Skontaktuj się z nami

SwitchEasy uchwyt samochodowy MagStand do serii iPhone 12 (czarny)

GS-114-154-221-11
 · 
117CA7
SwitchEasy uchwyt samochodowy MagStand
SwitchEasy uchwyt samochodowy MagStand do serii iPhone 12 (czarny) Dzięki SwitchEasy MagStand możesz łatwo podłączyć iPhone'a z serii 12 w samochodzie. MagStand jest kompatybilny z MagSafe, magnetycznym pierścieniem...
Dostępny
Dostępny w salonie w Poznaniu (Galeria Plaza).
W magazynie
+
 
Cena: 99,00 
(80,49 zł bez VAT)

SwitchEasy uchwyt samochodowy MagStand do serii iPhone 12 (czarny)

Dzięki SwitchEasy MagStand możesz łatwo podłączyć iPhone'a z serii 12 w samochodzie. MagStand jest kompatybilny z MagSafe, magnetycznym pierścieniem zintegrowanym z iPhonem.

 

Kompatybilny z MagSafe

Ponieważ pierścień magnetyczny jest już niewidocznie zintegrowany z serią iPhone'a 12, nie musisz przyklejać do urządzenia metalowych płytek aby korzystać z SwitchEasy MagStand. SwitchEasy zawiera pierścień magnetyczny, dzięki czemu można go używać również ze starszymi iPhone'ami lub urządzeniami innych marek, które nie mają MagSafe. 

 

Wysokiej jakości aluminium

SwitchEasy MagStand jest w całości wykonany z wysokiej jakości aluminium i dlatego stanowi solidną podstawę dla Twojego urządzenia. Po prostu mocujesz uchwyt do kratki wentylacyjnej w swoim samochodzie, optymalnie w zasięgu wzroku. Uwaga: uchwyt nie współpracuje z okrągłymi kratkami wentylacyjnymi i najlepiej sprawdza się na kratkach poziomych.

 

Specyfikacja

  • Komaptybilność: 
    • iPhone 12
    • iPhone 12 Mini
    • iPhone 12 Pro
    • iPhone 12 Pro Max
  • Kolor: czarny 

Producent

Producent:
SwitchEasy