Skontaktuj się z nami

Spigen Gearlock Bike Mount etui do iPhone 12 mini

ACS01589
 · 
9F22EF
Spigen Gearlock Bike Mount
Spigen Gearlock Bike Mount etui do iPhone 12 mini Etui Gearlock od firmy Spigen do roweru to nowatorskie rozwiązanie łączące niesamowitą funkcjonalność z bezpieczeństwem. Case jest wysoce absorbujący wstrząsy, co do zastosowań rowerowych jest...
W magazynie
+
Sugerowana cena sprzedaży: 80,00    -20%
Cena: 64,00 
(52,03 zł bez VAT)

Spigen Gearlock Bike Mount etui do iPhone 12 mini

Etui Gearlock od firmy Spigen do roweru to nowatorskie rozwiązanie łączące niesamowitą funkcjonalność z bezpieczeństwem. Case jest wysoce absorbujący wstrząsy, co do zastosowań rowerowych jest niezwykle ważne. Pokrowiec jest wzmocniony w narożnikach technologią Air-Cushion, która chroni dodatkowo urządzenie w przypadku upadku i posiada również osłony na przyciski i wycięcia na porty. Wewnątrz pokrowca znajduje się wypełnienie w postaci pianki technologicznej, która zapewnia dodatkową warstwę ochronną od uderzeń, czy upadku urządzenia.

Kluczowym aspektem tej obudowy jednakże jest specjalne wycięcie na jej plecach. Jest to system montażowy do uchwytów rowerowych Spigen MF100 lub MS100, które stanowią integralną całość systemu Gearlock. Montaż odbywa się poprzez obrócenie urządzenia z pokrowcem o 45° w lewo bądź prawo, dzięki czemu możemy korzystać z urządzenia w pozycji horyzontalnej lub pionowej.

 

Specyfikacja

  • Kompatybilność z urządzeniem: iPhone 12mini
  • Kompatybilność z uchwytem rowerowym: Spigen MF100 lub MS100
  • Kolor: czarny 

Producent

Producent:
Spigen

Akcesoria iPhone/iPod/iPad (etui)

Przeznaczenie:
  • iPhone 12 mini
Rodzaj:
  • etui
Kolor dominujący:
  • czarny