Skontaktuj się z nami

Adobe Dreamweaver CC

 

Unikalne funkcje i najlepsze rozwiązania sprawią, że stworzenie strony będzie szybkie, łatwe i przyjemne. Program podpowie Ci, jak zapisać własne pomysły w kodzie CSS. Podglądanie wyników umożliwi rozbudowana o możliwość szybkiej edycji funkcja aktywnego widoku. Przebudowę i modyfikowanie kodu HTML usprawni zaś funkcja przenoszenia elementów. Dreamweaver CC zadowoli każdego, bez względu na na stopień zaawansowania w projektowaniu stron www. Daj się przekonać już dziś i zaopatrz się w najnowszą wersję programu!

 

Przetestuj Adobe Dreamweaver CC za darmo przez 30 dni!

+
Cena: 2 111,00 
  • Dostawa: 0zł
Adobe Dreamweaver CC
Kod producenta: 65297795BA01B12  ·  Kod Cortland: 030D80
+
Cena: 2 181,00 
  • Dostawa: 0zł
Adobe Dreamweaver CC MULTILANGUAGE
Kod producenta: 65297796BA01B12  ·  Kod Cortland: 6D59E6

Informacje o Dreamweaver CC


Przedstawiamy szybszy sposób programowania stron internetowych. Dzięki funkcjonalnemu interfejsowi, narzędziom zintegrowanym z innymi produktami i nowym, wizualnym funkcjom edycji arkuszy CSS programowanie przebiega w intuicyjny, szybki sposób. Program Dreamweaver CC umożliwia obecnie udostępnianie wyników pracy bezpośrednio z poziomu aplikacji oraz stosowanie najnowszych standardów internetowych dzięki natychmiastowemu dostępowi do nowych funkcji. Całe środowisko twórcze jest pod ręką w jednym miejscu.

Nowe funkcje edycji elementów wizualnych, takie jak opcja projektowania arkuszy CSS i zaktualizowany interfejs płynnego układu siatki, znacznie przyspieszają pisanie kodu. Przeciągając i upuszczając widżety interfejsu jQuery, można tworzyć własne aplikacje dla urządzeń przenośnych, aby następnie pakować je za pomocą środowiska Adobe® PhoneGap™ Build™.

W oprogramowaniu wprowadzono funkcjonalne narzędzia do obróbki elementów wizualnych, które pozwalają generować czytelny kod zgodny ze standardami internetowymi oraz błyskawicznie stosować właściwości CSS, na przykład gradienty czy cienie ramek. Podczas pracy można bezpośrednio wyświetlać podgląd zmian projektu i na bieżąco obserwować efekty zmian stylu.

Program Dreamweaver CC należy teraz do usługi Creative Cloud, co pozwala uzyskać płynny, intuicyjny i lepiej zintegrowany proces twórczy. Program można uzyskać w ramach subskrypcji pojedynczej aplikacji lub kompletnego członkostwa Creative Cloud, które obejmuje komplet narzędzi firmy Adobe do projektowania.

Plan roczny

Plan roczny zapewnia stały dostęp do najnowszych funkcji oprogramowania bez dodatkowych opłat przez cały czas aktywności członkostwa.