Mój koszyk
Apple Watch Ultra 2

Apple Watch Ultra 2

Apple Watch Ultra 2 to najbardziej wytrzymały i niesamowicie wszechstronny smartwatch od Apple. Sama marka określa kamieniem milowym. Apple Watch Ultra 2 posiada zupełnie nowy układ SiP S9, (System in Package), czyli procesor wyposażony w 4-rdzeniowy silnik neuronowy. Apple Watch Ultra 2 jest przystosowany do uprawiania sportów wodnych i rekreacyjnego nurkowania nawet do głębokości 40 metrów. Posiada Precyzyjny GPS o podwójnej częstotliwości, a także pozwala łączyć wiele zegarków z jednym iPhonem.

Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły

Nowy Apple Watch Ultra 2

Apple postawił na konsekwencję w przypadku drugiej generacji Watcha. Na próżno szukać znaczących innowacji w wyglądzie samej koperty zegarka. Tarcza Apple Watch Ultra 2 jest dostępna tylko w kolorze naturalnego tytanu, podobnie jak w przypadku ostatniej generacji. Zdecydowanie większe możliwości personalizacji dają paski, których do wyboru jest aż 9.

 

Koperta Apple Watcha Ultra 2

Zegarek posiada kopertę w jednym rozmiarze – 49 mm, przy 44 milimetrach szerokości i 14,4 milimetrach grubości. Zegarek waży zaledwie 61,3 grama. Koperta w Apple Watchu Ultra 2 tak jak w przypadku iPhone 15 Pro została wykonana z tytanu.

 

Personalizacja Apple Watcha Ultra 2 dzięki nowym paskom

Istnieje łącznie 9 rozwiązań kolorystycznych dla Apple Watch Ultra 2, po 3 dla każdego z 3 rodzajów pasków. Paski Ocean zostały stworzone z wytrzymałego elastomeru, dzięki czemu są rozciągliwe i najbardziej wytrzymałe. Wzmocniona trwałymi włóknami opaska Alpine powstała przez splecenie ze sobą dwóch warstw tkaniny w jednolitą bezszwową całość. Zapięciu zegarka służy tytanowa klamra odporna na korozje. Opaska jest neutralna węglowo. Zawiera 43% materiałów pochodzących z recyklingu. Do jej produkcji użyto energii elektrycznej pozyskanej z wyłącznie czystych źródeł. Identycznie ma się sprawa w przypadku ultra smukłej opaski Trail. Materiałem użytym do jej produkcji jest splot nylonu o zwiększonej rozciągliwości. Koperta w Apple Watch'u Ultra 2 narzuca nam wersję kolorystyczną. W tym przypadku to paski zegarka dają możliwości wyboru kolorystyki. W wersji Alpine są to kolory indygo, niebieski oraz zielony. Wersja Trail to paski niebiesko-czarne, zielono-szare lub pomarańczowo-beżowe. Za to dla Ocean występuje w kolorach niebieskim, pomarańczowym i białym.

 

Apple Watch Ultra 2 – specyfikacja techniczna

watchOS 10

Najnowszy system watchOS 10 wprowadza do smartwatcha ciekawszy interfejs. Wszystkie aplikacje zostały przeprojektowane w taki sposób, aby wykorzystywały całą powierzchnię wyświetlacza. Do tego zmianą jest stos inteligentny, działający na zasadzie listy widżetów. W Apple Watchu Ultra 2 szczególne zastosowanie znajdzie nowy widok Stref mocy podczas treningu, widok danych z treningu kolarskiego na iPhone oraz zaktualizowany kompas.

 

Bateria w Apple Watch Ultra 2

Bateria zastosowana w Apple Watchu Ultra 2 pozwala na długą i ciągłą pracę na jednym ładowaniu. 36 godzin normalnej pracy, 72 godziny pracy w trybie niskiego zużycia energii czy 17 godzin treningu w trybie niskiego zużycia energii pozwoli Ci oddać się w 100% na uprawianiu sportu, bez myślenia o ładowaniu swojego Watcha. Zegarek wspiera również szybkie ładowanie.

 

Wyświetlacz Apple Watch'a Ultra 2

Niegasnący wyświetlacz Retina o przekątnej 1,92 cala w Apple Watch Ultra 2 dysponuje rekordową jeśli chodzi o Apple jasnością na poziomie aż 3000 nitów. W zegarku zaprogramowana została jednak zupełnie nowa, dedykowana tarcza zegarka – Modular Ultra. Jest ona usytuowana na zewnętrznych krawędziach wyświetlacza. Służy ona do przedstawiania danych w czasie rzeczywistym, takich jak upływ czasu w sekundach, wysokość nad poziomem morza, czy na przykład głębokość.

 

Apple Watch Ultra 2 – ułatwia codzienność

W smartwatchu od Apple znajdziemy kilka ciekawych rozwiązań. Jedną z nich jest Przycisk Czynności i Przycisk Boczny. Pierwszy z nich stosować można w celu oznaczenia punktu na trasie treningowej czy włączenie stopera. Drugi za to działa w mniej przyjemnych sytuacjach. Służy do nawiązywania połączeń alarmowych, lub aktywuje syrenę. Przydatna jest wbudowana funkcja Siri lub dokładne znajdowanie iPhona. Druga z funkcji świetnie sprawdza się w przypadku zagubienia telefonu, może odtwarzać z niego dźwięki i odczytywać dokładną lokalizację zarówno iPhona, jak i Apple Watcha. Zegarkiem można również sterować za pomocą gestów, dzięki funkcji AssistiveTouch.

Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Klub Cortland
Dołącz do programu lojalnościowego Klub Cortland. Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj na rabat.
Dołącz do Klubu Cortland
Download App - Photo