Mój koszyk
Zasilacze i ładowarki do Macbook'ów
  •  
     - 

Zasilacze i ładowarki do Macbook'ów

Chociaż najnowsze modele urządzeń Apple często charakteryzują się wyjątkowo pojemną baterią, nawet ich właściciele doświadczą w końcu widoku symbolu baterii świecącego się na czerwono. Aby zapewnić sobie nieprzerwaną, komfortową pracę, warto zatem nosić przy sobie ładowarkę. Być może nie zdajesz sobie sprawy, jak wiele wersji tych urządzeń masz obecnie do wyboru. Zasilacze i ładowarki do MacBooków z naszej oferty spełnią oczekiwania każdego użytkownika.

Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
z2
B.On Travel Charger ładowarka sieciowa 65W GaN USB-C/USB-A (biały)
-40,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 239,00 zł
z2
Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
z2

Ładowarka do MacBooka – którą wybrać?

Wybór jest duży, a ładowarka ładowarce nierówna. Minęły już czasy, kiedy na sklepowych półkach widniał tylko jeden typ zasilacza do każdego rodzaju sprzętu. Dziś możesz podejmować decyzję, opierając się na indywidualnych potrzebach. Zasilacze i ładowarki do MacBooków dostępne są w wersji o większej i mniejszej mocy, z kablem lub bez. Możesz zdecydować się nawet na zakup przedłużacza – wszystko zależy od ciebie.


Być może tak jak wielu innych klientów zastanawiasz się, czy możesz kupić jedną ładowarkę do kilku różnych urządzeń Apple. W przypadku ładowarki samochodowej lub sieciowej jest to jak najbardziej możliwe. Posiadają one porty USB-A oraz USB-C, co czyni je wyjątkowo uniwersalnymi. Wystarczy, że dokupisz do nich odpowiedni kabel zasilający. Wypróbuj licencjonowany zamiennik ładowarki Apple o mocy 30 W lub nawet 65 W gdziekolwiek jesteś. Produkty z naszej oferty zostały wyposażone w adaptery i wymienne wtyczki, a dzięki nim nic nie zaskoczy cię nawet na Wyspach Brytyjskich i za oceanem. Podłącz do źródła zasilania swój MacBook Pro i ciesz się jego możliwościami jeszcze dłużej niż dotychczas.

 

Zasilacze do Maca z technologią MagSafe

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne zasilacze i ładowarki do MacBooków, dostosowane zarówno do modeli Pro, jak i MacBooka Air. Większość spośród naszych zasilaczy wykorzystuje technologię MagSafe, a sama wtyczka łączy się z komputerem za pomocą magnesów. To nie tylko dodatkowe zabezpieczenie twojego laptopa, ale także gwarancja łatwego i szybkiego podłączenia komputera do źródła zasilania. Urządzenie wyposażono w diodę, dzięki której łatwo zweryfikujesz poziom energii swojego MacBooka. Zasilacz o mocy 45 W, 60 W lub 85 W możesz śmiało zabrać ze sobą w długą podróż, lub wykorzystywać naprzemiennie w domu i w biurze.


Wybierając zasilacze i ładowarki do MacBooków z naszej oferty, zwróć szczególną uwagę na ich kompatybilność z modelem urządzenia, które posiadasz. Część zasilaczy dostosowano do MacBooków Pro, inne do modelu Air.
Możesz także zdecydować się na zasilacz sieciowy marki Satechi. Podwójne porty USB-C i USB-A czynią z produktu swoisty adapter, który po zakupie odpowiednich kabli możesz wykorzystać do ładowania wielu różnych urządzeń.

 

Zadbaj o kable zasilające do ładowarek

Do twojej dyspozycji oddajemy przewód Apple z magnetycznym złączem MagSafe 3, dzięki któremu zasilisz swojego MacBooka Pro. A jeśli chcesz zwiększyć komfort codziennej pracy, zdecyduj się na przedłużacz Apple o długości niemal dwóch metrów, kompatybilny z zasilaczami MagSafe oraz USB. Samodzielnie skompletuj swój zestaw akcesoriów zasilających do urządzeń Apple, aby nie martwić się o poziom energii swojego sprzętu.

 

Ładowarka samochodowa do Maca, którą zabierzesz ze sobą wszędzie

Wymieniając poszczególne modele zasilaczy i ładowarek do MacBooków, nie sposób nie wspomnieć o tych przenośnych. Ładowarki samochodowe do Maca działają niczym powerbank i pozwalają ci na podłączenie laptopa do źródła zasilania, gdziekolwiek jesteś. Urządzenie o mocy 72 W czerpiące z technologii Power Delivery szybko i bezpiecznie przywróci twojemu MacBookowi sprawność. Jego producenci zadbali o ochronę przed zwarciem i przegrzaniem, nie zapominając przy tym o zachowaniu eleganckiego designu, którego nie powstydzi się żaden użytkownik urządzeń Apple.


Możesz wybrać oryginalną ładowarkę do MacBooka marki Apple lub jej licencjonowany zamiennik. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie godne zaufania, przetestowane i kompatybilne urządzenia. Skorzystaj z zasilaczy i ładowarek do MacBooków, aby wydłużyć czas ich pracy i zapomnieć o rozładowanej baterii.

Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Zakończenie działania Klubu Cortland

Od 01 lipca 2024 klub Cortland zakończy swoją działalność. Zachęcamy do wykorzystania zgromadzonych punktów do 30 czerwca 2024.

 

Po tym terminie punkty stracą ważność.

Sprawdź stan punktów
Download App - Photo