Mój koszyk
Apple Watch – kable, ładowarki i stacje dokujące
  •  
     - 

Apple Watch – kable, ładowarki i stacje dokujące

Zegarki Apple Watch słyną z wytrzymałej baterii, która pozwala korzystać z urządzenia przez długi czas. Czasem jednak trzeba naładować akumulator, do czego niezbędna jest ładowarka. Apple Watch możesz ładować bezprzewodowo lub w tradycyjny sposób, również jednocześnie z innymi urządzeniami.

Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
Apple zasilacz USB 12W ładowarka sieciowa do iPada/iPhone
-12,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 107,00 zł
Apple MagSafe Duo podwójna ładowarka MagSafe do iPhone/Watch/AirPods
-156,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 623,00 zł
Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły

Ładowarki, które znajdziesz w sklepie Cortland, współpracują z wszystkimi urządzeniami Apple. Posiadają także możliwość szybkiego ładowania. Spora część użytkowników Apple ceni sobie możliwość ładowania bezprzewodowego. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór ładowarek, które szybko i wygodnie uzupełnią poziom baterii w urządzeniu. Posiadamy zarówno tradycyjne ładowarki przewodowe, jak i indukcyjne. To ostatnie rozwiązanie jest niezwykle wygodne dla użytkowników.

Stacja ładowania dla kilku urządzeń Apple

W ofercie naszego sklepu znajdziesz również rozbudowane stacje ładujące, które umożliwiają jednoczesne ładowanie smartwatcha, słuchawek AirPods oraz smartfonu. Specjalny stojak albo podkładka dostarczają miejsca na ładowanie indukcyjne. W ten sposób ładowanie urządzeń elektronicznych jeszcze nigdy nie było tak proste. Podkładka ma uniwersalny charakter. Działa zgodnie ze standardem Qi, wobec czego możesz na niej ładować dowolne urządzenie zgodne z Qi. Specjalne diody LED zaświecą, kiedy rozpoznają iPhone’a lub Apple Watch na powierzchni podkładki lub stacji dokującej.
Spraw, żeby ładowanie urządzeń było łatwiejsze niż kiedykolwiek i zapoznaj się z ofertą ładowarek do Apple Watch i innych urządzeń Apple w sklepie Cortland.

Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Klub Cortland
Dołącz do programu lojalnościowego Klub Cortland. Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj na rabat.
Dołącz do Klubu Cortland
Download App - Photo