Mój koszyk
Apple Watch Series 8
  •  
     - 

Apple Watch Series 8

Apple Watch w wersji 8 jest już dostępny. Inżynierzy z Cupertino zdecydowali się na lekki lift wizualny – zachowano dotychczasowy design oraz ekrany w rozmiarach 41 i 45 mm. Monitorowanie temperatury, śledzenie faz snu i funkcje bezpieczeństwa to tylko niektóre z rozwiązań, które ma dla nas Apple Watch 8.

Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły

Czujnik temperatury w Apple Watch 8

Apple Watch 8 posiada system śledzenia temperatury, korzystający z dwóch czujników. Jeden z nich znajduje się bezpośrednio przy skórze (na spodzie zegarka), a drugi pod wyświetlaczem. W ten sposób pomiar jest dokładny, nawet gdy warunki zewnętrze chcą zaburzyć prawidłowy odczyt temperatury ciała. Aby zrozumieć, jak czuła jest to aparatura, warto wspomnieć, że Apple Watch 8 co pięć sekund mierzy temperaturę i potrafi rejestrować zmiany na poziomie 0,1°C.

Funkcje wykrywania wypadków w Apple Watch Series 8

Dzięki niezwykle zaawansowanemu algorytmowi Apple Watch 8 jest w stanie zarejestrować i rozpoznać znamiona charakterystyczne dla wypadku samochodowego. Zegarek w momencie podejrzenia wypadku uruchamia odpowiednią funkcję, a gdy użytkownik nie odpowie w ciągu 10 sekund, wzywa służby ratunkowe.

Dłuższa praca baterii

Tryb niskiego zużycia baterii, jaki zastosowano w Apple Watch Series 8, potrafi wydłużyć jej pracę aż do 36 godzin. Apple Watch wyłącza lub ogranicza działanie niektórych z czujników i aplikacji. Ma to szczególne znaczenie, gdy spędzamy czas z dala od dostępu do elektryczności i obawiamy się, że nie zdążymy go na czas podładować.

Apple Watch Series 8 – z miłości do kobiet

Jeśli chodzi o nowości, to ciężko nie odnieść wrażenia, że nie są one skupione wokół zdrowia kobiet. Apple już od 3 lat z uwagą pozwala śledzić cykl menstruacyjny, co w połączeniu ze wspomnianym wyżej czujnikiem temperatury zdecydowanie przyczynia się do poprawy zdrowia kobiet. Dzięki wychwytywaniu zmian temperatury Apple Watch 8 pozwala na oszacowanie owulacji oraz dni płodnych.

Apple Watch Series 8 – warto go mieć

Apple Watch Series 8 korzysta ze wzornictwa poprzednich serii – standardowa, piękna koperta oraz wyświetlacz Retina do 1000 nitów jasności zachwycą nawet największych krytyków. To, na co szczególnie warto zwrócić uwagę, to działania firmy z Cupertino mające na celu poprawę zdrowia kobiet – Apple Health. Również funkcja wykrywania wypadków, jasno daje do zrozumienia, że na pierwszym miejscu Apple ceni nasze zdrowie.

 

Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Klub Cortland
Dołącz do programu lojalnościowego Klub Cortland. Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj na rabat.
Dołącz do Klubu Cortland
Download App - Photo