Mój koszyk

SimplyLease.
Leasing nawet
w 5 minut.

Dostępny w salonach Cortland.

 hero-leasing  

Leasing SimplyLease

 

SimplyLease to innowacyjne rozwiązanie finansowe, oferowane w wyniku współpracy Cortland z Siemens Finance. SimplyLease to usługa umożliwiająca przedsiębiorcom sfinansowanie zakupów nawet w 5 minut, bez dodatkowych dokumentów.

 

MacBook 

Dlaczego SimplyLease?

Jak to działa?


Masz pytanie? Sprawdź odpowiedź.
 

1. Kto zapewnia finansowanie?

Finansowane jest zapewnione przez firmę Siemens Finance Sp. z o.o.. Umowa leasingu jest zawierana pomiędzy klientem a leasingodawcą. Siemens Finance koordynuje również proces obsługi klienta po uruchomieniu umowy.

Siemens Financial Services jest częścią międzynarodowego koncernu SIEMENS działającego od 1887 roku. W Polsce jako spółka leasingowa Siemens Finance – działa od ponad 20 lat.

Dzięki unikalnym rozwiązaniom finansowym Siemens Financial Services wspiera inwestycje swoich klientów ułatwiając im dostosowywanie się do ciągłych zmian.

2. Czy przedmiot jest ubezpieczony?

Tak, ubezpieczenie chroni zakupione przedmioty przed stratą finansową wynikającą ze zniszczenia/utraty urządzenia na skutek upadku, zalania, przepięcie czy kradzieży.

Szczegółowy zakres ochrony wraz z obowiązującym OWU znajdziesz pod poniższym linkiem.

3. Kiedy i jak otrzymam pierwszą fakturę?

Jeśli dokonujesz wpłaty własnej, faktura zostanie wysłana następnego dnia roboczego na wskazany przez Ciebie we wniosku adres mailowy. Natomiast pierwszą fakturę za ratę leasingową otrzymasz mailowo 11 dnia miesiąca, następującego po miesiącu zapłacenia przez nas za Twoje zakupy. Wszystkie faktury wynikające z umowy leasingu SimplyLease są dostępne w formie elektronicznej na portalu obsługi klienta eplatforma.siemens.pl.

Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Klub Cortland
Dołącz do programu lojalnościowego Klub Cortland. Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj na rabat.
Dołącz do Klubu Cortland
Download App - Photo