Skontaktuj się z nami

Watch Series 6

Apple Watch Series 6 to wielofunkcyjny zegarek, który umożliwia łączność z iPhonem, pomiary parametrów życiowych oraz monitoring aktywności. Z nową opaską i szeregiem dodanych aplikacji, Apple Watch Series 6 jest obecnie czołowym urządzeniem, które dostarcza Tobie szeregu ważnych informacji. Sprawdź co nowego kryje w sobie najnowsza odsłona Apple Watch i spersonalizuj zegarek zgodnie z własnymi potrzebami.

Niech Twój Apple Watch będzie dopełnieniem Twojego stylu. Dobierz pasek idealny dla Ciebie!

Brak produktów w tej sekcji

Postaw na niepowtarzalny design z Apple Watch Series 6

Kolejna odsłona smartwatcha od Apple to również duży krok w kierunku unikalnego designu i oryginalności. Apple Watch Series 6 dostępny jest z innowacyjną opaską, która zastąpiła tradycyjną klamrę. Możesz idealnie dopasować jej rozmiar tak, by dobrze leżała na nadgarstku i prawidłowo odczytywała informacje o stanie zdrowia czy chociażby przebytym dystansie. Umożliwia to własną konfigurację, która nadaje zegarkowi unikatowy charakter. Zegarek możesz nabyć w dwóch rozmiarach – z kopertą 44 mm lub 40 mm. Ale to nie wszystkie opcje personalizacji Apple Watcha.

Koperta wykonana jest z aluminium lub stali nierdzewnej z niegasnącym wyświetlaczem Retina. Nie trzeba już unosić ręki, żeby obudzić zegarek – najważniejsze parametry oraz zegar nie gasną. Informacje na głównej tarczy można ustawić samemu. Każdy szczegół można dopasować wedle własnego gustu lub ulubionych aktywności. Wzory, które najlepiej pasują do ciebie znajdziesz w App Store.

Na uwagę zasługuje również rozbudowana różnorodność dostępnych tarcz, które można konfigurować kolorystycznie i według stylu. W ten sposób smartwatch może wyglądać zarówno nowocześnie i sportowo, jak i elegancko. Bez trudu dopasujesz wygląd Apple Watcha do stroju. Dopasujesz również treści, jakie będą wyświetlać się na tarczy. Zdefiniuj widżety, które najbardziej cię interesują, by potem cieszyć się dostępem do najważniejszych informacji zaraz po zerknięciu na zegarek. Koniecznie trzeba dodać, że wszystkie te dane będą wyświetlać się na znakomitej jakości ekranie Retina, który zapewnia doskonałą widoczność w każdych warunkach. Wszystkie generacje Apple Watch są niepowtarzalne pod względem wyglądu, ale również jedyne w swoim rodzaju pod kątem wytrzymałości.

Wytrzymały jak Apple Watch Series 6

Apple Watch Series 6 zbudowany jest z wytrzymałego aluminium, a ekran chroniony jest odpornym na zarysowania szkłem. Każdy z zegarków Apple możesz zanurzyć na 50 metrów, bez obaw o prawidłowe działanie.

Apple Watch 6 z Cellular

W modelu Cellular istnieje możliwość połączenia głosowego nawet wtedy, kiedy iPhone jest daleko od zegarka. Podobnie jest z wiadomościami tekstowymi. Użytkownik nie traci zatem kontaktu, nawet bez telefonu w kieszeni. Zegarkiem można płacić zbliżeniowo dzięki Apple Pay, a terminarz przypomni o nadchodzącym spotkaniu lub zaplanowanym treningu. Z mapami w Apple Watch oraz wbudowanym kompasem nie sposób się zgubić. Rodzicom z pewnością przypadnie do gustu funkcja ustawień rodzinnych. Teraz można sparować zegarki dzieci z jednym iPhonem. Każdy użytkownik otrzymuje własny numer telefonu, a dzięki aplikacji Apple Watch, można zarządzać wszystkimi zegarkami z poziomu telefonu. W Apple Watch 6 pojawiła się wersja dedykowana dzieciom, która została zaprojektowana pod kątem najmłodszych użytkowników. Dla przykładu zamiast spalanych kalorii zegarek pokazuje czas spędzony na poszczególnych aktywnościach oraz m.in. przebyty dystans. W ustawieniach uwzględniono, że ćwiczy dziecko, a nie dorosły.

Dbaj o zdrowie z Apple Watch

Apple Watch 6 z wyjątkową dokładnością dba o zdrowie właściciela. Wśród funkcjonalności nakierowanych na dobre samopoczucie, wyróżnić warto aplikację mierzącą poziom tlenu we krwi, aplikację do EKG, a także powiadomienia zbyt niskiego lub wysokiego tętna. Pomiar tętna pomaga również wykryć arytmię. To informacje, które mogą przydać się nie tylko użytkownikom, ale także lekarzom. Z Apple Watch 6 można cieszyć się pełnią życia i próbować wszystkich aktywności. Bez obaw można zanurzyć się z zegarkiem na ręku w wodzie, ponieważ Apple Watch jest wodoodporny do 50 m głębokości. Wykonana z solidnego materiału koperta zniesie wstrząsy i upadki. Koperta wykonana jest z aluminium lub wysokiej jakości stali nierdzewnej. Miej wszystko pod kontrolą z 6. generacją zegarków Apple Watch dostępną w sklepie Cortland.