Skontaktuj się z nami

ZAGG Invisible Shield Glass Elite Privacy+ szkło prywatyzujące do iPhone 12 Pro Max

ISZAGGEPP12PM
 · 
3F777F
ZAGG Invisible Shield Glass Elite Privacy+
ZAGG Invisible Shield Glass Elite Privacy+ szkło prywatyzujące do iPhone 12 Pro Max Co ma na sobie ekran Twojego telefonu? Pomyśl o wszystkich powierzchniach, których dotykasz w ciągu dnia. Pomyśl teraz, ile razy dotykasz telefonu....
 
Cena: 159,00 
(129,27 zł bez VAT)

ZAGG Invisible Shield Glass Elite Privacy+ szkło prywatyzujące do iPhone 12 Pro Max

Co ma na sobie ekran Twojego telefonu?

Pomyśl o wszystkich powierzchniach, których dotykasz w ciągu dnia. Pomyśl teraz, ile razy dotykasz telefonu. Przenosimy zarazki z uchwytów koszyków, klamek i łazienek na swój telefon za każdym razem, gdy go dotykamy. Podczas rozmowy przykładamy telefon do policzka. Albo przekazujemy go komuś innemu, który zwraca go nam z nowymi zarazkami.

  • Badania wykazały, że na telefonach znajduje się 10 razy więcej bakterii niż na deskach sedesowych.
  • Naukowcy zidentyfikowali ponad 7 000 różnych rodzajów bakterii na telefonach.
  • 82% bakterii na palcach badanych pokrywa się z bakteriami na ich telefonach.

 

Pozbądź się 99% bakterii

Technologia antybakteryjna Elite VisionGuard + zabija 99,99% drobnoustrojów powierzchniowych znajdujących się na ekranie telefonu. Materiały o właściwościach przeciwdrobnoustrojowych są wtopione w szkło i nie ścierają się podczas codziennego użytkowania

 

Chroń swoją prywatność

W świecie, w którym wszystko staje się publiczne, wciąż zależy nam na ochronie naszych prywatnych danych. Aby chronić Twoją prywatność, Glass Elite Privacy zostało wyposażone w dwukierunkowy filtr prywatyzujący. Zapewnia on pełną prywatność całego ekranu, z każdej strony, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje wiadomości czy maile nie zostaną przeczytane przez niepowołane osoby podczas przebywania w zatłoczonych miejscach.

 

Moc szkła glinokrzemianowego

Szkło glinokrzemianowe zastosowane w Glass Elite poddawane jest procesowi hartowania jonowymiennego, który zwiększa napięcie powierzchniowe szkła, czyniąc je mocniejszym i bardziej odpornym na zarysowania, a także bardziej elastycznym. Glass Elite to najmocniejsze w swojej kategorii szkło ochronne.

 

Ekran bez smug, dzięki technologii ClearPrint TM

ClearPrint TM to wyjątkowa technologia obróbki powierzchni, wykorzystywana wyłącznie w produktach InvisibleShield Glass Elite. Specjalna powłoka olefobowa sprawia, że odciski palców stają praktycznie niewidoczne.

 

Czułe miejsca pod ochroną

Wzmocnione krawędzie Glass Elite VisionGuard + chronią najbardziej wrażliwe i narażone na uszkodzenia rogi i krawędzie ekranu.

 

Technologia Smart EZ Apply®

Przyklejenia szkła na ekran urządzenia nigdy nie było prostsze. Dzięki technologii Smart EZ Apply® między szkłem a powierzchnią wyświetlacza nie pozostają pęcherzyki powietrza. Caly proces ułatwia dodatkowo antypoślizgowa mata, którą znajdziesz w zestawie.

 

Specyfikacja

  • Kompatybilność: 
    • iPhone 12 Pro Max
  • Materiał: szkło glinokrzemianowe
  • Szkło prywatyzujące
  • Technologia Smart EZ Apply

Producent

Producent:
ZAGG

Ochrona ekranu

Kompatybilność:
  • iPhone 12 Pro Max
Rodzaj:
szkło ochronne