Skontaktuj się z nami

Watch Nike

Zegarki Nike Apple Watch to wyjątkowa propozycja dla fanów biegania. W wyniku współpracy dwóch amerykańskich gigantów powstała specjalna seria Apple Watch SE oraz Series 6 w unikatowym stylu oraz z dodatkową aplikacją treningową. Zobacz co ciekawego czeka cię w zegarku Apple Watch Nike.

Niech Twój Apple Watch będzie dopełnieniem Twojego stylu. Dobierz pasek idealny dla Ciebie!

 
paski do apple watcha

Brak produktów w tej sekcji

Jeszcze więcej opcji treningowych

Zarówno Apple Watch SE, jak i najnowszy Apple Watch Series 6 posiadają bogatą ofertę treningową. Od możliwości układania własnych planów ćwiczeń, po powiadomienia, które zachęcają do aktywności fizycznej. Ponadto smartwatche pozwalają na skrupulatne monitorowanie szeregu czynności życiowych, które wpływają na samopoczucie użytkownika. Zegarek Nike do biegania posiada specjalną aplikację Nike Run Club, która jeszcze bardziej poszerza wachlarz możliwości dla biegaczy.
Każdy miłośnik biegania zauważy różnicę między Nike Apple Watch a standardowymi zegarkiem już na pierwszy rzut oka. Sportowa edycja pozwala na dostosowanie wyglądu ekranu głównego do oczekiwań biegaczy. Polecane trasy, tempo, liczba przebiegniętych serii – to wszystko możesz mieć zawsze pod ręką. A w przypadku Apple Watch Series 6, nie musisz nawet unosić nadgarstka dzięki niegasnącemu wyświetlaczowi.
W Apple Watch Nike znajdziesz również idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią biegać po zmroku. W trybie Nike Twilight ekran wypełnia się jednolitym kolorem, wyróżniając użytkownika na tle innych biegaczy. Jednocześnie właściciel zegarka jest lepiej widoczny dla kierowców czy rowerzystów. Uzupełnieniem tego zestawu jest specjalna opaska, w którą wpleciono odblaskową nić.

Oprócz wersji odblaskowej, Nike Apple Watch oferuje szeroką gamę opasek, które nadadzą zegarkowi wyjątkowy charakter. W sklepie Cortland znajdziesz szeroki wybór opasek oraz pasków z serii Nike, które mogą podkreślić sportowy tryb życia lub zmienić zegarek w uniwersalny dodatek.

Apple Watch Nike SE i Series 6

Wyjątkowa serię we współpracy z Nike dotyczy Apple Watch SE oraz najnowszej generacji, czyli Series 6. Oba zegarki dostępne są w rozmiarach kopert 40 oraz 44 mm, zatem są dobrze widoczne, co bardzo przydaje się w czasie intensywnego wysiłku. W obu wersjach wykorzystano znakomity wyświetlacz Retina, który zapewnia doskonałą widoczność nawet w pełnym słońcu. Dodatkowo Apple Watch Series 6 posiada niegasnący wyświetlacz, zatem w każdej chwili możesz sprawdzić swoje tempo czy trasę biegu.
Jeśli wybierzesz zegarek w wariancie Cellular z możliwością obsługi karty eSIM, możesz bez obaw zostawić swojego iPhone’a w domu. Przez Apple Watch możesz odbierać połączenia głosowe, a także odbierać i odpisywać na wiadomości. Inteligentny zegarek dostarczy ci również najważniejszych powiadomień.
Oba zegarki posiadają szereg funkcji dla zdrowia. Zmierzą ci tętno i powiadomią, jeśli będzie ono za wysokie. Podobny alarm zauważysz w przypadku arytmii serca. Dodatkowo Apple Watch Series 6 posiada aplikacje EKG, której działanie jest zbliżone do pracy elektrokardiogramu.
Ciesz się pełnią możliwości wyjątkowych smartwatchów Apple, która teraz jest dodatkowo wzbogacona o funkcje dla aktywnych użytkowników.