Mój koszyk


SimplyLease
- Leasing online

Decyzja kredytowa nawet w 2 minuty


unnamed_(9) 


 hero-leasing  

Leasing SimplyLease


SimplyLease to innowacyjne rozwiązanie finansowe, oferowane w wyniku współpracy Cortland z Siemens Finance. SimplyLease to usługa umożliwiająca przedsiębiorcom sfinansowanie zakupów całkowicie online, bez dodatkowych dokumentów.

 

MacBook

Dlaczego SimplyLease?

Jak to działa?

Podpisanie umowy

 

Umowę leasingu możesz podpisać na dwa sposoby: online lub za pośrednictwem kuriera.

ELEKTRONICZNIE – TERAZ

mark

Umowę podpiszesz od razu

 

mark

Potrzebujesz dostępu do komputera z kamerą

 

mark

Zajmie Ci to tylko kilka minut

 

mark

Wysyłkę towaru zlecimy nawet dzisiaj

PAPIEROWO – Z KURIEREM

mark

Umowa zostanie do Ciebie dostarczona najszybciej w kolejny dzień roboczy

 

mark

Umowę podpiszesz w obecności kuriera

 

mark

Wysyłkę towaru zlecimy natychmiast po podpisaniu umowy


Masz pytanie? Sprawdź odpowiedź.


1. Czym jest SimplyLease?

SimplyLease to innowacyjne rozwiązanie finansowe, oferowane w wyniku współpracy Cortland z Siemens Finance. SimplyLease to usługa umożliwiająca sfinansowanie wybranego produktu całkowicie online, bez dodatkowych dokumentów.

2. Kto zapewnia finansowanie?

Finansowane jest zapewnione przez firmę Siemens Finance Sp. z o.o. Umowa leasingu jest zawierana pomiędzy klientem a leasingodawcą. Siemens Finance koordynuje również proces obsługi klienta po uruchomieniu umowy.Siemens Finance Sp. z o.o. to spółka finansowa z grupy Siemens z ponad 20-letnim doświadczeniem na polskim rynku specjalizująca się w finansowaniu maszyn i urządzeń dla branży przemysłowej, medycznej oraz sprzętu IT i Office.Dzięki unikalnym rozwiązaniom finansowym Siemens Finance wspiera inwestycje swoich klientów ułatwiając im dostosowywanie się do ciągłych zmian.

3. Jak mogę podpisać umowę?

Umowę możesz podpisać na dwa sposoby:Elektronicznie – płatność za Twoje zakupy i proces wysyłki towaru realizowane są niezwłocznie.Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz czekać na papierową wersję umowy przywiezioną przez kuriera. Zdalne podpisanie umowy leasingu wymaga użycia podpisu kwalifikowanego, który uzyskasz on-line podczas rozmowy wideo z konsultantem. Twoje zakupy zostaną wysłane nawet w ten sam dzień.Z kurierem – do wydania decyzji kredytowej, niezbędna będzie weryfikacja Twojej tożsamości poprzez logowanie do systemu bankowego lub poprzez szybki przelew 1 zł (pay-by-link). Dokumenty umowy otrzymasz od kuriera w ciągu 1-2 dni roboczych. Po uzyskaniu Twojego podpisu na umowie, Twoje zakupy zostaną niezwłocznie zrealizowane.

4. Czym jest kwalifikowany podpis elektroniczny?

Kwalifikowany podpis elektroniczny dostarczany jest przez firmę Autenti by InfoCert. To elektroniczny podpis ważny na równi z podpisem własnoręcznym, który spełnia wszystkie wymogi prawne. To pierwszy na polskim rynku leasingowym sposób na błyskawiczne i w pełni zdalne zawarcie umowy.Podpisanie umowy nie stanowi dodatkowego kosztu, a sam podpis elektroniczny ważny jest przez 30 dni.

5. Czy podpis kwalifikowany jest bezpieczny?

Dokumenty i umowy podpisywane przez Autenti są prawnie wiążące na terenie całej Unii Europejskiej. Podpis elektroniczny Autenti by InfoCert spełnia wymogi określone w Kodeksie Cywilnym oraz w rozporządzeniu eIDAS. Autenti pełni skutecznie rolę zaufanej strony trzeciej i zapewnia wartość dowodową – dokumenty podpisywane przez platformę Autenti spełniają wymogi dotyczące trwałego nośnika oraz mogą być przedstawiane jako dowody w sprawach sądowych.

6. Jak wygląda proces podpisywania umowy?

Po podjęciu przez Siemens Finance pozytywnej decyzji kredytowej otrzymasz link z prośbą o wybór dogodnego dla Ciebie terminu wideoweryfikacji. Do zawarcia umowy przygotuj Twój komputer, dowód tożsamości oraz telefon.W trakcie rozmowy online konsultant Autenti, dokona weryfikacji Twoich danych na podstawie obrazu twarzy, dokumentu tożsamości oraz przekazanych przez Ciebie informacji.Po uzyskaniu certyfikatu e-podpisu, wystarczy zatwierdzić umowę poprzez wpisanie ustawionego samodzielnie PIN-u oraz otrzymanego hasła SMS. Proces zajmuje średnio 5 minut.

7. Czy przedmiot jest ubezpieczony?

Tak, ubezpieczenie chroni zakupione przedmioty przed stratą finansową wynikającą ze zniszczenia/utraty urządzenia na skutek upadku, zalania, przepięcia czy kradzieży.Szczegółowy zakres ochrony wraz z obowiązującym OWU znajdziesz pod tym linkiem.

8. Kiedy i jak otrzymam pierwszą fakturę?

Jeśli dokonujesz wpłaty własnej, faktura zostanie wysłana następnego dnia roboczego na wskazany przez Ciebie we wniosku adres mailowy. Natomiast pierwszą fakturę za ratę leasingową otrzymasz mailowo 11 dnia miesiąca, następującego po miesiącu zapłacenia przez Siemens Finance za Twoje zakupy. Wszystkie faktury wynikające z umowy leasingu SimplyLease są dostępne w formie elektronicznej na portalu obsługi klienta eplatforma.siemens.pl

Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Zakończenie działania Klubu Cortland

Od 01 lipca 2024 klub Cortland zakończy swoją działalność. Zachęcamy do wykorzystania zgromadzonych punktów do 30 czerwca 2024.

 

Po tym terminie punkty stracą ważność.

Sprawdź stan punktów
Download App - Photo