Mój koszyk
Mac mini
  •  
     - 

Mac mini

Komputer stacjonarny jeszcze nigdy nie był tak mały, a jednocześnie tak wydajny. Mac Mini czyli optymalne rozwiązanie tam, gdzie liczy się oszczędność miejsca, ale potrzebne są duże możliwości. Najnowsza odsłona tego urządzenia po raz pierwszy w historii wyposażona jest w autorski czip Apple M2 Pro oraz M2 Max, rezygnując tym samym z procesorów Intela. W efekcie Mac Mini jest miniaturowy, ale za to wyjątkowo szybki. Sprawdź nowe możliwości tego sprzętu, który niewielki jest tylko z wyglądu.

 

Kupując nowy komputer od nie zapominajmy o najważniejszych akcesoriach do Twojego Maca. Takimi z pewnością są klawiatura Magic Keyboard oraz mysz Magic Mouse 2 lub gładzik Magic Trackpad 2. W ten sposób zapewnimy sobie płynną pracę na komputerze oraz wszystkie najważniejsze funkcje dostępne w postaci wygodnych skrótów klawiaturowych pod naszymi palcami.

 

Potrzebujesz innej konfiguracji? W Cortland możesz kupić komputer w niestandardowej konfiguracji dopasowanej do Twoich potrzeb! Skorzystaj z konfiguratora w produkcie podstawowym lub skontaktuj się z wybranym salonem.

Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
z4
z4
Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
z4

Kompaktowy komputer stacjonarny - oto Mac mini


W miejscach, w których brakuje miejsca na obszerne komputery stacjonarne, Mac mini jest optymalnym rozwiązaniem, które łączy niewielki rozmiar z wysoką wydajnością. Daje to również wiele możliwości skompletowania sprzętu do pracy. Możliwości nawet 10-krotnie większej przepustowości interfejsu Ethernet oraz portów do podłączenia kilku ekranów o wysokiej rozdzielczości, docenią zwłaszcza graficy, którzy nierzadko muszą operować na kilku ekranach. Jednocześnie cały Mac mini waży tylko 1,2 kg przy wymiarach sześcianu o bokach niespełna 20 cm i grubości zaledwie 3,6 cm.

 

Mac mini z czipem M2

 

Teraz osiągi mogą być jeszcze lepsze, dzięki wykorzystaniu czipu Apple M2, który zainstalowano już w najnowszych odsłonach MacBooków. Nowe serce urządzeń Apple to 8-rdzeniowa jednostka, która posiada aż 16 miliardów tranzystorów. Przekłada się to wyższe wskaźniki CPU i GPU przy jednoczesnym zachowaniu energooszczędności. Wyniki testów wydajności jasno wskazują, że M2 jest szybszy niż wszystkie wykorzystywane wcześniej procesory od Intela. CPU jest prawie trzykrotnie szybsze, a funkcje związane z grafiką poprawiły się nawet sześciokrotnie. W najnowszym Macu mini znajdziemy znany z urządzeń mobilnych system Neural Engine. Umożliwia on nawet 15-krotnie szybsze samouczenie. Można więc pracować, grać i tworzyć na Macu mini z zawrotną prędkością oraz mocą. Pomimo że nowa technologia jest bardziej wydajna, wszystkie podzespoły nadal mieszczą się w kształcie prostopadłościanu o boku 19,7 cm.

Wśród najważniejszych parametrów Maca mini warto wyróżnić pamięć. Maksymalnie urządzenie może mieć 24 GB RAM-u oraz do 2 TB szybkiej pamięci masowej na dysku SSD. Warto też zwrócić uwagę na możliwości podłączenia sprzętu do najwyższej klasy monitorów. Poprzedni Mac mini umożliwiał obsługę maksymalnie trzech monitorów 4K albo jednego monitora 5K i jednego monitora 4K. Z kolei nowa generacja wchodzi na wyższy poziom i daje możliwość obsługi jednego monitora o rozdzielczości maksymalnej 6K i jednego monitora o rozdzielczości maksymalnej 4K. Żeby podłączyć ekrany potrzebne są oczywiście porty. Nowy Mac mini posiada dwa porty Thunderbolt / USB 4, dwa porty USB-A, port HDMI 2.0 oraz port Gigabit Ethernet.

 

Komputer Apple Mac mini w niestandardowej konfiguracji

 

W Cortland oferujemy szeroki zakres konfiguracji komputerów Apple. W naszym sklepie posiadamy Maca mini z procesorem M1, jak i najnowsze wersje z czipem M2 oraz M2 Pro. W przypadku poprzedniej generacji można wybrać moc procesora, natomiast każdy komputer można spersonalizować pod kątem pamięci RAM. Najnowszy Mac mini dostępny jest w wariantach 8 GB, 16 GB oraz 24 GB RAM. Pojemność dysku SSD wynosi od 256 GB do 2 TB.

 

Raty i leasing na zakup Maca mini - sprawdź nasze oferty finansowania

 

Najnowszy Mac mini z innowacyjnym czipem Apple M2 może być twój dzięki wygodnemu systemowi ratalnemu. Z Cortland możesz sfinansować zakup sprzętu o wartości do 20 000 zł na okres do 48 miesięcy. Z kolei przedsiębiorcy mogą skorzystać z leasingu. Wniosek wypełnia się online, sprzęt może być ubezpieczony, a do sfinalizowania transakcji potrzebny jest wyłącznie dowód osobisty.

 

W Cortland oferujemy również zawarcie umowy Apple Financial Services, czyli długoterminowego wynajmu urządzeń Apple. Koszt, podobnie jak w poprzednich przypadkach, można rozłożyć na 4 lata przy zerowym oprocentowaniu oraz możliwości wymiany na nowszy model w trzecim roku.

Poznaj wszystkie możliwości finansowania zakupów i zamów swojego Maca mini już dziś. Nasi specjaliści chętnie pomogą w podjęciu decyzji i dopasowaniu poszczególnych parametrów urządzeń do oczekiwań.

Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Zakończenie działania Klubu Cortland

Od 01 lipca 2024 klub Cortland zakończy swoją działalność. Zachęcamy do wykorzystania zgromadzonych punktów do 30 czerwca 2024.

 

Po tym terminie punkty stracą ważność.

Sprawdź stan punktów
Download App - Photo