Mój koszyk

Akcesoria czyszczące do komputerów Apple

Ekrany to wyjątkowo delikatne powierzchnie, które należy czyścić bardzo ostrożnie. Używanie w tym celu nieodpowiednich płynów i materiałów może bowiem skutkować ich uszkodzeniem. Zwłaszcza wtedy, gdy będziesz korzystał z nich zbyt często. W naszej ofercie znajdziesz jednak akcesoria czyszczące do komputerów Apple, które możesz stosować każdego dnia.

 

Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły

Wyczyść ekran w swoim Macu, korzystając z najlepszych środków

Abyś mógł jak najdłużej cieszyć się wyświetlaczem, który wygląda jak nowy, zastosuj specjalne płyny do czyszczenia ekranów z naszego asortymentu. Starannie opracowana formuła pozostawia na ich powierzchni niewidoczną powłokę, która stanowi swoistą ochronę przed zabrudzeniami. Nawet jeśli obchodzisz się ze swoim sprzętem bardzo ostrożnie, na twoim MacBooku codziennie mogą pojawić się drobne plamy, odciski palców, a przede wszystkim kurz. Dlatego warto mieć przy sobie odpowiedni preparat, który nie uszkodzi ekranu i nie pozostawi na nim smug.

 

Zwróć uwagę, że akcesoria czyszczące do komputerów Apple uchronią cię nie tylko przed zanieczyszczeniami, ale także przed rozprzestrzenianiem się bakterii. Wiele osób zabiera laptopa wszędzie ze sobą. Tylko pomyśl, ile zarazków pojawia się na nim w domu, biurze czy pociągu. Dbając o urządzenia Apple, dbasz także o swoje zdrowie.

 

Producenci płynów do czyszczenia ekranów, których produkty znajdziesz w asortymencie Cortland, nie zapomnieli o alergikach. Wybierz nietoksyczny, pozbawiony alkoholu i amoniaku płyn, a następnie używaj go bez obaw. Spray sprawdzi się zarówno w przypadku MacBooka, iMaca jak i iPada oraz iPhone’a.

 

Ściereczka Apple do zadań specjalnych

Jeśli chcesz wyczyścić ekran swojego urządzenia, nigdy nie używaj do tego silnych substancji i detergentów, takich jak płyny do szyb. Pamiętaj, że wyświetlacz, a nawet szkło hartowane naklejone na telefon, to zupełnie inny rodzaj materiału. Matryca jest bardzo wrażliwa na wilgoć i inne czynniki zewnętrzne, które mogą spowodować uszkodzenia mechaniczne. Dlatego w tym przypadku najlepiej sprawdzi się zwykła ściereczka z mikrofibry. Dokładnie taka, jakiej używasz również do czyszczenia okularów na sucho. Dzięki specjalnie opracowanej formule akcesoriów czyszczących do komputerów Apple, na twoim Macu nie powstaną zarysowania. Nie musisz także obawiać się smug.

 

Możesz zdecydować się również na ściereczkę do czyszczenia firmy Apple. Produkt został opracowany przez twórców urządzeń, których używasz, dlatego możesz być pewien, że nie spowoduje on żadnych szkód. Bez względu na to, którą z powyższych propozycji wybierzesz, z pewnością nie pożałujesz zakupu.

Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Zakończenie działania Klubu Cortland

Od 01 lipca 2024 klub Cortland zakończy swoją działalność. Zachęcamy do wykorzystania zgromadzonych punktów do 30 czerwca 2024.

 

Po tym terminie punkty stracą ważność.

Sprawdź stan punktów
Download App - Photo