Skontaktuj się z nami

Scosche MagicMount Window/Dash uchwyt samochodowy na szybę lub deskę rozdzielczą (czarny)

33991048607
 · 
96A7BB
Scosche MagicMount Window/Dash
Scosche MagicMount Window/Dash uchwyt samochodowy na szybę lub deskę rozdzielczą MagicMount™ to nowy magnetyczny system mocowania do wygodnego mocowania smartfonów i nie tylko. Wystarczy zbliżyć urządzenie do powierzchni...
W magazynie
+
 
Cena: 55,01 
(44,72 zł bez VAT)

Scosche MagicMount Window/Dash uchwyt samochodowy na szybę lub deskę rozdzielczą

MagicMount™ to nowy magnetyczny system mocowania do wygodnego mocowania smartfonów i nie tylko. Wystarczy zbliżyć urządzenie do powierzchni magnetycznej, a natychmiast zablokuje się na swoim miejscu. Jego elegancka konstrukcja bez kołyski wykorzystuje magnesy o dużej mocy, aby zabezpieczyć urządzenie tam, gdzie najczęściej ich używasz. Ten uchwyt na telefon do samochodu w domu lub w biurze pozwala ustawić urządzenie pod dowolnym kątem, aby wygodnie oglądać. W drodze w biurze w domu wszędzie!

Zabezpiecz MagicMount™ na przedniej szybie lub w dowolnym miejscu na desce rozdzielczej za pomocą dołączonego dysku montażowego.

MagicMount™, niemagnetyczne, metalowe płytki z klejem, stanowią integralny element systemu mocowania magnetycznego MagicMount™ do urządzeń mobilnych. Wystarczy przymocować wymienne płytki Scosche i już można używać dowolnego z wielu produktów MagicMount dostępnych w tej powiększającej się rodzinie uchwytów magnetycznych. MagicPlates są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, w zależności od zakupionego uchwytu MagicMount. Dostępne są również zestawy zamienne.

Istnieje kilka sposobów mocowania płytek zamiennych Scosche do urządzenia.

  • Bezpośrednio na tył obudowy
  • Bezpośrednio na urządzenie mobilne
  • Pomiędzy urządzeniem a obudową - z klejem lub bez kleju

 

Cechy

  • Bezpiecznie i szybko przymocuj urządzenie mobilne do deski rozdzielczej lub okna pojazdu lub do blatów, biurek i innych powierzchni w domu.
  • 4-osiowa regulowana głowica z przeciwnakrętką zapewnia bezpieczne pozycjonowanie i optymalną widoczność.
  • Silne magnesy neodymowe są w 100% bezpieczne dla urządzeń mobilnych.
  • Zamontuj urządzenie w orientacji pionowej, poziomej lub pod dowolnym kątem pomiędzy nimi.
  • Umożliwia bezpieczne i łatwe korzystanie z urządzenia jedną ręką oraz dostęp do wszystkich elementów sterujących i portów.

Producent

Producent:
Scosche

Akcesoria iPhone/iPod/iPad (uchwyty)

Zastosowanie:
samochód