Mój koszyk
Mac Studio
  •  
     - 

Mac Studio

Komputer stacjonarny Apple Mac Studio jest odpowiedzią na stale rosnące wymagania profesjonalnych użytkowników. Dzięki kompaktowym rozmiarom, a także minimalistycznemu designowi idealnie wpasuje się w nowoczesny styl każdej pracowni branży kreatywnej.

Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły

Imponująca wydajność komputera Mac Studio z czipem M1 Max i M1 Ultra


Producentowi udało się zmieścić najbardziej wydajne podzespoły w niewielkiej obudowie, którą bez trudu umieścimy pod stojącym na naszym biurku wyświetlaczem. Niesamowitą moc obliczeniową i ponadprzeciętną energooszczędność zapewniają komputerowi najwydajniejsze układy opracowane przez inżynierów z Apple. Użytkownicy mogą zdecydować się na zakup komputera Apple wersji z czipem M1 Max lub zupełnie nowym M1 Ultra. Jego wydajność imponuje projektantom, grafikom oraz montażystom filmów zarejestrowanych w najwyższych możliwych rozdzielczościach.

 

Mac Studio komputer skrojony na miarę


Mac Studio z M1 Max oferuje 10-rdzeniowe CPU i obsługuje do 64 GB pamięci RAM o przepustowości 400 GB/s. To właśnie te parametry sprawiają, że praca z wieloma aplikacjami jednocześnie będzie tak przyjemna, jak jeszcze nigdy wcześniej. Graficy docenią z pewnością możliwość sprawnej edycji ogromnej liczby zdjęć i pracy z wieloma warstwami fenomenalnych projektów.

 

Dla wyjątkowo wymagających użytkowników opracowano komputer Mac Studio z M1 Ultra, który pozwala na realizowanie tych najambitniejszych zadań. Niespotykaną wcześniej moc obliczeniową gwarantuje 20-rdzeniowe CPU i nawet 64-rdzeniowe GPU. Tak wysoka wydajność i do 4,5 razy szybsze GPU znacznie ułatwi generowanie trójwymiarowych, złożonych modeli, a także umożliwi odtwarzanie do 18 strumieni wideo 8K ProRes 422. Wykonywanie nawet 22 bilionów operacji w ciągu jednej sekundy? Dla Apple M1 Ultra to żaden problem! Wszystkie porty w zasięgu ręki.

 

Mac Studio to najbardziej profesjonalny komputer Mac z procesorem M1 w ofercie Apple. Dzięki obecności 12 wygodnie umiejscowionych portów mamy możliwość szybkiego podłączenia wszystkich najważniejszych akcesoriów. Użytkownicy mają do dyspozycji między innymi gniazdo słuchawkowe, 2 złącza USB-C, 1 port na karty pamięci SDXC, 1 wejście HDMI, 4 porty Thunderbolt 4 oraz 10-gigabitowy port Ethernet. Efekty naszej pracy możemy wyświetlać na ekranie zupełnie nowego monitora Studio Display.

 

Przydatne akcesoria do Maca Studio

 

Pracę z komputerem Mac Studio usprawnią też wyjątkowe możliwości systemu operacyjnego macOS Monterey oraz wszystkie kompatybilne akcesoria. Podłączenie bezprzewodowej klawiatury Magic Keyboard z Touch ID umożliwia wygodne wprowadzanie danych, natomiast wykorzystanie potencjału Apple Magic Mouse 2 pozwoli na używanie w codziennej pracy wygodnych i praktycznych gestów.

Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Klub Cortland
Dołącz do programu lojalnościowego Klub Cortland. Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj na rabat.
Dołącz do Klubu Cortland
Download App - Photo