Skontaktuj się z nami

Yeelight Candela Ambient lampka

YLFW01YL
 · 
F7050E
Yeelight Candela Ambient
Yeelight Candela Ambient lampka  Inteligentna, przenośna lampka XXI wieku, której blask przypomina tradycyjne światło świeczki, a ponadto przy tym jest bezpieczna i nowoczesna. Posiada wiele niepowtarzalnych i jedynych w swoim...
W magazynie
+
 
Cena: 249,00 
(202,44 zł bez VAT)

Yeelight Candela Ambient lampka 

Inteligentna, przenośna lampka XXI wieku, której blask przypomina tradycyjne światło świeczki, a ponadto przy tym jest bezpieczna i nowoczesna. Posiada wiele niepowtarzalnych i jedynych w swoim rodzaju zalet. Wykorzystuje najnowszą technologię Bluetooth (BLE) Mesh, która pozwala komunikować się ze sobą do 30 000 sztuk lampek. Łączy ciepły komfort świecenia z wygodą i kontrolą inteligentnej technologii.

Świeczka łączy się z aplikacji Yeelight na smartfonie przez Bluetooth. W aplikacji jest do wyboru kilka gotowych trybów świecenia min.: kolacja, spanie, na zewnątrz.

 

Naturalne światło i wytrzymałość

Candela posiada temperaturę barwową 1800K, czyli taką samą jak temperatura płomienia świecy. Dodatkowo posiada regulowaną jasność, dzięki której wiernie odwzorowuje ciepłą barwę świecy, jednak bez płomienia. Mając na uwadze zdrowie użytkowników Candeli, wytwarza ona minimalne ilości niebieskiego światła. Wbudowany akumulator o pojemności 2100mAh pozwala na nieprzerwane korzystanie z lampy do 8 godzin.

 

Steruj nią ze smartfona i połącz swoje Candele

Kontroluj Candelę poprzez podłączenie jej do aplikacji Yeelight na telefonie lub tablecie. Dzięki niej możesz kontrolować nie tylko jedną Candelę, ale również wiele Candeli jednocześnie. Zgrupuj poszczególne urządzenia tak, aby stworzyć własne, unikatowe połączenie. Za pomocą technologii BLE Mesh, lampy Candela mogą łączyć się ze sobą, pozwalając Ci na kontrolę nawet do 30 000 sztuk na raz. Po prostu przekręć którąkolwiek Candelę i obserwuj, jak pozostałe budzą się do życia, dopasowując swoją jasność do Candeli, którą właśnie kontrolujesz.

 

Niepowtarzalny design i przemyślane rozwiązania

Imitujące szkło tworzywo poliwęglanowe, z którego wykonany jest klosz Candeli pozwala na równomierne i dokładne rozprowadzenie światła. Dzięki temu rozwiązaniu połączona została najnowsza technologia i stylowy design. Port ładowarki został umieszczony tak, aby nie odwracać uwagi od wyjątkowego designu i estetyki produktu, oraz by zminimalizować ryzyko uszkodzenia go. Dolna część Candeli zawiera trzy ustawienia kontrolne, które pozwalają na łatwe włączanie i wyłączanie, ale także na łączenie się z Bluetooth oraz dwukolorową lampkę wyświetlającą stan baterii.

 

Ulepszona w każdym calu

Candela wykorzystuje projekt cichego napędu zębatek. Każdy element został dokładnie sprawdzony, aby upewnić się, że zastosowana technologia zapewnia łagodne, płynne przejście podczas regulacji jasności światła. Ostateczny wygląd Candeli jest owocem czteromiesięcznej współpracy projektantów z całego świata. W celu odnalezienia idealnej harmonii pomiędzy światłem, estetyką i technologią, stworzono i poprawiono tysiące szkiców.

 

Specyfikacja 

  • Kolor: złoty
  • Wymiary: 72 × 195 mm
  • Waga: 430 g
  • Jasność: 0.3-13 lm
  • Temperatura barwowa: 1800k
  • Moc 6,5 W
  • Oprogramowanie: Android 4.4, iOS 8.0 i wyższe
  • Napięcie 5V/1.3A
  • Akumulator 3.7V/2100 mAh

Inteligentny dom

Współpraca z HomeKit:
Tak
Typ produktu:
  • Oświetlenie

Producent

Producent:
Yeelight