Skontaktuj się z nami

Apple Watch

Zyskaj niewiarygodną funkcjonalność na własnym nadgarstku dzięki Apple Watch. Poznaj zalety zegarków Apple i przekonaj się, jak Apple Watch może odmienić twoją codzienność dzięki programom treningowym, monitorowaniu stanu zdrowia czy praktycznym funkcjom po połączeniu z iPhone’em.

Zegarek Apple Watch – poznaj jego możliwości

Apple Watch oferuje znacznie więcej niż większość smartwatchów na rynku, ponieważ może być w pełni uniezależniony od iPhone’a. Podczas gdy większość inteligentnych zegarków bazuje na komunikacji ze smartfonem, Apple Watch posiada możliwość obsługi eSIM, dzięki której możesz dzwonić, odbierać połączenia czy odpisywać na wiadomości. Smartwatch Apple sam łączy się z internetem, dzięki czemu zawsze możesz być na bieżąco, nawet jeśli wybierasz się na spacer czy jogging i zostawiasz iPhone’a w domu. Dotrą do ciebie najważniejsze powiadomienia, SMSy i maile. Dzięki Apple Watch możesz być zawsze w kontakcie, bez konieczności zabierania ze sobą telefonu. Co więcej, z Apple Watch nie potrzebujesz również portfela, ponieważ urządzenie umożliwia korzystanie z usługi Apple Pay i płatności zbliżeniowe za pomocą zegarka

Apple Watch Series 6 umożliwia również zarządzanie odtwarzaczem muzyki oraz łączność ze słuchawkami AirPods. A jeśli się zgubisz, wystarczy uruchomić aplikację Mapy, która pozwoli trafić do celu. Wszystkie generacje Apple Watchów wyposażone są w GPS, który nie tylko pomaga odnaleźć się w terenie, ale też umożliwia namierzenie zegarka. To wyjątkowo przydatna funkcja w przypadku dzieci lub w sytuacji, kiedy smartwatch zostanie skradziony.

Watch – niezwykły zegarek od Apple

Jeśli prowadzisz aktywny tryb życia, albo po prostu dbasz o swoje zdrowie, Apple Watch Series 6 będzie niezwykle pomocnym narzędziem do monitorowania swojej aktywności oraz stan zdrowia. Z każdą kolejną generacją smartwatcha od Apple, przybywa funkcji odpowiedzialnych za dobre samopoczucie użytkownika. Apple Watch posiada szereg aplikacji, które dbają o zdrowie. Wystarczy wymienić takie funkcje jak:

  • Aplikacja EKG działa niczym elektrokardiogram i dostarcza niezwykle ważnych informacji na temat stanu zdrowia użytkownika. Narzędzie może być przydatne zwłaszcza u osób, które potrzebują regularnie monitorować poszczególne parametry działania serca.
  • Aplikacja Sen dostarcza z kolei danych na temat jakości i długości snu. Nie trzeba tłumaczyć, jak ważną rolę w samopoczuciu każdego z nas odgrywa jakościowy sen. Dzięki aplikacji nie tylko dowiesz się, czy sypiasz zdrowo, ale też poznasz porady dotyczące polepszenia jakości snu.
  • Narzędzia treningowe – Apple Watch pomoże ci utrzymać formę na wysokim poziomie. Odpowiednie aplikacje nie tylko dostarczą informacji o przebiegniętym dystansie czy liczbie spalonych kalorii, ale też przypomną o zaplanowanej aktywności i pomogą dobrać optymalny zestaw ćwiczeń.

Motywacja dzięki pierścieniom aktywności w Apple Watch

Czasami mimo ogromnych chęci rezygnujemy z treningu na rzecz bardziej przyjemnych aktywności. Z najnowszym Apple Watchem Series 6 otrzymujesz tzw. pierścienie aktywności, które mobilizują do wykonania założonych zadań. Co więcej, jeśli uda ci się zrealizować plan, możesz podzielić się swoim osiągnięciem ze znajomymi i bliskimi. Możesz też rywalizować z innym posiadaczem Apple Watcha, motywując się wzajemnie do wysiłku.

Z Apple Watchem podjęcie wyzwania wdrożenia aktywnego trybu życia jest prostsze, a urządzenie nie tylko dostarczy ci danych o własnych osiągnięciach, ale też zachęci do dalszego wysiłku. Zarówno Apple Watch SE, jaki Series 3 dostarczą ci sporej motywacji do działania, stając się jednocześnie komfortowym rozwiązaniem na co dzień.

Postaw na niepowtarzalny design z Apple Watch Series 6

Najnowsza odsłona smartwatcha od Apple to również duży krok w kierunku unikalnego designu i oryginalności. Apple Watch Series 6 dostępny jest z innowacyjną opaską, która zastąpiła tradycyjną klamrę. Możesz idealnie dopasować jej rozmiar tak, by dobrze leżała na nadgarstku i prawidłowo odczytywała informacje o stanie zdrowia czy chociażby przebytym dystansie. Opaska Solo występuje w dwóch wariantach materiałowych – z gumą bądź designerskiej plecionki. Umożliwia to własną konfigurację, która nadaje zegarkowi unikatowy charakter. Zegarek możesz nabyć w dwóch rozmiarach – z kopertą 44 mm lub 40 mm. Ale to nie wszystkie opcje personalizacji Apple Watcha.

Na uwagę zasługuje również rozbudowana różnorodność dostępnych tarcz, które można konfigurować kolorystycznie i według stylu. W ten sposób smartwatch może wyglądać zarówno nowocześnie i sportowo, jak i elegancko. Bez trudu dopasujesz wygląd Apple Watcha do stroju. Dopasujesz również treści, jakie będą wyświetlać się na tarczy. Zdefiniuj widżety, które najbardziej cię interesują, by potem cieszyć się dostępem do najważniejszych informacji zaraz po zerknięciu na zegarek. Koniecznie trzeba dodać, że wszystkie te dane będą wyświetlać się na znakomitej jakości ekranie Retina, który zapewnia doskonałą widoczność w każdych warunkach. Wszystkie generacje Apple Watch są niepowtarzalne pod względem wyglądu, ale również jedyne w swoim rodzaju pod kątem wytrzymałości. Najnowsza wersja, czyli Apple Watch Series 6 zbudowana jest z wytrzymałego aluminium, a ekran chroniony jest odpornym na zarysowania szkłem. Każdy z zegarków Apple możesz zanurzyć na 50 metrów, bez obaw o prawidłowe działanie.