Mój koszyk
Mac Studio
  •  
     - 

Mac Studio

Komputer stacjonarny Apple Mac Studio jest odpowiedzią na stale rosnące wymagania profesjonalnych użytkowników. Dzięki kompaktowym rozmiarom, a także minimalistycznemu designowi idealnie wpasuje się w nowoczesny styl każdej pracowni branży kreatywnej.

Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły

Imponująca wydajność komputera Mac Studio z czipem M1 Max i M1 Ultra


Producentowi udało się zmieścić najbardziej wydajne podzespoły w niewielkiej obudowie, którą bez trudu umieścimy pod stojącym na naszym biurku wyświetlaczem. Niesamowitą moc obliczeniową i ponadprzeciętną energooszczędność zapewniają komputerowi najwydajniejsze układy opracowane przez inżynierów z Apple. Użytkownicy mogą zdecydować się na zakup komputera Apple wersji z czipem M1 Max lub zupełnie nowym M1 Ultra. Jego wydajność imponuje projektantom, grafikom oraz montażystom filmów zarejestrowanych w najwyższych możliwych rozdzielczościach.

 

Mac Studio komputer skrojony na miarę


Mac Studio z M1 Max oferuje 10-rdzeniowe CPU i obsługuje do 64 GB pamięci RAM o przepustowości 400 GB/s. To właśnie te parametry sprawiają, że praca z wieloma aplikacjami jednocześnie będzie tak przyjemna, jak jeszcze nigdy wcześniej. Graficy docenią z pewnością możliwość sprawnej edycji ogromnej liczby zdjęć i pracy z wieloma warstwami fenomenalnych projektów.

 

Dla wyjątkowo wymagających użytkowników opracowano komputer Mac Studio z M1 Ultra, który pozwala na realizowanie tych najambitniejszych zadań. Niespotykaną wcześniej moc obliczeniową gwarantuje 20-rdzeniowe CPU i nawet 64-rdzeniowe GPU. Tak wysoka wydajność i do 4,5 razy szybsze GPU znacznie ułatwi generowanie trójwymiarowych, złożonych modeli, a także umożliwi odtwarzanie do 18 strumieni wideo 8K ProRes 422. Wykonywanie nawet 22 bilionów operacji w ciągu jednej sekundy? Dla Apple M1 Ultra to żaden problem! Wszystkie porty w zasięgu ręki.

 

Mac Studio to najbardziej profesjonalny komputer Mac z procesorem M1 w ofercie Apple. Dzięki obecności 12 wygodnie umiejscowionych portów mamy możliwość szybkiego podłączenia wszystkich najważniejszych akcesoriów. Użytkownicy mają do dyspozycji między innymi gniazdo słuchawkowe, 2 złącza USB-C, 1 port na karty pamięci SDXC, 1 wejście HDMI, 4 porty Thunderbolt 4 oraz 10-gigabitowy port Ethernet. Efekty naszej pracy możemy wyświetlać na ekranie zupełnie nowego monitora Studio Display.

 

Przydatne akcesoria do Maca Studio

 

Pracę z komputerem Mac Studio usprawnią też wyjątkowe możliwości systemu operacyjnego macOS Monterey oraz wszystkie kompatybilne akcesoria. Podłączenie bezprzewodowej klawiatury Magic Keyboard z Touch ID umożliwia wygodne wprowadzanie danych, natomiast wykorzystanie potencjału Apple Magic Mouse 2 pozwoli na używanie w codziennej pracy wygodnych i praktycznych gestów.

Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Zakończenie działania Klubu Cortland

Od 01 lipca 2024 klub Cortland zakończy swoją działalność. Zachęcamy do wykorzystania zgromadzonych punktów do 30 czerwca 2024.

 

Po tym terminie punkty stracą ważność.

Sprawdź stan punktów
Download App - Photo