Mój koszyk
iPhone 13 mini

iPhone 13 mini

iPhone’a 13 mini – jeszcze doskonalszy następca iPhone’a 12 mini!

Od lat niesłabnącą popularnością cieszą się kompaktowe wersje iPhone’ów, dlatego wraz z pojawieniem się trzynastej generacji smartfonów Apple, nie mogło zabraknąć również iPhone’a 13 Mini. Warto zwrócić uwagę na ten model, gdyż jest niezwykle bogato wyposażony.

Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły

iPhone 13 mini i wyświetlacz Super Retina XDR 5,4 cala

Dotychczas zmorą każdego posiadacza smartfona było korzystanie z urządzenia w pełnym słońcu, ponieważ widoczność wyświetlacza była wtedy bardzo słaba. iPhone 13 Mini nie będzie miał podobnego problemu, ponieważ inżynierowie Apple wyposażyli go w wyświetlacz Super Retina XDR w technologii OLED o typowej jasności na poziomie 800 nitów (nawet 1200 nitów w HDR). To niezwykle efektowny rezultat, zwłaszcza że większość smartfonów może się poszczycić jasnością na poziomie 500 nitów. Oznacza to, że na iPhonie Mini bez trudu dostrzeżesz pełnię szczegółów nawet w pełnym słońcu.

 

Dwa aparaty 12 MP z obiektywem ultraszerokokątnym i szerokokątnym

Podobnie jak wersja podstawowa, iPhone 13 Mini posiada dwa obiektywy, które cechują się przede wszystkim tym, że przepuszczają więcej światła, co z kolei pozwala na robienie wysokiej jakości zdjęć przy relatywnie słabym oświetleniu lub w nocy. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na tryb nocny, który pomoże zrobić wartościowe zdjęcie w skrajnie niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Wyjątkowym narzędziem dla miłośników nagrywania wideo jest tryb filmowy, który umożliwia kręcenie niemal profesjonalnych ujęć. A to wszystko w HDR z Dolby Vision w jakości do 4K z częstością 60 kl./s oraz w jakości 1080p z częstością 30 kl./s w trybie filmowym.

 

A15 Bionic - gwarancja szybkiego działania Twojego iPhone’a Mini

Największy progres w porównaniu do poprzedniej generacji iPhone’a dotyczy procesora. Sześciordzeniowy czip A15 Bionic oferuje do 50% szybsze CPU niż konkurencja, z kolei szybkość grafiki aż o 30% wykracza poza możliwości innych smartfonów. Większa wydajność nie oznacza większego poboru energii – wręcz przeciwnie. Nowa bateria zapewnia aż 17 godzin nieprzerwanego oglądania wideo bez konieczności ładowania, a to dlatego, że charakterystyka A15 Bionic to CPU z 2 rdzeniami zapewniającymi wydajność i 4 rdzeniami energooszczędnymi.

 

Superszybkie pobieranie z technologią 5G w iPhone 13 Mini

Chociaż iPhone 13 Mini to niewielki smartfon, to jednak ma ogromne możliwości. Najnowsze telefony Apple posiadają udoskonalony moduł 5G, który pozwala na łączność z większą liczbą pasm częstotliwości internetu mobilnego piątej generacji. W praktyce oznacza to, że zasięg obejmuje większy obszar, a jakość połączenia z siecią jest lepsza i co równie ważne – stabilniejsza. Bez problemu można zatem grać online czy oglądać wideo w serwisach streamingowych.

 

iPhone 13 mini w Cortland - Twoja nowa supermoc

Wszystkie modele najnowszych iPhone’ów dostępne są w salonach Cortland oraz w sklepie internetowym. Posiadamy wszystkie warianty kolorystyczne, a także wersje z większą ilością pamięci wewnętrznej. Zamów najnowszy iPhone 13 Mini w Cortland, zapisz się do naszego klubu i bądź na bieżąco ze wszystkimi ofertami urządzeń Apple i nie tylko.

 

Możesz też wygodnie sfinansować zakup iPhone’a 13 poprzez raty, a dla przedsiębiorców mamy atrakcyjną ofertę leasingu. Możesz również skorzystać z rozszerzonej ochrony na sprzęt oraz profesjonalnego serwisu urządzeń Apple.

Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Zakończenie działania Klubu Cortland

Od 01 lipca 2024 klub Cortland zakończy swoją działalność. Zachęcamy do wykorzystania zgromadzonych punktów do 30 czerwca 2024.

 

Po tym terminie punkty stracą ważność.

Sprawdź stan punktów
Download App - Photo