Mój koszykApple Business Manager
Zarządzaj firmowymi urządzeniami.
Gdziekolwiek jesteś.
apple_family_hero

Pełna kontrola. Bez naruszania prywatności.Apple Business Manager
Portal internetowy, który ułatwi Ci wdrażanie w Twojej firmie iPhone’a, iPada, Maca i Apple TV. Możesz z jednego miejsca udostępniać usługi Apple pracownikom, rejestrować urządzenia oraz dystrybuować aplikacje i oprogramowanie. Automatycznie skonfigurujesz urządzenie przyjmowane do firmy i będziesz mieć nad nim kontrolę, jednocześnie zapewniając prywatność użytkownikom.pic_ABM2
 


Masz pytanie?
Sprawdź odpowiedź.

 

Czym jest Apple Business Manager?

Apple Business Manager (dawniej DEP – Device Enrollment Program) jest portalem, w którym widoczne są zarejestrowane urządzenia użytkownika. Z tego miejsca decydujemy o podpięciu urządzeń do wybranego systemu zarządzania (Mobile Device Management – MDM). Nie jest potrzebny fizyczny kontakt z urządzeniem.

Czym jest Mobile Device Management?

Mobile Device Management to oprogramowanie, które umożliwia zarządzanie, zabezpieczenie i monitoring wszystkich urządzeń mobilnych wykorzystywanych w miejscu pracy i poza nim. Pozwala na zdalne zarządzanie urządzeniami oraz polityką firmy bez konieczności fizycznego kontaktu z urządzeniem.

Co jest konieczne, aby móc korzystać z portalu Apple Business Manager?

Aby korzystać z Apple Business Manager wymagany jest numer DUNS Twojej firmy. Jeżeli firma nie posiada numeru, wystarczy bezpłatnie zarejestrować swoją instytucję.

Czy mogę zarządzać urządzeniami zakupionymi w innym miejscu niż w Cortland Apple Premium Reseller?

Tak możesz zarządzać urządzeniami gdziekolwiek jesteś. Potrzebny jest tylko fizyczny dostęp do urządzenia – dotyczy to urządzeń od iOS 7 oraz macOS z czipem T2 lub procesorem M1.

Czy otrzymam wsparcie w wdrażaniu Apple Business Manager?

Opiekun Cortland przeprowadzi proces rejestracji w niezbędnych platformach Apple Business Manager i Mobile Device Management. Zarejestrujemy i skonfigurujemy Twoje urządzenia. Przejdziemy przez proces instalacji profili oraz przeszkolimy lokalnego administratora z wykorzystania narzędzi do zarządzania urządzeniami Apple.

Skontaktuj się
z nami.
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie, możesz również skontaktować się z nami wypełniając formularz.

*pole wymagane
Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Zakończenie działania Klubu Cortland

Od 01 lipca 2024 klub Cortland zakończy swoją działalność. Zachęcamy do wykorzystania zgromadzonych punktów do 30 czerwca 2024.

 

Po tym terminie punkty stracą ważność.

Sprawdź stan punktów
Download App - Photo