Mój koszyk

Zakupy na raty. Prosto i szybko.

Wybierz finansowanie w banku Santander Consumer Bank.

 

 

Multi-Product_Mac_M1_Chip_M2_Chip_Family_Screen__USEN 
Raty 0% dostępne są tylko przy zakupie komputerów Mac lub innych sprzętów w ramach aktualnych akcji promocyjnych.

Duża rzecz, mniejsze raty.

Kup wymarzony sprzęt i skorzystaj z elastycznych rat.

Raty dla zakupów
od 100 zł do 50 000 zł.
device_iphone-ipad Podpisanie umowy
bez wychodzenia z domu.
Szybka
decyzja kredytowa.
Gwarancja stałej miesięcznej płatności wybierając raty 0%.

Kalkulator rat Santander Consumer Bank

 

 

Powyższe obliczenia dokonywane przez kalkulator rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.


Cortland Sp. z o.o. występujący w roli pośrednika kredytowego w sklepach internetowych informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A.; w sklepach stacjonarnych sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów.


Niska rata.
Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 26.09.2023 r. są następujące: cena towaru 3000 zł, stała stopa oprocentowania kredytu: 10,77%, całkowity koszt kredytu: 385,60 zł obejmuje: prowizję: 1,20 zł, odsetki: 150,13 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 11,42 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 3000 zł; czas obowiązywania umowy: 10 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 3151,33 zł; wysokość 9 miesięcznych równych rat 315,13 zł, ostatnia 10 rata w wysokości 315,16 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 02.10.2023 r. do dnia 31.12.2024 r.


Raty 0%.
Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji 10×0% wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 07.01.2020 r.: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 1000 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 1000 zł; całkowita kwota do zapłaty 1000 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; czas obowiązywania umowy: 10 mies., wysokość 10 równych rat miesięcznych 100 zł.


Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl oraz na www.cortland.pl.

Masz pytanie? Sprawdź odpowiedź.

 

1. Jak to działa?
  1. Wybierz sprzęt i opcję płatności na raty.
  2. Wypełnij wniosek kredytowy.
  3. Poczekaj na decyzję banku.
  4. Potwierdź tożsamość i podpisz umowę.
2. Kto może skorzystać z zakupu na raty?

Z zakupu na raty może skorzystać każda osoba, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz wykazuje stały dochód.
Jeżeli jesteś obywatelem polskim będziesz musiał pokazać ważny dowód osobisty.
Jeśli jesteś obcokrajowcem musisz posiadać status rezydenta, kartę stałego pobytu oraz mieć numer PESEL.

3. Czy musisz przedstawić zaświadczenie o dochodach?

Zdecydowana większość decyzji kredytowych jest wydawana na podstawie oświadczenia o źródle i wysokości dochodów. W nielicznych przypadkach Bank może jednak zażądać udokumentowania dochodu. Każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie.
Szczegółowe warunki udzielania kredytów oraz informację o akceptowanych źródłach dochodów znajdziesz tutaj.

4. Co możesz kupić na raty?

Na raty zapłacisz za jeden lub za kilka produktów dostępnych w ofercie Cortland. 

5. Jaka jest minimalna i maksymalna wartość zakupów na raty?

Kredyt może być wzięty w wartości 100 do 50.000 zł.

Kredyt brutto to kwota równa różnicy pomiędzy ceną i Twoją ewentualną wpłatą własną, powiększona o wszystkie koszty udzielenia kredytu, z wyjątkiem odsetek (np. prowizja, opłata przygotowawcza, inne opłaty administracyjne, jeśli występują).

6. Na ile rat mogę rozłożyć płatność za moje zakupy?

W zależności od tego, jaką ofertę kredytową wybierzesz kredyt można rozłożyć na od 10 do 50 rat.

7. Jak spłacać kredyt?

Kredyt spłaca się w miesięcznych ratach. Wpłat można dokonywać w placówce banku lub na poczcie albo przelewem z konta. Kwotę raty, termin spłaty oraz numer rachunku do wpłat znajdziesz w umowie o kredyt.

8. Czy można dokonać wcześniejszej spłaty kredytu?

Tak, można dokonać wcześniejszej spłaty. Nie ponosisz za to żadnych dodatkowych kosztów.

9. Jak wygląda zakup na raty w salonie?

Jeśli odwiedzisz nas w Salonie, nasz handlowiec pomoże Ci przy zakupach na raty osobiście. Stacjonarnie również dostępne są różne linie kredytowe. Wraz z handlowcem wybierzecie najlepsze rozwiązanie i wypełnicie wspólnie wniosek. Po pozytywnej decyzji kredytowej handlowiec poprosi Cię o podpisanie umowy i wyda wybrane przez Ciebie produkty.

Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Zakończenie działania Klubu Cortland

Od 01 lipca 2024 klub Cortland zakończy swoją działalność. Zachęcamy do wykorzystania zgromadzonych punktów do 30 czerwca 2024.

 

Po tym terminie punkty stracą ważność.

Sprawdź stan punktów
Download App - Photo