Skontaktuj się z nami

Filtry

Cena
zł  – 
  • 4499zł
  • 4799zł
Kolor paska

Watch Ultra

Zapewne wszyscy miłośnicy smartwatchów czekali na perłę w koronie oferty Apple. Apple Watch Ultra wyróżnia się już na pierwszy rzut oka – designem, funkcjami i atrakcyjnymi opaskami. Oto co jeszcze kryje się w największym z modeli zegarków Apple.

Niepowtarzalny design Apple Watch Ultra

Apple Watch Ultra posiada tytanową tarczę 49 mm, podwyższone brzegi koperty, większe Digital Crown i przycisk boczny do swobodnego korzystania w rękawiczkach. Dodatkowy przycisk boczny (z lewej strony) pozwala na szybki dostęp do treningów bez konieczności odszukiwania funkcji na wyświetlaczu.

Nowe opaski zwiększają komfort w terenie

Apple oferuje nam trzy opaski różniące się przeznaczeniem zegarka:

Trail

Najdelikatniejsza i najsmuklejsza w całej ofercie. Inżynierzy z Cupertino przygotowali ją z myślą o biegaczach oraz osobach uprawiających sporty wytrzymałościowe. Materiał jest miękki i elastyczny, co pozwala na szybką regulację.

Alpine

Bezszwowa poliestrowa opaska powstała ze specjalnie splecionych warstw materiału. Odporna na korozję klamra umożliwia szybkie zapięcie.

Ocean

Opaska dedykowana dla sportów wodnych oraz nurkowania. Tytanowa sprzączka i szlufka z mechanizmem sprężynowym umożliwiają na swobodne pływanie, bez obawy, że zegarek zsunie się z nadgarstka. Za sprawą specjalnej przedłużki, Apple Watch Ultra możemy bez przeszkód założyć na kombinezon do nurkowania.

Funkcje zdrowotne Apple Watch Ultra

Firma Apple już niejeden raz udowodniła, jak ważne jest dla niej zdrowie posiadaczy swoich urządzeń. Apple Watch Ultra, podobnie jak wcześniejsze modele, monitoruje tętno i fazy snu, a dodatkowo posiada aplikacje EKG oraz Tlen. Do dyspozycji oddano nam również funkcję Wykrywanie wypadków, która dzięki skomplikowanemu algorytmowi wykrywa charakterystyczne znamiona towarzyszące wypadkowi samochodowemu, by w łatwy i szybki sposób powiadomić odpowiednie służby.

Apple Watch Ultra – Apple Health

Od lat Apple przykłada niezwykłą wagę do monitorowania zdrowia kobiet. W nowym Apple Watch Ultra dodano specjalne czujniki badające temperaturę ciała, które pozwalają rejestrować różnice na poziomie 0,1 stopnia Celsjusza, przez co szacowanie czasu owulacji na podstawie wcześniej zebranych danych jest o wiele dokładniejsze. Apple Watch Ultra powiadomi nas także o możliwych zaburzeniach, które mogą świadczyć o potencjalnej chorobie.

Apple Watch Ultra – warto go mieć na swoim nadgarstku

Apple Watch Ultra, to zdecydowanie najbardziej zaawansowany technologicznie zegarek w rodzinie Apple. Jego właściwości prozdrowotne są nie do przecenienia, a odważny design przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy nie boją się innowacji.