Mój koszykApple Business Manager
Zarządzaj firmowymi urządzeniami.
Gdziekolwiek jesteś.
apple_family_hero

Pełna kontrola. Bez naruszania prywatności.Apple Business Manager
Portal internetowy, który ułatwi Ci wdrażanie w Twojej firmie iPhone’a, iPada, Maca i Apple TV. Możesz z jednego miejsca udostępniać usługi Apple pracownikom, rejestrować urządzenia oraz dystrybuować aplikacje i oprogramowanie. Automatycznie skonfigurujesz urządzenie przyjmowane do firmy i będziesz mieć nad nim kontrolę, jednocześnie zapewniając prywatność użytkownikom.pic_ABM2
 


Masz pytanie?
Sprawdź odpowiedź.

 

Czym jest Apple Business Manager?

Apple Business Manager (dawniej DEP – Device Enrollment Program) jest portalem, w którym widoczne są zarejestrowane urządzenia użytkownika. Z tego miejsca decydujemy o podpięciu urządzeń do wybranego systemu zarządzania (Mobile Device Management – MDM). Nie jest potrzebny fizyczny kontakt z urządzeniem.

Czym jest Mobile Device Management?

Mobile Device Management to oprogramowanie, które umożliwia zarządzanie, zabezpieczenie i monitoring wszystkich urządzeń mobilnych wykorzystywanych w miejscu pracy i poza nim. Pozwala na zdalne zarządzanie urządzeniami oraz polityką firmy bez konieczności fizycznego kontaktu z urządzeniem.

Co jest konieczne, aby móc korzystać z portalu Apple Business Manager?

Aby korzystać z Apple Business Manager wymagany jest numer DUNS Twojej firmy. Jeżeli firma nie posiada numeru, wystarczy bezpłatnie zarejestrować swoją instytucję.

Czy mogę zarządzać urządzeniami zakupionymi w innym miejscu niż w Cortland Apple Premium Reseller?

Tak możesz zarządzać urządzeniami gdziekolwiek jesteś. Potrzebny jest tylko fizyczny dostęp do urządzenia – dotyczy to urządzeń od iOS 7 oraz macOS z czipem T2 lub procesorem M1.

Czy otrzymam wsparcie w wdrażaniu Apple Business Manager?

Opiekun Cortland przeprowadzi proces rejestracji w niezbędnych platformach Apple Business Manager i Mobile Device Management. Zarejestrujemy i skonfigurujemy Twoje urządzenia. Przejdziemy przez proces instalacji profili oraz przeszkolimy lokalnego administratora z wykorzystania narzędzi do zarządzania urządzeniami Apple.

Skontaktuj się
z nami.
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie, możesz również skontaktować się z nami wypełniając formularz.

*pole wymagane
Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Klub Cortland
Dołącz do programu lojalnościowego Klub Cortland. Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj na rabat.
Dołącz do Klubu Cortland
Download App - Photo