Mój koszyk
Apple Watch – kable, ładowarki i stacje dokujące
  •  
     - 

Apple Watch – kable, ładowarki i stacje dokujące

Zegarki Apple Watch słyną z wytrzymałej baterii, która pozwala korzystać z urządzenia przez długi czas. Czasem jednak trzeba naładować akumulator, do czego niezbędna jest ładowarka. Apple Watch możesz ładować bezprzewodowo lub w tradycyjny sposób, również jednocześnie z innymi urządzeniami.

Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
z2
Apple zasilacz USB 12W ładowarka sieciowa do iPada/iPhone
-12,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 107,00 zł
Apple MagSafe Duo podwójna ładowarka MagSafe do iPhone/Watch/AirPods
-156,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 623,00 zł
z2
Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
z2

Ładowarki, które znajdziesz w sklepie Cortland, współpracują z wszystkimi urządzeniami Apple. Posiadają także możliwość szybkiego ładowania. Spora część użytkowników Apple ceni sobie możliwość ładowania bezprzewodowego. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór ładowarek, które szybko i wygodnie uzupełnią poziom baterii w urządzeniu. Posiadamy zarówno tradycyjne ładowarki przewodowe, jak i indukcyjne. To ostatnie rozwiązanie jest niezwykle wygodne dla użytkowników.

Stacja ładowania dla kilku urządzeń Apple

W ofercie naszego sklepu znajdziesz również rozbudowane stacje ładujące, które umożliwiają jednoczesne ładowanie smartwatcha, słuchawek AirPods oraz smartfonu. Specjalny stojak albo podkładka dostarczają miejsca na ładowanie indukcyjne. W ten sposób ładowanie urządzeń elektronicznych jeszcze nigdy nie było tak proste. Podkładka ma uniwersalny charakter. Działa zgodnie ze standardem Qi, wobec czego możesz na niej ładować dowolne urządzenie zgodne z Qi. Specjalne diody LED zaświecą, kiedy rozpoznają iPhone’a lub Apple Watch na powierzchni podkładki lub stacji dokującej.
Spraw, żeby ładowanie urządzeń było łatwiejsze niż kiedykolwiek i zapoznaj się z ofertą ładowarek do Apple Watch i innych urządzeń Apple w sklepie Cortland.

Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Zakończenie działania Klubu Cortland

Od 01 lipca 2024 klub Cortland zakończy swoją działalność. Zachęcamy do wykorzystania zgromadzonych punktów do 30 czerwca 2024.

 

Po tym terminie punkty stracą ważność.

Sprawdź stan punktów
Download App - Photo