Skontaktuj się z nami

Samsung Pendrive DUO Plus 64GB USB-C/USB3.1 MUF-64DB/AP

MUF-64DB/APC
 · 
6B6780
Samsung Pendrive DUO Plus 64GB
Samsung Pendrive DUO Plus 64GB USB-C/USB3.1 MUF-32DB/AP Dwa dyski flash w jednym. Podwój wygodę. DUO Plus to napęd typu C z super przydatnym adapterem typu A. Wyeliminuj obawy, ponieważ intuicyjny zintegrowany adapter typu A...
 
Cena: 99,00 
(80,49 zł bez VAT)

Samsung Pendrive DUO Plus 64GB USB-C/USB3.1 MUF-32DB/AP

Dwa dyski flash w jednym.

Podwój wygodę. DUO Plus to napęd typu C z super przydatnym adapterem typu A. Wyeliminuj obawy, ponieważ intuicyjny zintegrowany adapter typu A współpracuje ze starszymi urządzeniami. Teraz możesz elastycznie przenosić dane i zwalniać miejsce z doskonałą prędkością i wydajnością.

 

Tak czy inaczej jest właściwy sposób.

Nie ma złego sposobu na podłączenie go. Wyposażony w najnowszą w branży technologię USB Type-C, DUO Plus podłącza się zawsze prawą stroną do góry - bez przewracania, bez kłopotów, bez problemów. Z łatwością przesyłaj duże pliki do smartfonów typu C, tabletów i laptopów.

 

Podwój swoją łączność.

Jeden dysk flash dla wielu urządzeń. Łączność USB Type-C i Type-A pozwala szybko zwolnić miejsce na urządzeniu dzięki szybkim kopiom zapasowym i odciążeniom plików. Teraz możesz dodać jeszcze więcej filmów, muzyki i gier.

 

Szybki. I elastyczny.

DUO Plus przesyła duże pliki w zaledwie kilka sekund z niesamowitą prędkością odczytu USB 3.1 do 300 MB/s. Napęd ten jest wstecznie kompatybilny z USB 3.0 / 2.0 i zapewnia zadziwiającą wydajność na wielu różnych urządzeniach i zastosowaniach.

 

Twardy i godny zaufania

Pliki pozostają bezpieczne, gdziekolwiek jesteś. Wiodąca pozycja Samsunga w dziedzinie pamięci flash sprawia, że DUO Plus jest godnym zaufania napędem do przechowywania cennych danych. Działa to wszystko dzięki obudowie wodoodpornej, odpornej na wstrząsy, odpornej na temperaturę, odpornej na magnes i odpornej na promieniowanie rentgenowskie, która jest objęta 5-letnią ograniczoną gwarancją.

 

Specyfikacja

  • Pojemność pamięci flash: 64 GB
  • Interfejs:
    • USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1
    • USB 3.0 Type C
  • Prędkość odczytu: 200 MB/s
  • Wymiary: 57,92 x 18,33 x 7,29 mm
  • Waga 7,7 g

Producent

Producent:
Samsung

Pamięci Flash

Pojemność:
64 GB