Mój koszyk
Monitory Apple
  •    -   
  •  
     - 

Monitory Apple

Monitory firmy Apple to urządzenie peryferyjne, które doskonale sprawdzą się w profesjonalnych oraz amatorskich zastosowaniach. Wykorzystanie tych urządzeń pozwoli na uzyskanie znacznie większej powierzchni roboczej, którą wykorzystamy nie tylko w codziennej pracy, ale także w trakcie nauki czy zabawy. Zewnętrzny monitor od Apple w łatwy sposób podłączymy do laptopa oraz komputera stacjonarnego, zwiększając tym samym ergonomię i wygodę pracy z programami graficznymi, aplikacjami do montażu wideo oraz oprogramowaniem biurowym.

Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły

Apple Studio Display — idealny partner dla Maca Studio

Ten wyświetlacz zrobił ogromne wrażenie już w momencie swojego rynkowego debiutu. Monitor ujmuje rozdzielczością 5K, jasnością wynoszącą 600 nitów oraz przełomową technologią True Tone. Sprzęt jest w stanie wyświetlać nawet 1 miliard barw i zachwycać nasze oczy szeroką gamą kolorów P3. Podłączenie tego urządzenia do komputera sprawi, że użytkownik bez trudu dostrzeże każdy szczegół składający się na projekt, który aktualnie realizuje. Nie ma znaczenia czy montujesz filmy, czy zajmujesz się obróbką zdjęć w wysokiej rozdzielczości — monitor Studio Display zachwyci Cię szerokim spektrum barw i ich wiernym odwzorowaniem.

 

Studio Display ułatwi kontakt z najbliższymi

Studio Display to monitor klasy studyjnej. Oprócz zaawansowanych technologii wyświetlania, producent zapewnił też możliwość swobodnej komunikacji z bliskimi i współpracownikami. Na froncie urządzenia znajdziemy ultraszerokokątną kamerę o rozdzielczości 12 megapikseli, która wspiera funkcję o nazwie Centrum uwagi. Dzięki niej zawsze będziemy znajdowali się w centrum kadru, niezależnie od tego, w jaki sposób przemieszczamy się w trakcie rozmowy. Za generowanie dźwięku przestrzennego odpowiada natomiast aż sześć głośników hi-fi.

Monitor oferuje również 3 złącza USB-C, dzięki którym łatwo podłączymy do niego wykorzystywane przez nas akcesoria. Potrzebujesz podłączyć dysk zewnętrzny lub klawiaturę? A może musisz zasilić swojego iPhone’a? Bogactwo portów tego ekranu zdecydowanie to ułatwi. Komunikacja z komputerem Mac może się zaś odbywać za sprawą zaimplementowanego złącza Thunderbolt.

 

Apple Pro Display XDR — profesjonalista w każdym calu

Studio Display to niejedyne oferowane przez Apple monitory. Apple Pro Display XDR powstał z myślą o zawodowcach, który poszukują wyświetlacza do profesjonalnych zastosowań. Ma przekątną wynoszącą 32 cale oraz cechuje się rozdzielczością 6K. Urządzenie zachwyca nie tylko imponującą jasnością szczytową wynoszącą nawet 1600 nitów, ale także wysokim współczynnikiem kontrastu 1 000 000:1.

Producent skupił się w tym modelu na zaawansowanych technologiach wyświetlania. Zaimplementowany tryb High Dynamic Range (HDR) sprawia, że generowane obrazy urzekają wysoką jasnością, niespotykanym dotąd kontrastem oraz czarującymi kolorami z szerokiej gamy P3. Szeroki kąt widzenia, nawet do 25 razy lepszy od standardowych monitorów, idealnie sprawdza się w trakcie pracy wielu osób przy jednym ekranie. Dzięki niemu każdy ze współpracowników bez trudu dostrzeże wszystkie wyświetlane na nim elementy.

 

Monitor Apple Pro Display XDR dla wymagających

Apple Pro Display XDR to wręcz idealny kompan dla Maca Pro, w parze z którym stworzy wysokowydajne stanowisko robocze. Możliwości regulacji oraz montażu rozszerzymy dzięki dostępnym akcesoriom takim jak Podstawka Pro Stand czy też Uchwyt mocujący VESA. To właśnie elastyczność i możliwość dowolnej konfiguracji ustawienia wysokości i kąta pochylenia są szczególnie doceniane przez profesjonalistów.

Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Zakończenie działania Klubu Cortland

Od 01 lipca 2024 klub Cortland zakończy swoją działalność. Zachęcamy do wykorzystania zgromadzonych punktów do 30 czerwca 2024.

 

Po tym terminie punkty stracą ważność.

Sprawdź stan punktów
Download App - Photo