Mój koszyk
AirTag

  AirTag

  Z aplikacją Find My możesz mieć pod kontrolą iPhone’a czy Apple Watch. Teraz nie zgubisz również portfela czy kluczy. Pomoże w tym lokalizator Apple AirTag. Dowiedz się, jak te nieduże akcesoria mogą pomóc zaoszczędzić twój czas i nerwy, gdy zgubisz ważny przedmiot.

  Sortuj
  Pokaż
  KafelkiSzczegóły
  Sortuj
  Pokaż
  KafelkiSzczegóły

  Wodoodporny lokalizator od Apple z wytrzymałą baterią

  Lokalizator kluczy Apple AirTag wykorzystuje najnowsze technologie, żeby pomóc ci odnaleźć zgubioną torbę lub kluczyki do auta. Przy pomocy aplikacji bez trudu namierzysz urządzenie, które znajduje się w pobliżu, a także dzięki innym użytkownikom aplikacji Find My, poznasz dokładną lokalizację zguby na mapie. Wystarczy przyczepić brelok do kluczy lub wrzucić niewielkie urządzenie do torebki. AirTag jest wyjątkowo energooszczędny, a zwykła bateria wystarczy na ponad rok użytkowania. Jeśli klucze z lokalizatorem upadną na chodnik w deszczowy dzień – nie musisz obawiać się o działanie AirTaga. Urządzenie jest wodoszczelne i posiada certyfikat IP67. Jeśli lokalizator znajduje się w pobliżu, w odnalezieniu poza aplikacją pomoże również sygnał dźwiękowy.

  Znajdź klucze, plecak z przy pomocy aplikacji Find My

  Lokalizator Apple AirTag możesz dołączyć do listy urządzeń w aplikacji Find My. W ten sposób w jednym miejscu możesz namierzyć nie tylko iPhone’a, Apple Watch czy MacBooka, ale też rower, klucze czy portfel. Nawet jeśli przedmiot zgubił się poza zasięgiem sygnału Bluetooth, NFC czy UWB, jeśli tylko lokalizator znajdzie się w zasięgu innego urządzenia z aktywną usługą Find My, właściciel błyskawicznie otrzyma bezpieczne powiadomienie o lokalizacji zguby.

  Akcesoria do Apple AirTag

  Dopasuj swój AirTag do własnych potrzeb. W sprzedaży oprócz samych urządzeń dostępne są również warianty ze skórzanym bądź silikonowym paskiem, a także w postaci breloka. Lokalizator kluczy Apple AirTag jest nie tylko wyjątkowo praktyczny, ale również estetyczny. Może być ozdobą kluczy i zapewniać ich bezpieczeństwo.
  Poznaj wszystkie możliwości AirTaga, a następnie wybierz model, który najlepiej pasuje do Ciebie. A jeśli chcesz chronić więcej istotnych dla ciebie przedmiotów, skorzystaj z atrakcyjnej ceny przy zakupie czterech lokalizatorów.

  Newsletter Cortland
  Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
  Newsletter - Icon
  Zakończenie działania Klubu Cortland

  Od 01 lipca 2024 klub Cortland zakończy swoją działalność. Zachęcamy do wykorzystania zgromadzonych punktów do 30 czerwca 2024.

   

  Po tym terminie punkty stracą ważność.

  Sprawdź stan punktów
  Download App - Photo