Mój koszyk

Drony

Podbij przestworza z dronami renomowanej marki DJI. Postaw na sprawdzony i niezawodny sprzęt, który zagwarantuje rozrywkę najwyższych lotów, a także nagrywanie w wysokiej jakości 4K. Poznaj pełnię możliwości dronów dostępnych w sklepie Cortland i znajdź swój wymarzony model.

Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły

Drony - urządzenia do zabawy i zadań specjalnych

Mimo że w pierwszej chwili dron może wydawać się przede wszystkim znakomitą formą rozrywki, ich zastosowanie jest niezwykle szerokie. Korzystają z nich zarówno amatorzy fotografii, miłośnicy latania, ale również profesjonaliści w wielu branżach. Niezawodne drony DJI latają m.in. na placach budowy, pomagając wznosić wielopiętrowe konstrukcje, czy też na polach, gdzie pomagają rolnikom monitorować wielohektarowe uprawy. Dlatego też w ofercie Cortland znajdziesz szeroki wybór dronów DJI, które sprawdzą się zarówno w czasie rozrywki, jak i specjalistycznych zadań. W naszym asortymencie znajdziesz m.in.:

  • DJI Mavic Mini,
  • DJI Mini 2,
  • DJI Mavic Air 2,
  • DJI Mavic Pro,
  • DJI Phantom 4.

W naszym sklepie znajdziesz więc zarówno modele dla początkujących, jak i zaawansowanych operatorów. Na najmniejsze modele nie potrzebujesz żadnych licencji ani pozwoleń, żeby cieszyć się lataniem i nagrywaniem swoich podniebnych podróży.

Najlepsze drony od DJI

Przez lata chińska marka DJI wypracowała sobie renomę wśród producentów dronów oraz gimbali. Oprócz znakomitych urządzeń, które świetnie radzą sobie w locie, DJI wyróżnia się także możliwością nagrywania świetnych filmów w wysokiej rozdzielczości. Drony w ofercie Cortland pozwolą Ci kręcić wideo w rozdzielczości 4K z częstotliwością do 60 kl./s. Ważnym wydarzeniem w historii firmy było połączenie się ze szwedzkim koncernem fotograficznym Hasselblad w 2015 roku. Od tego czasu optyka w sprzętach DJI jest niezmiennie na najwyższym światowym poziomie.

Drony DJI mają bardzo duży zasięg, dzięki czemu możesz nagrywać ze znacznych odległości. Jednocześnie, zwłaszcza modele takie jak Mavic Mini, są niezwykle lekkie. Wspomniany dron waży niespełna 250 gramów. Nieduży, ale za to wydajny akumulator pozwala na 30 minut nieprzerwanego lotu. Porównaj poszczególne modele dronów DJI w sklepie Cortland i wybierz urządzenie, które najlepiej odpowiada na Twoje potrzeby. W naszym sklepie masz również możliwość wygodnego finansowania zakupów w postaci systemu ratalnego.

Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Zakończenie działania Klubu Cortland

Od 01 lipca 2024 klub Cortland zakończy swoją działalność. Zachęcamy do wykorzystania zgromadzonych punktów do 30 czerwca 2024.

 

Po tym terminie punkty stracą ważność.

Sprawdź stan punktów
Download App - Photo