Skontaktuj się z nami

Szkolenia Video

 

Filmowanie z dronów i GoPro

Szkolenie dla operatorów filmowych już wykorzystujących lub zamierzających wykorzystywać drony, inaczej nazywane multikopterami lub wielowirnikowymi modelami latającymi.

W ciągu trzech dni pokażemy jak obrabiać materiał filmowy nakręcony podczas lotu. Sporo powiemy o samej problematyce obsługi dronów, także od strony lotniczo-prawnej.

Wykonamy pełną postprodukcję z dźwiękiem i konwersją formatów. Szkolenie jest doskonałym rozwinięciem warsztatu dla osób filmujących kamerami profesjonalnymi oraz klasy GoPro.

Szczegóły na stronie ...

 

Szkolenia

> iPhone i iPad w Biznesie
> Szkolenia Video
> Programowanie iPhona i iPada
> Bazy danych
> Publikacje elektroniczne
> Szkolenia iLife i iWork
> Szkolenia Foto
> Szkolenia Audio
> Darmowe (eventy)

Sprawy organizacyjne

> Rejestracja i opłaty
> Najbliższe szkolenia
> Prowadzący


Praca

Poszukujemy trenera video

Kontakt

Dodatkowych informacji w sprawie szkoleń udzieli Państwu:

Dorota Madej
Cortland Sp. z o.o.
Dział Szkoleń

E-mail: szkolenia@cortland.pl
tel. 22 257 00 01

 

Adobe Premiere Pro CC - Profesjonalna postprodukcjaApple Motion

Zapraszamy na trzydniowy kurs, podczas którego poznasz możliwości jednej z najbardziej cenionych i popularnych aplikacji do nieliniowego montażu wideo firmy Adobe.

Szczegóły na stronie ...

Final Cut Pro X dla początkującychApple Color

Najłatwiejszy, najbardziej przystępny cenowo sposób, by przyłączyć się do rewolucji Final Cut Pro X. Jednodniowe szkolenie przeznaczone dla każdego zaczynającego swoją przygodę z profesjonalną edycją wideo wysokiej jakości.

Szczegóły na stronie ...

 

Wprowadzenie do Motion 5Apple Motion

Poznaj Motion 5 - doskonale narzędzie do animacji będące idealnym uzupełnieniem programu Final Cut Pro X. Trzydniowe szkolenie skierowane jest do osób zainteresowanych animacją komputerową z wykorzystaniem programu Motion 5.

Szczegóły na stronie ...

DSLR czyli kamera w lustrzance - filmowanie i postprodukcjaFinal Cut Express

Cyfrowe lustrzanki pozwalające rejestrować obraz w jakości High Definition to największa rewolucja w branży filmowej od niepamiętnych czasów. Rewolucja, której nie można przegapić. Po raz pierwszy w historii kina amatorzy i miłośnicy filmu niezależnego mogą pozwolić sobie na zakup sprzętu po który do profesjonalnych produkcji sięgają ci, których finansowe możliwości są praktycznie nieograniczone.

Szczegóły na stronie ...