Skontaktuj się z nami

Szkolenia

Zajęcia prowadzone przez Centrum Szkoleniowe Apple obejmują dowolną tematykę powiązaną ze sprzętem lub oprogramowaniem Apple. Zainteresowani mają do wyboru szeroką gamę szkoleń, obejmujących między innymi profesjonalne, szkolenia Apple, warsztaty praktyczne oraz indywidualnie zajęcia „w cztery oczy”. Prowadzimy pokazy i warsztaty o różnym poziomie zaawansowania dla różnych grup odbiorców.

Oferta skierowana jest do użytkowników indywidualnych, jak również do firm i instytucji, chcących w maksymalny sposób wykorzystać potencjał rozwiązań oferowanych przez Apple. Szkolenie może zostać zorganizowane w jego siedzibie lub innym, wskazanym miejscu. Cortland jako instytucja szkoleniowa posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.


Szkolenia Apple

Na sprzęcie Apple znamy się najlepiej. Dlatego w ofercie naszego Centrum Szkoleniowego znajdują się szkolenia począwszy od podstawowej obsługi urządzeń, poprzez warsztaty z aplikacji iWork i iLife, aż po zaawansowane kursy z zarządzania i konfiguracji systemu Mac OS czy zarządzania urządzeniami mobilnymi Apple w środowisku biznesowym.

 

Szkolenia

> iPhone i iPad w Biznesie
> Szkolenia Video
> Programowanie iPhona i iPada
> Bazy danych
> Szkolenia iLife i iWork
> Szkolenia Foto
> Szkolenia Audio
> Darmowe (eventy)

Sprawy organizacyjne

> Rejestracja i opłaty
> Najbliższe szkolenia
> Prowadzący


Kontakt

Dodatkowych informacji w sprawie szkoleń udzieli Państwu:

Dorota Madej
Cortland Sp. z o.o.
Dział Szkoleń 

E-mail: szkolenia@cortland.pl
tel. 22 257 00 01

Warsztaty

Dużym zainteresowaniem cieszą się warsztaty poświęcone wybranemu zagadnieniu praktycznemu. Zazwyczaj są to krótkie, jednodniowe szkolenia o charakterze interdycyplinarnym - podejmujące kilka zagadnień w zakresie niezbędnym do rozumienia i rozwiązywania danego problemu. Przykładem są zajęcia z Programowania iPhone'a/iPada, Zarządzania kolorem czy warsztaty prowadzone przez uznany autorytet w danej dziedzinie.

 

Prezentacje

Tak często jak to możliwe staramy się organizować bezpłatne prezentacje nowych produktów i ciekawych rozwiązań. Tradycyjnie przyciągają wielu zainteresowanych poznaniem z bliska nowych technologii. Służą inspiracji i odkrywaniu możliwości ukrytych w często już posiadanych produktach. Dają znakomite wyobrażenie o możliwościach użycia w konkretnych sytuacjach zawodowych czy hobbystycznych i nadania im nowych jakości.