Skontaktuj się z nami

AirTag

Z aplikacją Find My możesz mieć pod kontrolą iPhone’a czy Apple Watch. Teraz nie zgubisz również portfela czy kluczy. Pomoże w tym lokalizator Apple AirTag. Dowiedz się jak te nieduże akcesoria mogą pomóc zaoszczędzić twój czas i nerwy, gdy zgubisz ważny przedmiot.

+
Cena: 169,00 
  • Dostępny
Apple AirTag (1 sztuka)
Kod producenta: MX532ZY/A  ·  Kod Cortland: F8AAEE
+
Cena: 569,00 
  • Dostępny
  • Dostawa: 0zł
Apple AirTag (4 sztuki)
Kod producenta: MX542ZY/A  ·  Kod Cortland: F56889

Wodoodporny lokalizator od Apple z wytrzymałą baterią

Lokalizator kluczy Apple AirTag wykorzystuje najnowsze technologie, żeby pomóc ci odnaleźć zgubioną torbę lub kluczyki do auta. Przy pomocy aplikacji bez trudu namierzysz urządzenie, które znajduje się w pobliżu, a także dzięki innym użytkownikom aplikacji Find My, poznasz dokładną lokalizację zguby na mapie. Wystarczy przyczepić brelok do kluczy lub wrzucić niewielkie urządzenie do torebki. AirTag jest wyjątkowo energooszczędny, a zwykła bateria wystarczy na ponad rok użytkowania. Jeśli klucze z lokalizatorem upadną na chodnik w deszczowy dzień – nie musisz obawiać się o działanie AirTaga. Urządzenie jest wodoszczelne i posiada certyfikat IP67. Jeśli lokalizator znajduje się w pobliżu, w odnalezieniu poza aplikacją pomoże również sygnał dźwiękowy.

Znajdź klucze, plecak z przy pomocy aplikacji Find My

Lokalizator Apple AirTag możesz dołączyć do listy urządzeń w aplikacji Find My. W ten sposób w jednym miejscu możesz namierzyć nie tylko iPhone’a, Apple Watch czy MacBooka, ale też rower, klucze czy portfel. Nawet jeśli przedmiot zgubił się poza zasięgiem sygnału Bluetooth, NFC czy UWB, jeśli tylko lokalizator znajdzie się w zasięgu innego urządzenia z aktywną usługą Find My, właściciel błyskawicznie otrzyma bezpieczne powiadomienie o lokalizacji zguby.

Akcesoria do Apple AirTag

Dopasuj swój AirTag do własnych potrzeb. W sprzedaży oprócz samych urządzeń dostępne są również warianty ze skórzanym bądź silikonowym paskiem, a także w postaci breloka. Lokalizator kluczy Apple AirTag jest nie tylko wyjątkowo praktyczny, ale również estetyczny. Może być ozdobą kluczy i zapewniać ich bezpieczeństwo.
Poznaj wszystkie możliwości AirTaga, a następnie wybierz model, który najlepiej pasuje do Ciebie. A jeśli chcesz chronić więcej istotnych dla ciebie przedmiotów, skorzystaj z atrakcyjnej ceny przy zakupie czterech lokalizatorów.