Mój koszyk
Drukarki i materiały
  •  
     - 

Drukarki i materiały

Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
z3
z3
Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
z3

Drukarki w każdym formacie

Drukarkami, stanowiącymi integralną część każdego systemu graficznego, zajmuje się osobny dział Cortland. Wysokiej klasy specjaliści pozwolą Państwu dokonać właściwego zakupu, który w optymalny sposób będzie dostosowany do zadań, stawianych przed urządzeniami drukującymi oraz do Waszego budżetu.

Kalibracja i zarządzanie barwą

Co to są przestrzenie barwne, co widzi aparat, jaką przestrzeń barwną potrafi zarejestrować, co może pokazać monitor, co może wydrukować drukarka? Co można skalibrować, czym i jak to zrobić. Jakie przyrządy wybrać? Proponujemy Państwu pełen wachlarz usług związanych z zarządzaniem kolorem - usługi kalibracji u klienta oraz szkolenia, prowadzone indywidualnie lub w naszym Centrum Szkoleniowym przez specjalistę z wieloletnim doświadczeniem praktycznym.

Materiały eksploatacyjne

W Cortland znajdą Państwo pełną gamę materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Wygodna wyszukiwarka pozwoli Wam na znalezienie tuszy i tonerów do drukarek (również tych dawno nie produkowanych) oraz pełną gamę sprawdzonych papierów fotograficznych, proofingowych, do użytku CAD i biurowego oraz folii. Oferujemy szybki termin dostawy, korzystne ceny oraz wysokie rabaty przy zakupach większej ilości materiałów.

Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Zakończenie działania Klubu Cortland

Od 01 lipca 2024 klub Cortland zakończy swoją działalność. Zachęcamy do wykorzystania zgromadzonych punktów do 30 czerwca 2024.

 

Po tym terminie punkty stracą ważność.

Sprawdź stan punktów
Download App - Photo