Skontaktuj się z nami

Adobe Audition CC

65297745BA01B12
 · 
D26F7E
Adobe Audition CC
Dostępny
 
W magazynie
+
 
Cena: 2 106,01 
(1 712,20 zł bez VAT)

Adobe Audition CC

Najlepsze w branży oprogramowanie do cyfrowej obróbki dźwięku umożliwia tworzenie, miksowanie i budowanie efektów dźwiękowych. Oto rozwiązanie do oczyszczania dźwięku, przywracania nagrań i dokładnego masteringu na potrzeby wideo, audycji i projektów udźwiękowienia.

 

Cechy

Edycja, miksowanie, nagrywanie i naprawianie dźwięku

Program Audition stanowi kompleksowe środowisko tworzenia, miksowania, obróbki oraz naprawiania materiałów dźwiękowych. Oferuje między innymi wyświetlacze wielu ścieżek, funkcji falowej i widma. Ta zaawansowana stacja audio została opracowana z myślą o usprawnieniu obiegów pracy produkcji wideo oraz udźwiękowienia. Pozwala dostarczać doskonale dopracowane nagrania o krystalicznie czystym brzmieniu.

 

Poprawianie brzmienia dźwięku

Panel Podstawowa obróbka dźwięku pozwala uzyskać profesjonalną jakość udźwiękowienia — nawet bez zaawansowanej wiedzy.

 

Miksowanie w celu dopasowania

Narzędzie do remiksowania w programie Audition pozwala w prosty, automatyczny sposób zmienić aranżację utworu, aby dopasować jego czas trwania.

 

Naprawianie i odzyskiwanie

Zapoznaj się ze sprawdzonymi procedurami poprawiania dźwięku, w tym informacjami o wyświetlaczu częstotliwości widma, panelu Diagnostyka oraz efektach.

 

Wszystko, czego potrzebujesz. Zawsze na czas.

Program Premiere Pro nie tylko oferuje narzędzia do obróbki kolorów, dźwięku i grafiki, ale również efektywnie współpracuje z innymi aplikacjami i usługami, takimi jak After Effects, Adobe Audition czy Adobe Stock. Można na przykład — bezpośrednio w aplikacji — otworzyć szablon animacji z programu After Effects lub pobrać go z usługi Adobe Stock w celu dostosowania. Program Premiere Pro można zintegrować z setkami technologii partnerów.

 

Specyfikacja 

  • Adobe: Audition dla zespołów 
  • Wersja: pełna 
  • System operacyjny: wele platform 
  • Język: angielski EU
  • Rodzaj produktu: nowa subskrypcja
  • Poziom: 1-9 

Ratyraty Santander Consumer  Bank

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland