Mój koszyk

AirPods Pro. W czym są lepsze od AirPods?

  |  Wszystko o Apple

 

Nowe AirPods Pro to nowe doświadczenie. Różnice tkwią nie tylko w tym co na zewnątrz, ale również w środku. Przyjrzymy się im bliżej.

 

AirPods Pro. W czym są lepsze od AirPods?

 

 

Zacznijmy od najważniejszego. AirPods Pro to jedyne słuchawki douszne z aktywną redukcją hałasu, która nieprzerwanie dostosowuje wiązkę akustyczną do geometrii ucha i kształtu wkładek, a więc zawsze będą pasować idealnie. Pozwala to skutecznie wyciszyć dźwięki z otoczenia i jednocześnie w pełni skupić się na tym, czego słuchasz. Zanurzasz się w czystym dźwięku, bo nie słyszysz nic poza nim.

 

Ale nie zawsze jest to bezpieczne, np. gdy poruszasz się na rowerze i musisz uważać na samochody. Aby nie tracić kontaktu ze światem, AirPods Pro oferują specjalny tryb, w którym usłyszysz, co dzieje się wokół Ciebie. Pozwoli Ci to również rozmawiać komfortowo z ludźmi w Twoim otoczeniu.

 

Wiele osób zwraca uwagę na to, że AirPods posiadają jednolitą konstrukcję, której nie da się modyfikować w zależności od ucha. W modelu Pro zastosowano wymienne wkładki, dostępne w trzech rozmiarach: S, M oraz L. Wszystkie dopasowują się do ucha użytkownika, przylegając idealnie, dzięki czemu nie wypadną z niego nawet wówczas, gdy będziesz musiał dobiec na przystanek.

 

Co zmieniło się we wnętrzu? Zastosowanie adaptacyjnej korekcji (EQ) umożliwiło automatyczne dostrojenie muzyki by zachwycała bogatym brzmieniem. Umożliwia to przetwornik emitujący potężne basy o wysokiej amplitudzie i niskim poziomie zniekształceń oraz mikrofony skierowane do wewnątrz, które korygują strumień audio, regulując średnie i niskie częstotliwości. Całość wspomaga wykorzystujący aż 10 rdzeni czip H1 oraz wzmacniacz, który pomaga przetwornikowi eliminować hałasy z otoczenia i optymalizować poziomy głośności. Efekt końcowy jest niesamowity. Niezakłócony niczym dźwięk wprost wypływa z słuchawek i zalewa Cię pełnią doznań.

 

Chociaż obudowa AirPods Pro została nieco przebudowana, słuchawki wciąż są niesamowicie mobilne i oferują dzięki niej nawet do 24 godzin słuchania muzyki. A w dodatku możesz naładować etui każdą ładowarką bezprzewodową, która wspiera standard Qi.

 

AirPods Pro, podobnie jak AirPods, błyskawicznie łączą się z Twoim iPhonem lub Apple Watch. A dzięki funkcji Udostępnianie dźwięku możesz posłuchać ulubionej piosenki lub obejrzeć serial wraz z drugą osobą, która posiada słuchawki AirPods.

 

air_pods_pro_2 

Ostatnio na blogu
Co to jest Cellular?
IWszystko o AppleCo to jest Cellular?Niektóre iPady posiadają oznaczenie Wi-Fi, natomiast inne Wi-Fi + Cellular...
MacBook screenshot – czyli jak zrobić screena na MacBooku?
IPoradnikiMacBook screenshot – czyli jak zrobić...Użytkownicy, którzy właśnie zamienili komputer z systemem Windows...
Apple CarPlay – co to takiego i jak włączyć?
IWszystko o AppleApple CarPlay – co to takiego i jak...Podróżowanie samochodem stało się naszą codziennością, dlatego też...
Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Klub Cortland
Dołącz do programu lojalnościowego Klub Cortland. Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj na rabat.
Dołącz do Klubu Cortland
Download App - Photo