Mój koszyk
Drukarki i materiały
  •  
     - 

Drukarki i materiały

Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
z4
z4
Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
z4

Drukarki w każdym formacie

Drukarkami, stanowiącymi integralną część każdego systemu graficznego, zajmuje się osobny dział Cortland. Wysokiej klasy specjaliści pozwolą Państwu dokonać właściwego zakupu, który w optymalny sposób będzie dostosowany do zadań, stawianych przed urządzeniami drukującymi oraz do Waszego budżetu.

Kalibracja i zarządzanie barwą

Co to są przestrzenie barwne, co widzi aparat, jaką przestrzeń barwną potrafi zarejestrować, co może pokazać monitor, co może wydrukować drukarka? Co można skalibrować, czym i jak to zrobić. Jakie przyrządy wybrać? Proponujemy Państwu pełen wachlarz usług związanych z zarządzaniem kolorem - usługi kalibracji u klienta oraz szkolenia, prowadzone indywidualnie lub w naszym Centrum Szkoleniowym przez specjalistę z wieloletnim doświadczeniem praktycznym.

Materiały eksploatacyjne

W Cortland znajdą Państwo pełną gamę materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Wygodna wyszukiwarka pozwoli Wam na znalezienie tuszy i tonerów do drukarek (również tych dawno nie produkowanych) oraz pełną gamę sprawdzonych papierów fotograficznych, proofingowych, do użytku CAD i biurowego oraz folii. Oferujemy szybki termin dostawy, korzystne ceny oraz wysokie rabaty przy zakupach większej ilości materiałów.

Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Klub Cortland
Dołącz do programu lojalnościowego Klub Cortland. Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj na rabat.
Dołącz do Klubu Cortland
Download App - Photo