Skontaktuj się z nami

VOCOlinc Smart LightStrip taśma LED LS3 ColorFlux 10m (kompatybilna z HomeKit)

LS3_10m
 · 
0E5E74
VOCOlinc Smart LightStrip taśma LED LS3 ColorFlux 10m
VOCOlinc Smart LightStrip taśma LED LS3 ColorFlux 10 m Oświetla Twój dom niezliczonymi kombinacjami kolorów. Taśmę LED można podzielić na kilka segmentów, a dla każdego z nich można wybrać inny kolor. Zupełnie nowe...
Dostępny
Dostępny w salonie w Poznaniu (Galeria Plaza), Wrocławiu.
W magazynie
+
 
Cena: 369,00 
(300,00 zł bez VAT)

VOCOlinc Smart LightStrip taśma LED LS3 ColorFlux 10 m

Oświetla Twój dom niezliczonymi kombinacjami kolorów. Taśmę LED można podzielić na kilka segmentów, a dla każdego z nich można wybrać inny kolor. Zupełnie nowe efekty kolorystyczne dla jeszcze bardziej kolorowego domu, a synchronizacja z muzyką lub dźwiękiem są idealne na każdą okazję.

Stwórz dla siebie odpowiednią atmosferę dzięki inteligentnej taśmie LED LS3

Nad blatem kuchennym, za telewizorem, szafką czy pod łóżkiem? To, gdzie przykleisz swoją taśmę LED, zależy wyłącznie od Ciebie, nie ma ograniczeń dla Twojej wyobraźni.

LS3 z firmy VOCOlinc będzie idealnym tłem na poranne wstawanie, do romantycznej kolacji, do czytania bajek dzieciom na dobranoc lub na domowym przyjęciu dla kolegów. Kontroluj to wszystko za pomocą telefonu komórkowego, tabletu, zegarka lub za pomocą prostych instrukcji głosowych dla asystentów Siri, Alexa, Asystent Google – nie potrzebujesz żadnego innego Bridge/Hub!

 

Pasek LED będzie migał w rytm Twojej muzyki

Aplikacja VOCOlinc pozwala wybrać jeden z Barwnych trybów kolorystycznych - Tęcza, Meteor, Boże Narodzenie, Pastele, Dowolny i Muzyka Taśma LED synchronizuje się z muzyką i dźwiękiem. Kolorowe światła zmieniają kolory i częstotliwość migania wraz z rytmem i melodią, dzięki czemu idealnie nadaje się na przyjęcia, do sypialni, na schody, do szafy, a nawet jako dekoracja stołów.

 

Wybierz sobie z dowolnych 6 kolorów, na które masz właśnie ochotę.

Każda część paska LED może świecić innym kolorem. Taśmę LED LS3 można podzielić na 10 segmentów i dla każdego z nich można ustawić dowolny kolor. Oferuje gamę 16 milionów połączonych kolorów w ciepłych i zimnych tonacjach w statyczne światło z niezliczonymi efektami świetlnymi. Stwórz i zapisz swoją ulubioną kombinację kolory na każdą okazję! Jasność światła możesz zmienić w skali 1-100%.

 

Specyfikacja

  • Kompatybilność: Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant
  • Ściemianie w zakresie 1-100 %
  • Sterowanie: głosem, aplikacją
  • Strumień światła: 100 lm/m
  • Żywotność: do 15 000 godz
  • WiFi: 2,4 GHz
  • Długość: 10 m

Inteligentny dom

Współpraca z HomeKit:
Tak
Typ produktu:
  • Oświetlenie

Producent

Producent:
VOCOlinc