Mój koszyk
Apple Watch SE
  •  
     - 

Apple Watch SE

Wraz z premierą Apple Watch 6, pierwszy raz pojawiła się alternatywna wersja SE, czyli rozwiązanie, które znają już posiadacze iPhone’ów. Apple Watch SE to rozwiązania w atrakcyjnej cenie. Funkcje dla monitorowania zdrowia oraz przydatne ustawienia rodzinne – to tylko część propozycji od Apple Watch SE. Przekonaj się, jak zegarek od Apple będzie prezentował się na twoim nadgarstku.

Niech Twój Apple Watch będzie dopełnieniem Twojego stylu. Dobierz pasek idealny dla Ciebie!

Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
z2
z2
Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
z2

Apple Watch SE to większość funkcjonalności Apple Watch 6 w niższej cenie. Od razu wyróżnia się większy o 30% w porównaniu do Series 3 wyświetlacza Retina, który gwarantuje doskonałą widoczność, nawet w pełnym słońcu. O tym, jak dobrze widoczne są informacje na ekranie, można przekonać się także pod wodą, ponieważ z Apple Watch SE działa nawet na głębokości 50 m.

 

Zegarek monitoruje tętno na żądanie oraz w tle i jeśli będzie ono za niskie lub zbyt wysokie, powiadomi o tym właściciela. Pomiar umożliwia też wykrycie potencjalnych arytmii. Powiadomień związanych ze zdrowiem jest więcej. Apple Watch SE przypomni o myciu rąk przez zalecane 20 sekund. Kiedy w otoczeniu jest głośno, co może być niekorzystne dla zdrowia, wbudowany mikrofon zbierze pomiar hałasu i ostrzeże użytkownika. W chwilach relaksu można skorzystać z aplikacji Oddech. Paniom Apple Watch SE pomoże monitorować cykl menstruacyjny. Wskaźniki rejestrują również odległość, tempo, okrążenia oraz spalone kalorie.

 

Spośród wielu aplikacji do treningu czy dla zdrowia, warto zwrócić uwagę na udoskonaloną apkę Sen, która współdziała z iPhonem. Aplikacja pomoże utrzymać zdrowy harmonogram oraz poinformuje o efektywności snu. Z poziomu zegarka można uruchomić także Apple Music i odtwarzać ulubioną muzykę oraz inspirujące podcasty. Apple Watch SE to też znakomite rozwiązanie dla dzieci. Dzięki ustawieniom rodzinnym można sprezentowany zegarek sparować z iPhonem rodzica. W ten sposób możliwa jest wzajemna komunikacja przez telefon, wiadomości tekstowe czy Walkie-Talkie. Dzieci mogą też m.in. słuchać muzyki, wyszukiwać apki i domykać swoje pierścienie aktywności, a rodzic jest spokojny mogąc sprawdzać lokalizację swojego dziecka.

 

Najnowszy zegarek Apple ma też szereg funkcji przydatnych na co dzień. Wystarczy wskazać Apple Pay do robienia zakupów bez potrzeby zabierania ze sobą portfela. Zamiast tego można płacić zbliżeniowo w sklepach, skanując kartę prosto z nadgarstka.

 

Co jeszcze oferuje Apple Watch SE? Łączność GPS oraz mapy pomogą znaleźć każdy cel podróży. Zawsze można skorzystać też z kompasu. Wysokościomierz jest stale aktywny, dzięki czemu można zaobserwować, jak na samopoczucie wpływa różnica wysokości. Apple Watch SE posiada też szereg funkcji dla ochrony użytkownika, jak np. możliwość wykonywania połączeń alarmowych czy opcję wykrywania upadku. Z nowym zegarkiem od Apple możesz czuć się w pełni bezpieczny.

Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Zakończenie działania Klubu Cortland

Od 01 lipca 2024 klub Cortland zakończy swoją działalność. Zachęcamy do wykorzystania zgromadzonych punktów do 30 czerwca 2024.

 

Po tym terminie punkty stracą ważność.

Sprawdź stan punktów
Download App - Photo