie działania Klubu Cortland

Od 01 lipca 2024 klub Cortland zakończy swoją działalność. Zachęcamy do wykorzystania zgromadzonych punktów do 30 czerwca 2024.

 

Po tym terminie punkty stracą ważność.

Sprawdź stan punktów
Download App - Photo