Skontaktuj się z nami

TomToc Holder-Strap Bag torba do MacBooka Air/Pro 13'' (szary)

A42-C02G
 · 
6277B1
TomToc Holder-Strap Bag
TomToc Holder-Strap Bag torba do MacBooka Air/Pro 13'' (szary) Zorganizuj swoje cyfrowe życie. Dwie kieszenie umożliwiają łatwe przechowywanie i transport akcesoriów, takich jak ładowarka, adapter, mysz, kable, a także przedmioty...
Dostępny
Dostępny w salonie w Wrocławiu, Gliwicach.
W magazynie
+
 
Cena: 179,00 
(145,53 zł bez VAT)

TomToc Holder-Strap Bag torba do MacBooka Air/Pro 13'' (szary)

Zorganizuj swoje cyfrowe życie. Dwie kieszenie umożliwiają łatwe przechowywanie i transport akcesoriów, takich jak ładowarka, adapter, mysz, kable, a także przedmioty codziennego użytku, takie jak telefon, portfel, karty i długopisy. Te kieszenie są podzielone na przegródki, aby Twoje rzeczy były uporządkowane. Zawsze będziesz w stanie znaleźć to, czego potrzebujesz, wtedy, gdy tego potrzebujesz. Nieszablonowy i niesymetryczny kształt kieszeni sprawia, że ​​torba jest jeszcze bardziej modna i pożądana.

 

Projekt patentowy CornerArmor

Wzmocnione krawędzie i narożniki zapewniają ochronę w zakresie 360° i zabezpieczają przed potencjalnymi uszkodzeniami spowodowanymi przypadkowym upuszczeniem.


Wyjątkowa ochrona

Dobrze uzbrojony w CornerArmor™ na dole i 360° ochronną krawędź wokół wnętrza, chroniącą laptopa w każdym wypadku, takim jak poduszka powietrzna w samochodzie.

 

Regulowany, wyściełany pasek na ramię

Specjalnie zaprojektowany uchwyt do przenoszenia. Możesz wygodnie przenosić swoje urządzenie, a grzbiet umieszczony wewnątrz teczki zapewnia ochronę urządzenia w zakresie 360​​° od wszystkiego, od zarysowania zamka błyskawicznego po uszkodzenia spowodowane uderzeniami lub przypadkowym upuszczeniem.

 

Zamki błyskawiczne YKK

Torba na laptopa jest specjalnie wykonana z japońskiego zamka błyskawicznego YKK, niewiarygodnie dobrej jakości, wystarczająco wytrzymała.

 

Specyfikacja

  • Kompatybilność:
    • MacBook Air 13''
    • MacBook Pro 13''
  • Kolor: szary

Producent

Producent:
TomToc

Torby do komputerów

Rodzaj (torby):
torba
Kolor dominujący:
szary
Pasuje do:
  • MacBook Air 13" (2018-2020)
  • MacBook Air 13" M1
  • MacBook Pro 13" (2016-2020)
  • MacBook Pro 13" M1