Skontaktuj się z nami

PURO szkło ochronne hartowane do iPad mini (6. generacji)

SDGIPADMINI
 · 
E54373
PURO szkło ochronne hartowane do iPad mini
PURO szkło ochronne hartowane do iPad mini  Hartowane szkło ochronne Puro jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą uchronić ekran swojego tabletu nie tylko przed odciskami palców czy zadrapaniami, ale także od...
Dostępny
Dostępny w salonie w Kraków (Galeria Kazimierz).
W magazynie
+
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 53,00 zł

Sugerowana cena sprzedaży: 89,00    -40%
Cena: 53,41 
(43,42 zł bez VAT)

PURO szkło ochronne hartowane do iPad mini 

Hartowane szkło ochronne Puro jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą uchronić ekran swojego tabletu nie tylko przed odciskami palców czy zadrapaniami, ale także od różnego rodzaju uderzeń. Produkt jest całkowicie wykonany z hartowanego szkła o twardości równej 9H, jest odporny na oleje i kremy, a także zapobiega gromadzenia się na nim kurzu. Dzięki ultra cienkiej konstrukcji oraz 100% przejrzystości korzystanie z tabletu stanie nie się nie tylko bezpieczne, ale przede wszystkim wygodne i przyjemne.

Oleofobowa powłoka ograniczy występowanie śladów po palcach, a idealnie zaokrąglone narożniki oraz perfekcyjnie wycięte otwory pozwolą w kilka sekund dopasować szkło do panelu bez pęcherzyków powietrza. Hartowane szkło Puro to wspaniała oferta dla wszystkich użytkowników dbających o swoje urządzenie.

 

Specyfikacja

  • Kompatybilność: iPad mini 6 generacji
  • Kolor: przezroczysty 
  • Materiał: szkło hartowane 

Producent

Producent:
Puro

Ochrona ekranu

Kompatybilność:
  • iPad mini 6
Rodzaj:
szkło ochronne