Skontaktuj się z nami

ZAGG Slim Book etui z klawiaturą do iPad Pro 11″

IKZAGG11
 · 
5F9FC4
ZAGG Slim Book
ZAGG Slim Book etui z klawiaturą do iPad Pro 11 Gdziekolwiek jesteś, możesz zawsze mieć pod ręką funkcjonalne, gotowe do pracy rozwiązanie. Praca to w dzisiejszych czasach nie tylko 8 godzin spędzonych przy biurku. Efektywne wykonywanie...
Dostępny
Wyślemy w 2-3 dni
 
Cena: 499,00 
(405,69 zł bez VAT)

ZAGG Slim Book etui z klawiaturą do iPad Pro 11


Gdziekolwiek jesteś, możesz zawsze mieć pod ręką funkcjonalne, gotowe do pracy rozwiązanie. Praca to w dzisiejszych czasach nie tylko 8 godzin spędzonych przy biurku. Efektywne wykonywanie obowiązków służbowych poza biurem wymaga kreatywnych i wygodnych rozwiązań. Lekka i wytrzymała klawiatura Slim Book Go pomaga w pełni wykorzystać możliwości iPada, dzięki czemu Twoja lista zadań nigdy nie będzie zbyt długa.

Lżejsza niż kiedykolwiek. Elegancka, kompaktowa konstrukcja z łatwością mieści się w torbie. Gdziekolwiek jesteś, możesz zawsze mieć pod ręką funkcjonalne, gotowe do pracy rozwiązanie.

Wbudowany uchwyt sprawia, że Apple Pencil jest bezpiecznie przechowywany, a co najważniejsze jest pod ręką zawsze, gdy go potrzebujesz.

Pisanie, które sprawia przyjemność Klawiatura ma idealnie rozstawione, wygodne w obsłudze klawisze, które reagują na dotyk z tą samą precyzją co klasyczną klawiaturą laptopa. Możesz więc swobodnie pisać maile, robić notatki i blogować, bez potrzeby korzystania z niewygodnej, dotykowej klawiatury na ekranie tabletu. Podświetlenie w siedmiu różnych kolorach umożliwia komfortowe pisanie w każdych warunkach.

Klawiaturę i etui Slim Book Go można łatwo rozłączyć i używać osobno, np. w formie wygodnej podstawki podczas oglądania filmów. 

Slim Book Go można sparować z dwoma urządzeniami jednocześnie, np. z iPadem i iPhonem i przełączać się pomiędzy nimi w wygodny sposób.

 

Specyfikacja:

  • Kompatybilność: iPad Pro 11
  • Kolor: czarny
  • Materiał: tworzywo sztuczne

Producent

Producent:
ZAGG

Akcesoria iPhone/iPod/iPad (etui)

Przeznaczenie:
  • iPad Pro 11" (1. generacji)
Materiał:
tworzywo sztuczne
Rodzaj:
  • etui z klawiaturą
Kolor dominujący:
  • czarny