Mój koszyk
AirPods
  •  
     - 

AirPods

Słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods pozwolą Ci zabrać swoją ulubioną muzykę wszędzie tam, gdzie tylko zechcesz. Zanurz się w doskonałej jakości dźwięku i wszystkich funkcjonalnościach, które sprawiają, że AirPodsy stały się jednym z wiodących rozwiązań dostępnych na rynku urządzeń bezprzewodowych.

Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły

Rewolucyjne bezprzewodowe słuchawki od Apple

AirPodsy przebojem wdarły się na rynek słuchawek bezprzewodowych. To wysokiej klasy sprzęt, który imponuje nowoczesnymi technologiami. AirPodsy w mgnieniu oka łączą się z innymi sprzętami Apple, umożliwiając tym samym natychmiastowe odtwarzanie ulubionych treści. Odznaczają się zachwycającą jakością dźwięku, wysoką wygodą użytkowania, a także łatwym sterowaniem, przez co z powodzeniem można korzystać z nich w podróży oraz podczas wykonywania ćwiczeń fizycznych. Wbudowane mikrofony pozwalają zaś na prowadzenie rozmów z bliskimi.

 

Rodzaje AirPodsów – które wybrać?

Słuchawki AirPods występują w trzech różnych odmianach, dlatego każdy użytkownik znajdzie w ofercie producenta coś dla siebie. Każda z nich może pochwalić się autorskim czipsetem od Apple, który kontroluje najważniejsze funkcjonalności słuchawek.

 

Apple AirPods

AirPodsy drugiej i trzeciej generacji dostępne są w klasycznym białym kolorze, który podkreśla ich niepowtarzalny styl. Dołączone do zestawu bezprzewodowe etui ładujące znacznie wydłuża ich czas pracy na baterii, dzięki czemu możemy zabrać je nawet w najdłuższą podróż. Warto podkreślić, że oba te modele obsługują sterowanie dotykowe. AirPodsy 2 są w stanie działać do 5 godzin na jednym naładowaniu akumulatora, a umieszczenie ich w etui na AirPods może wydłużyć ten czas nawet do 24 godzin. W przypadku trzeciej generacji tego modelu czas uległ wydłużeniu do6 godzin bez etui i 30 godzin wraz z nim. Podstawowe AirPodsy to świetny wybór dla osób, które poszukują produktu wysokiej klasy w przystępnej cenie.

Najnowsze AirPodsy odznaczają się ponadto możliwością odtwarzania spersonalizowanego dźwięku przestrzennego wraz z funkcją śledzenia ruchów głowy. Co więcej, adaptacyjna korekcja odtwarzanych treści samoczynnie dopasowuje brzmienie do kształtu ucha. Słuchawki Apple AirPods 3. generacji są ponadto odporne na pot i wodę, dlatego polecane są osobom uprawiającym sport i spędzającym sporo czasu na świeżym powietrzu.

 

Apple AirPods Pro

Dla bardziej wymagających użytkowników Apple przygotowało model o nazwie AirPods Pro. Najnowsza, druga już generacja tego modelu, może odtwarzać krystalicznie czysty dźwięk przestrzenny i bazuje między innymi na śledzeniu ruchów głowy. W AirPodsach Pro znajdziemy też funkcję aktywnej redukcji hałasu, która pozwala na odcięcie się od odgłosów otoczenia i zagłębienie się w doznaniach muzycznych. Osoby, które często przemieszczają się w miejskiej dżungli z pewnością docenią adaptacyjny tryb kontaktu, który umożliwia usłyszenie nadjeżdżającego samochodu czy tramwaju. Na pokładzie słuchawek pracuje układ H2, który dba o zachwycającą jakość dźwięku i redukcję zakłóceń oraz opóźnień. Model sprzedawany jest wraz z etui z wbudowanym głośnikiem, który ułatwia jego znalezienie. Na zakup tego modelu powinny zdecydować się osoby, które pracują w biurze lub często podróżują różnymi środkami komunikacji z uwagi na imponujący tryb ANC oraz te, które ponad wszystko stawiają najwyższą jakość dźwięku i nowoczesne rozwiązania audio.

 

Apple AirPods Max

AirPodsy Max to jedyne bezprzewodowe nauszne słuchawki w ofercie producenta. Są dostępne w pięciu wariantach kolorystycznych i odznaczają się zdumiewającą jakością wykonania godną gadżetów z segmentu premium. Słuchawki idealnie dopasowują się do kształtu głowy, wpływając tym samym na jak najlepszy odbiór odtwarzanych materiałów. Ich obsługa jest możliwa za pomocą charakterystycznego pokrętła Digital Crown, które pomaga w dostosowaniu głośności oraz przełączaniu utworów. Podobnie jak AirPodsy Pro, oferują one funkcję aktywnej redukcji hałasu oraz zaawansowany tryb kontaktu. Model doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które pracują stacjonarnie i zwracają szczególną uwagę nie tylko na imponujący design, ale także na ponadprzeciętną wygodę użytkowania. Ich ergonomiczna konstrukcja pozwala nawet na wielogodzinną pracę w towarzystwie ulubionych dźwięków.

 

Ile kosztują AirPods?

Cena słuchawek Apple AirPods uzależniona jest od generacji konkretnego modelu lub od rodzaju dołączonego do zestawu etui ładującego. Z aktualnymi cenami oraz dostępnymi promocjami na AirPodsy można zapoznać się w salonach Cortland lub w sklepie internetowym.

 

Funkcje słuchawek AirPods

Wszystkie modele słuchawek bezprzewodowych od Apple odznaczają się wieloma użytecznymi funkcjonalnościami, dzięki którym korzystanie z nich jest tak przyjemne. Jakie są najważniejsze funkcje AirPodsów?

 

Jakość dźwięku

Słuchawki od Apple odznaczają się wysoką jakością dźwięku dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań audio. Zamontowane przetworniki sprawiają, że odtwarzane basy są wyraźne i głębokie, natomiast wokale stają się nad wyraz słyszalne. Zaawansowane modele mogą się pochwalić funkcją aktywnej redukcji hałasu oraz trybem kontaktu.

 

Łatwa i szybka konfiguracja

Jak połączyć AirPodsy? Po prostu połóż słuchawki w pobliżu swojego iPhone’a lub iPada i kliknij zaledwie jeden przycisk, aby błyskawicznie rozpocząć przygodę z ulubioną playlistą. Słuchawki współpracują także z komputerami Mac oraz Windows, a nawet telefonami opartymi o system Android, choć należy zaznaczyć, że w tym przypadku niektóre funkcje mogą pozostać niedostępne i być zarezerwowane dla systemów macOS oraz iOS.

 

Udostępnianie dźwięku

Chcesz słuchać wraz z bliskimi ulubionych treści audio? Funkcja Udostępnianie dźwięku umożliwia łatwe dzielenie się muzyką i wspólne oglądanie serialu lub filmu. Dzięki niej użytkownicy mogą oglądać treści na tym samym ekranie i słyszeć odtwarzany dźwięk na swoich własnych słuchawkach AirPods.

 

Obsługa rozmów telefonicznych

Słuchawki Apple AirPods odznaczają się zaawansowanymi mikrofonami, które przydają się w trakcie rozmów telefonicznych. Zaimplementowane technologie pozwalają rejestrować wszystkie wypowiadane kwestie, by rozmówcy zrozumieli każdą kwestię, którą chcemy im przekazać.

 

Wygodne sterowanie

Zintegrowane panele dotykowe ułatwiają rozpoczęcie lub zatrzymanie odtwarzania, pomijanie utworów, a nawet odbieranie połączeń telefonicznych. A wszystko to bez konieczności wyjmowania iPhone’a.

 

Automatyczne przełączanie

Ta funkcja umożliwia szybkie i wygodne przełączanie słuchawek AirPods między różnymi urządzeniami od Apple. Gadżet może być podłączony do kilku sprzętów jednocześnie i przełączać się między nimi w razie potrzeby.

Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Zakończenie działania Klubu Cortland

Od 01 lipca 2024 klub Cortland zakończy swoją działalność. Zachęcamy do wykorzystania zgromadzonych punktów do 30 czerwca 2024.

 

Po tym terminie punkty stracą ważność.

Sprawdź stan punktów
Download App - Photo