Mój koszyk
Apple dla firm
i biznesu.
Przenieś swój biznes na Maca.
pic_biznes1 

 

 
Wszystko w jednym miejscu.

bizrebranding-baner-cortland_kopia 

 

RAZEM DLA BIZNESU

KATALOG 2024


Sprawdź

 
MacBook_Leasing 

 

Wielozadaniowość i mobilność urządzeń.

Słowem, Apple.

pic_biznes5    

Wydajność i większa moc.

Niesamowita wydajność czipów Apple wpływa na efektywność pracy oraz fantastyczną energooszczędność. Możesz z łatwością montować wideo, kompilować kod czy renderować skomplikowane sceny w 3D.

 

 

app 
W App Store znajdziesz apki dopasowane do potrzeb firmy.
 

pic_biznes6   

Cała firma w aktówce.
Olśniewający wyświetlacz Retina, zaawansowane aparaty i potężne czipy. Face ID i Touch ID pozwalają z łatwością odblokować iPada, jednocześnie chroniąc dane i urządzenie. Bezprzewodowa łączność i bateria na cały dzień pozwalają działać dłużej.

pic_biznes3   
Pracuj, gdzie chcesz.
iPhone z najszybszym czipem, najlepszym wyświetlaczem oraz systemem iOS z wbudowanymi zaawansowanymi narzędziami do produktywnej pracy. Wspólnie z zespołem możesz przygotować prezentacje Keynote i pozostawać w kontakcie dzięki aplikacjom FaceTime, Wiadomości i Mail.

 

ikony  

 

Przenieś swój biznes na M2.

Dlaczego warto?

M2 

 

Nowy czip. Nowy etap.
Czip M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple. Oferuje większą szybkość i energooszczędność niż czip Apple M1. Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy zwiększonej wydajności. Za pomocą wysoce wydajnego silnika multimedialnego możesz obsługiwać więcej strumieni wideo 4K i 8K ProRes.

Nawet
1,4xszybszy niż model
z czipem M1

Nawet
18 godzin
na baterii
 
8-rdzeniowe
CPU
Wydajny silnik
multimedialny
Nawet15xszybszy niż model
z procesorem Intel

Nawet
10-rdzeniowe
GPU
 
16-rdzeniowy
system Neural Engine
Kodowanie i dekodowanie
wideo ProRes

 

Przenieś biznes z PC na Maca.

Dlaczego warto?

 

Dlaczego warto kupować w Cortland?

W salonach Cortland i sklepie internetowym dobierzesz dogodne formy finansowania, takie jak leasing dla firm, a także ubezpieczysz swój sprzęt. Znajdziesz szeroki wybór akcesoriów oraz autoryzowany serwis Apple. Skorzystaj z porad naszych Ekspertów Apple, którzy są szkoleni przez Certyfikowanych Trenerów Apple.

 

 

 

Usługi dla firm.
I nie tylko.

Masz pytanie?
Sprawdź odpowiedź.

 

W jaki sposób mogę zarządzać wieloma komputerami?

To proste. Bezpłatne narzędzie Apple Business Manager współpracujące z dowolnym systemem zarządzania, pozwala na zdalną konfigurację i zarządzanie Maciem, iPhonem i iPadem. Wystarczy, że urządzenia są podłączone do Internetu.

Czym jest Apple Business Manager? Czy mogę z tego skorzystać?

Apple Business Manager (dawniej DEP – Device Enrollment Program) jest portalem, w którym widoczne są zarejestrowane urządzenia użytkownika. Z tego miejsca decydujemy o podpięciu urządzeń do wybranego systemu zarządzania (Mobile Device Management – MDM). Nie jest potrzebny fizyczny kontakt z urządzeniem. 

Cortland jest połączony bezpośrednio z serwerami Apple i rejestracja zakupionych urządzeń jest błyskawiczna. 

Wybór rozwiązań MDM jest bardzo szeroki, od bezpłatnych począwszy. Chętnie podzielimy się naszą wieloletnią praktyką w tym zakresie. 

Czy sprzęt Apple jest kompatybilny z popularnymi aplikacjami?

Tak. Wszystkie aplikacje używane w pracy biurowej są dostępne w wersjach na komputery Apple. Wiele aplikacji ma specjalne wersje na iPady i iPhony, np. Microsoft Office 365.

Co zyskam robiąc zakupy w Cortland?

Od początku istnienia firmy, prawie 30 lat, oferujemy rozwiązania klientom biznesowym, różnej wielkości. Rozumiemy, że sprzęt Apple jest wybierany nie tylko z powodu mody i designu, lecz twardych argumentów dotyczących funkcjonalności, trwałości, bezpieczeństwa czy utraty wartości. Urządzenia dla Was pracują – pamiętamy o tym w każdej chwili.

Jak dbać o bezpieczeństwo z Apple?

Używane technologie rozpoznawania twarzy, odcisków palców, szyfrowania danych w urządzeniach czynią Apple najbezpieczniejszą i najłatwiejszą w użyciu komercyjną platformą. Automatyczne tworzenie backupów Time Machine, współpraca z popularnymi rozwiązaniami chmurowymi jak iCloud, OneDrive, Google Drive dają dodatkowe możliwości zabezpieczenia własnych danych.

Na jaki okres mogę zawrzeć umowę?

W ofercie posiadamy kilka okresów trwania umowy: 18 miesięcy, 24 miesiące, 36 miesięcy, 48 miesięcy, 60 miesięcy. Rekomendujemy okres 24 lub 36 miesięcy ze względu na najbardziej korzystne warunki finansowania.

Czy potrzebuję wsparcia od strony IT, aby przenieść biznes na Apple?

W zależności od wielkości firmy, stosowanych obecnie rozwiązań i oczekiwań wobec nowych funkcjonalności, wsparcie może być przydatne, ale nie musi być wcale niezbędne. Urządzenia Apple sprawdzają się doskonale właśnie w firmach, które nie mają własnych działów IT, bo nie wymagają wiele uwagi na co dzień. Chętnie pomożemy w migracji i doradzimy, czy i jakiego wsparcia będą Państwo potrzebowali po przenosinach.

Jesteśmy
dla Twojej firmy.
Skontaktuj się.

Wypełnij formularz, a Opiekun Biznesowy skontaktuje się z Tobą i omówi warunki współpracy.

*pole wymagane
Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Zakończenie działania Klubu Cortland

Od 01 lipca 2024 klub Cortland zakończy swoją działalność. Zachęcamy do wykorzystania zgromadzonych punktów do 30 czerwca 2024.

 

Po tym terminie punkty stracą ważność.

Sprawdź stan punktów
Download App - Photo