Mój koszyk
Apple dla firm
i biznesu.
Przenieś swój biznes na Maca.
pic_biznes1 

 

 

Biznes z Cortland. 
Wszystko w jednym miejscu.

 

Wielozadaniowość i mobilność urządzeń.

Słowem, Apple.

pic_biznes5    

Wydajność i większa moc.

Niesamowita wydajność czipów Apple wpływa na efektywność pracy oraz fantastyczną energooszczędność. Możesz z łatwością montować wideo, kompilować kod czy renderować skomplikowane sceny w 3D.

 

 

app 
W App Store znajdziesz apki dopasowane do potrzeb firmy.
 

pic_biznes6   

Cała firma w aktówce.
Olśniewający wyświetlacz Retina, zaawansowane aparaty i potężne czipy. Face ID i Touch ID pozwalają z łatwością odblokować iPada, jednocześnie chroniąc dane i urządzenie. Bezprzewodowa łączność i bateria na cały dzień pozwalają działać dłużej.

pic_biznes3   
Pracuj, gdzie chcesz.
iPhone z najszybszym czipem, najlepszym wyświetlaczem oraz systemem iOS z wbudowanymi zaawansowanymi narzędziami do produktywnej pracy. Wspólnie z zespołem możesz przygotować prezentacje Keynote i pozostawać w kontakcie dzięki aplikacjom FaceTime, Wiadomości i Mail.

 

ikony  

 

Przenieś swój biznes na M2.

Dlaczego warto?

M2 

 

Nowy czip. Nowy etap.
Czip M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple. Oferuje większą szybkość i energooszczędność niż czip Apple M1. Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy zwiększonej wydajności. Za pomocą wysoce wydajnego silnika multimedialnego możesz obsługiwać więcej strumieni wideo 4K i 8K ProRes.

Nawet
1,4xszybszy niż model
z czipem M1

Nawet
18 godzin
na baterii
 
8-rdzeniowe
CPU
Wydajny silnik
multimedialny
Nawet15xszybszy niż model
z procesorem Intel

Nawet
10-rdzeniowe
GPU
 
16-rdzeniowy
system Neural Engine
Kodowanie i dekodowanie
wideo ProRes

 

Przenieś biznes z PC na Maca.

Dlaczego warto?

 

Dlaczego warto kupować w Cortland?

W salonach Cortland i sklepie internetowym dobierzesz dogodne formy finansowania, takie jak leasing dla firm, a także ubezpieczysz swój sprzęt. Znajdziesz szeroki wybór akcesoriów oraz autoryzowany serwis Apple. Skorzystaj z porad naszych Ekspertów Apple, którzy są szkoleni przez Certyfikowanych Trenerów Apple.

 

 

 

Usługi dla firm.
I nie tylko.

Masz pytanie?
Sprawdź odpowiedź.

 

W jaki sposób mogę zarządzać wieloma komputerami?

To proste. Bezpłatne narzędzie Apple Business Manager współpracujące z dowolnym systemem zarządzania, pozwala na zdalną konfigurację i zarządzanie Maciem, iPhonem i iPadem. Wystarczy, że urządzenia są podłączone do Internetu.

Czym jest Apple Business Manager? Czy mogę z tego skorzystać?

Apple Business Manager (dawniej DEP – Device Enrollment Program) jest portalem, w którym widoczne są zarejestrowane urządzenia użytkownika. Z tego miejsca decydujemy o podpięciu urządzeń do wybranego systemu zarządzania (Mobile Device Management – MDM). Nie jest potrzebny fizyczny kontakt z urządzeniem. 

Cortland jest połączony bezpośrednio z serwerami Apple i rejestracja zakupionych urządzeń jest błyskawiczna. 

Wybór rozwiązań MDM jest bardzo szeroki, od bezpłatnych począwszy. Chętnie podzielimy się naszą wieloletnią praktyką w tym zakresie. 

Czy sprzęt Apple jest kompatybilny z popularnymi aplikacjami?

Tak. Wszystkie aplikacje używane w pracy biurowej są dostępne w wersjach na komputery Apple. Wiele aplikacji ma specjalne wersje na iPady i iPhony, np. Microsoft Office 365.

Co zyskam robiąc zakupy w Cortland?

Od początku istnienia firmy, prawie 30 lat, oferujemy rozwiązania klientom biznesowym, różnej wielkości. Rozumiemy, że sprzęt Apple jest wybierany nie tylko z powodu mody i designu, lecz twardych argumentów dotyczących funkcjonalności, trwałości, bezpieczeństwa czy utraty wartości. Urządzenia dla Was pracują – pamiętamy o tym w każdej chwili.

Jak dbać o bezpieczeństwo z Apple?

Używane technologie rozpoznawania twarzy, odcisków palców, szyfrowania danych w urządzeniach czynią Apple najbezpieczniejszą i najłatwiejszą w użyciu komercyjną platformą. Automatyczne tworzenie backupów Time Machine, współpraca z popularnymi rozwiązaniami chmurowymi jak iCloud, OneDrive, Google Drive dają dodatkowe możliwości zabezpieczenia własnych danych.

Na jaki okres mogę zawrzeć umowę?

W ofercie posiadamy kilka okresów trwania umowy: 18 miesięcy, 24 miesiące, 36 miesięcy, 48 miesięcy, 60 miesięcy. Rekomendujemy okres 24 lub 36 miesięcy ze względu na najbardziej korzystne warunki finansowania.

Czy potrzebuję wsparcia od strony IT, aby przenieść biznes na Apple?

W zależności od wielkości firmy, stosowanych obecnie rozwiązań i oczekiwań wobec nowych funkcjonalności, wsparcie może być przydatne, ale nie musi być wcale niezbędne. Urządzenia Apple sprawdzają się doskonale właśnie w firmach, które nie mają własnych działów IT, bo nie wymagają wiele uwagi na co dzień. Chętnie pomożemy w migracji i doradzimy, czy i jakiego wsparcia będą Państwo potrzebowali po przenosinach.

Jesteśmy
dla Twojej firmy.
Skontaktuj się.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie, możesz również skontaktować się z nami wypełniając formularz.

*pole wymagane
Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Klub Cortland
Dołącz do programu lojalnościowego Klub Cortland. Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj na rabat.
Dołącz do Klubu Cortland
Download App - Photo