Mój koszyk
Uchwyty i podstawki do iPada
  •  
     - 

Uchwyty i podstawki do iPada

Tablety to przenośne urządzenia stanowiące połączenie użytkowych funkcji laptopów i telefonów. Charakteryzują się stosunkowo dużą rozdzielczością i przekątną ekranu w porównaniu do smartfonów, a jednocześnie, dzięki niewielkiej wadze i wyważonym rozmiarom, są w pełni mobilne. Wielu użytkowników traktuje je jednak jako narzędzie pracy. Jeśli korzystasz ze swojego urządzenia w biurze lub gabinecie, przydatne mogą okazać się uchwyty i podstawki do iPada.

Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły

Stojak magnetyczny do iPadów Air, Pro i mini

Apple nieustannie dostarcza swoim klientom najnowszych technologicznych rozwiązań. Urządzenia kolejnych generacji różnią się od siebie specyfikacją techniczną – na przykład rozmiarem. Dlatego wybierając uchwyty i podstawki do iPada, zwróć uwagę na zakres ich możliwości. W naszej ofercie znajdziesz regulowane stojaki magnetyczne do iPadów i innych urządzeń marki Apple, które zapewnią ci komfort pracy. Regulowane zawiasy, składana konstrukcja, zamki zabezpieczające, stabilna stalowa podstawa. Wszystko po to, abyś mógł cieszyć się nimi jak najdłużej, w każdym miejscu. Uchwytów i podstawek do iPada możesz użyć zarówno na domowym biurku, jak i w każdym innym miejscu pracy.


Produkty wykonane z wysokiej jakości aluminium zapewniają stabilizację twoich urządzeń. Wiele spośród nich posiada wsporniki oraz organizatory kabli, które pozwolą ci utrzymać porządek na biurku. A jeśli tablet służy ci także do prowadzenia wideo rozmów z najbliższymi, dzięki zastosowaniu stojaka magnetycznego, usiądziesz wygodnie przed ekranem i zaprezentujesz grupie swój projekt lub poprowadzisz zdalną lekcję gotowania z przyjaciółmi. Najlepsze stojaki charakteryzują się dodatkowo odpowiednim kątem nachylenia, który pozwoli ci korzystać z iPada równie wygodnie, jak z MacBooka.

 

Funkcjonalna podstawka na iPada Pro

Uchwyty i podstawki do iPada mają wiele funkcji. Część z nich umożliwia nie tylko montaż i stabilizację urządzeń, ale także ich ładowanie. Przeglądając dostępne w naszej ofercie podstawki, natrafisz na bezprzewodowe stacje ładujące w pełni kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami, które posiadasz. Diodowe wskaźniki pomogą ci określić, czy twój iPad jest już gotowy do pracy. Wielofunkcyjnej podkładki możesz również używać osobno, bez stacji ładującej, gdziekolwiek jesteś. Produkty są także w pełni kompatybilne z ulubionym dodatkiem użytkowników Apple – Apple Pencil. Nowoczesny design sprawia, że uchwyty i podstawki do iPada są doskonałym uzupełnieniem twoich ulubionych urządzeń.

Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Zakończenie działania Klubu Cortland

Od 01 lipca 2024 klub Cortland zakończy swoją działalność. Zachęcamy do wykorzystania zgromadzonych punktów do 30 czerwca 2024.

 

Po tym terminie punkty stracą ważność.

Sprawdź stan punktów
Download App - Photo