Skontaktuj się z nami

Usługa zaprojektowania / instalacji / doradztwa w zakresie sieci komputerowej (kablowej oraz WiFi)

GA-USLUGA
 · 
596F0F
Usługa zaprojektowania / instalacji / doradztwa w zakresie sieci komputerowej
Usługa zaprojektowania / instalacji / doradztwa w zakresie sieci komputerowej (kablowej oraz WiFi) W przypadku prostej sieci domowej opartej na WiFi, usługa najczęściej ograniczy się do bezpłatnej analizy i doradztwa jaki sprzęt należy zakupić...
Dostępny na zamówienie

Usługa zaprojektowania / instalacji / doradztwa w zakresie sieci komputerowej (kablowej oraz WiFi)

W przypadku prostej sieci domowej opartej na WiFi, usługa najczęściej ograniczy się do bezpłatnej analizy i doradztwa jaki sprzęt należy zakupić oraz do wskazania optymalnych miejsc zamontowania punktów dostępowych.

Czasem jednak, w małych i średnich firmach, może zaistnieć konieczność dołączenia do sieci przewodowej większej liczby urządzeń, takich jak stacjonarne komputery, drukarki, czy też terminale płatnicze. Praktycznie każda organizacja, niezależnie od jej wielkości, jest zależna od infrastruktury IT i musi mieć niezawodną sieć komputerową. Nieprzerwana i stabilna łączność ułatwi użytkownikom uzyskanie dostępu do niezbędnych zasobów zawsze wtedy, gdy ich potrzebują.

Możemy zaprojektować i zbudować bezpieczną i sprawną sieć, która zapewni, że wszyscy użytkownicy IT w organizacji będą mieli łatwy dostęp do zasobów sieciowych. Ustalimy liczbę niezbędnych punktów dostępowych w taki sposób, by zapewnić pełne pokrycie zasięgiem WiFi całego biura.

Producent

Producent:
Cisco