Mój koszyk
Apple Watch Ultra 2

Apple Watch Ultra 2

Apple Watch Ultra 2 to najbardziej wytrzymały i niesamowicie wszechstronny smartwatch od Apple. Sama marka określa kamieniem milowym. Apple Watch Ultra 2 posiada zupełnie nowy układ SiP S9, (System in Package), czyli procesor wyposażony w 4-rdzeniowy silnik neuronowy. Apple Watch Ultra 2 jest przystosowany do uprawiania sportów wodnych i rekreacyjnego nurkowania nawet do głębokości 40 metrów. Posiada Precyzyjny GPS o podwójnej częstotliwości, a także pozwala łączyć wiele zegarków z jednym iPhonem.

Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły

Nowy Apple Watch Ultra 2

Apple postawił na konsekwencję w przypadku drugiej generacji Watcha. Na próżno szukać znaczących innowacji w wyglądzie samej koperty zegarka. Tarcza Apple Watch Ultra 2 jest dostępna tylko w kolorze naturalnego tytanu, podobnie jak w przypadku ostatniej generacji. Zdecydowanie większe możliwości personalizacji dają paski, których do wyboru jest aż 9.

 

Koperta Apple Watcha Ultra 2

Zegarek posiada kopertę w jednym rozmiarze – 49 mm, przy 44 milimetrach szerokości i 14,4 milimetrach grubości. Zegarek waży zaledwie 61,3 grama. Koperta w Apple Watchu Ultra 2 tak jak w przypadku iPhone 15 Pro została wykonana z tytanu.

 

Personalizacja Apple Watcha Ultra 2 dzięki nowym paskom

Istnieje łącznie 9 rozwiązań kolorystycznych dla Apple Watch Ultra 2, po 3 dla każdego z 3 rodzajów pasków. Paski Ocean zostały stworzone z wytrzymałego elastomeru, dzięki czemu są rozciągliwe i najbardziej wytrzymałe. Wzmocniona trwałymi włóknami opaska Alpine powstała przez splecenie ze sobą dwóch warstw tkaniny w jednolitą bezszwową całość. Zapięciu zegarka służy tytanowa klamra odporna na korozje. Opaska jest neutralna węglowo. Zawiera 43% materiałów pochodzących z recyklingu. Do jej produkcji użyto energii elektrycznej pozyskanej z wyłącznie czystych źródeł. Identycznie ma się sprawa w przypadku ultra smukłej opaski Trail. Materiałem użytym do jej produkcji jest splot nylonu o zwiększonej rozciągliwości. Koperta w Apple Watch'u Ultra 2 narzuca nam wersję kolorystyczną. W tym przypadku to paski zegarka dają możliwości wyboru kolorystyki. W wersji Alpine są to kolory indygo, niebieski oraz zielony. Wersja Trail to paski niebiesko-czarne, zielono-szare lub pomarańczowo-beżowe. Za to dla Ocean występuje w kolorach niebieskim, pomarańczowym i białym.

 

Apple Watch Ultra 2 – specyfikacja techniczna

watchOS 10

Najnowszy system watchOS 10 wprowadza do smartwatcha ciekawszy interfejs. Wszystkie aplikacje zostały przeprojektowane w taki sposób, aby wykorzystywały całą powierzchnię wyświetlacza. Do tego zmianą jest stos inteligentny, działający na zasadzie listy widżetów. W Apple Watchu Ultra 2 szczególne zastosowanie znajdzie nowy widok Stref mocy podczas treningu, widok danych z treningu kolarskiego na iPhone oraz zaktualizowany kompas.

 

Bateria w Apple Watch Ultra 2

Bateria zastosowana w Apple Watchu Ultra 2 pozwala na długą i ciągłą pracę na jednym ładowaniu. 36 godzin normalnej pracy, 72 godziny pracy w trybie niskiego zużycia energii czy 17 godzin treningu w trybie niskiego zużycia energii pozwoli Ci oddać się w 100% na uprawianiu sportu, bez myślenia o ładowaniu swojego Watcha. Zegarek wspiera również szybkie ładowanie.

 

Wyświetlacz Apple Watch'a Ultra 2

Niegasnący wyświetlacz Retina o przekątnej 1,92 cala w Apple Watch Ultra 2 dysponuje rekordową jeśli chodzi o Apple jasnością na poziomie aż 3000 nitów. W zegarku zaprogramowana została jednak zupełnie nowa, dedykowana tarcza zegarka – Modular Ultra. Jest ona usytuowana na zewnętrznych krawędziach wyświetlacza. Służy ona do przedstawiania danych w czasie rzeczywistym, takich jak upływ czasu w sekundach, wysokość nad poziomem morza, czy na przykład głębokość.

 

Apple Watch Ultra 2 – ułatwia codzienność

W smartwatchu od Apple znajdziemy kilka ciekawych rozwiązań. Jedną z nich jest Przycisk Czynności i Przycisk Boczny. Pierwszy z nich stosować można w celu oznaczenia punktu na trasie treningowej czy włączenie stopera. Drugi za to działa w mniej przyjemnych sytuacjach. Służy do nawiązywania połączeń alarmowych, lub aktywuje syrenę. Przydatna jest wbudowana funkcja Siri lub dokładne znajdowanie iPhona. Druga z funkcji świetnie sprawdza się w przypadku zagubienia telefonu, może odtwarzać z niego dźwięki i odczytywać dokładną lokalizację zarówno iPhona, jak i Apple Watcha. Zegarkiem można również sterować za pomocą gestów, dzięki funkcji AssistiveTouch.

Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Zakończenie działania Klubu Cortland

Od 01 lipca 2024 klub Cortland zakończy swoją działalność. Zachęcamy do wykorzystania zgromadzonych punktów do 30 czerwca 2024.

 

Po tym terminie punkty stracą ważność.

Sprawdź stan punktów
Download App - Photo