Mój koszyk
Apple Watch Series 8

Apple Watch Series 8

Apple Watch w wersji 8 jest już dostępny. Inżynierzy z Cupertino zdecydowali się na lekki lift wizualny – zachowano dotychczasowy design oraz ekrany w rozmiarach 41 i 45 mm. Monitorowanie temperatury, śledzenie faz snu i funkcje bezpieczeństwa to tylko niektóre z rozwiązań, które ma dla nas Apple Watch 8.

Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
Apple Watch Series 8 41mm GPS + Cellular stal nierdzewna w kolorze srebrnym z paskiem sportowym w kolorze białym
-200,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 099,00 zł
Apple Watch Series 8 41mm GPS + Cellular stal nierdzewna w kolorze mocnego grafitu z paskiem sportowym w kolorze północy
-200,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 099,00 zł
Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły

Czujnik temperatury w Apple Watch 8

Apple Watch 8 posiada system śledzenia temperatury, korzystający z dwóch czujników. Jeden z nich znajduje się bezpośrednio przy skórze (na spodzie zegarka), a drugi pod wyświetlaczem. W ten sposób pomiar jest dokładny, nawet gdy warunki zewnętrze chcą zaburzyć prawidłowy odczyt temperatury ciała. Aby zrozumieć, jak czuła jest to aparatura, warto wspomnieć, że Apple Watch 8 co pięć sekund mierzy temperaturę i potrafi rejestrować zmiany na poziomie 0,1°C.

Funkcje wykrywania wypadków w Apple Watch Series 8

Dzięki niezwykle zaawansowanemu algorytmowi Apple Watch 8 jest w stanie zarejestrować i rozpoznać znamiona charakterystyczne dla wypadku samochodowego. Zegarek w momencie podejrzenia wypadku uruchamia odpowiednią funkcję, a gdy użytkownik nie odpowie w ciągu 10 sekund, wzywa służby ratunkowe.

Dłuższa praca baterii

Tryb niskiego zużycia baterii, jaki zastosowano w Apple Watch Series 8, potrafi wydłużyć jej pracę aż do 36 godzin. Apple Watch wyłącza lub ogranicza działanie niektórych z czujników i aplikacji. Ma to szczególne znaczenie, gdy spędzamy czas z dala od dostępu do elektryczności i obawiamy się, że nie zdążymy go na czas podładować.

Apple Watch Series 8 – z miłości do kobiet

Jeśli chodzi o nowości, to ciężko nie odnieść wrażenia, że nie są one skupione wokół zdrowia kobiet. Apple już od 3 lat z uwagą pozwala śledzić cykl menstruacyjny, co w połączeniu ze wspomnianym wyżej czujnikiem temperatury zdecydowanie przyczynia się do poprawy zdrowia kobiet. Dzięki wychwytywaniu zmian temperatury Apple Watch 8 pozwala na oszacowanie owulacji oraz dni płodnych.

Apple Watch Series 8 – warto go mieć

Apple Watch Series 8 korzysta ze wzornictwa poprzednich serii – standardowa, piękna koperta oraz wyświetlacz Retina do 1000 nitów jasności zachwycą nawet największych krytyków. To, na co szczególnie warto zwrócić uwagę, to działania firmy z Cupertino mające na celu poprawę zdrowia kobiet – Apple Health. Również funkcja wykrywania wypadków, jasno daje do zrozumienia, że na pierwszym miejscu Apple ceni nasze zdrowie.

 

Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Zakończenie działania Klubu Cortland

Od 01 lipca 2024 klub Cortland zakończy swoją działalność. Zachęcamy do wykorzystania zgromadzonych punktów do 30 czerwca 2024.

 

Po tym terminie punkty stracą ważność.

Sprawdź stan punktów
Download App - Photo