Skontaktuj się z nami

Adobe After Effects CC

Adobe After Effects to potężne oprogramowanie wyposażone we wszystkie niezbędne funkcje i narzędzia, których potrzebujesz do tworzenia niesamowitych animacji, efektów i kompozycji. After Effects jest oprogramowaniem umożliwiającym projektowanie profesjonalnych animacji i efektów wizualnych na potrzeby filmów, telewizji, wideo, jak i stron internetowych. 

 

Przetestuj Adobe After Effects za darmo przez 30 dni!

+
Cena: 2 114,00 
  • Dostawa: 0zł
Adobe After Effects CC
Kod producenta: 65297726BA01B12  ·  Kod Cortland: 845330
+
Cena: 2 184,00 
  • Dostawa: 0zł
Adobe After Effects CC MUE
Kod producenta: 65297727BA01B12  ·  Kod Cortland: D79EC5

Informacje o Adobe After Effects CC


Nowy Adobe After Effects jest częścią usługi Creative Cloud, dzięki czemu oprócz podstawowego narzędzia zyskujesz dostęp do wielu zasobów - w tym również Adobe Stock, usługi, w której znajdziesz ponad 55 milionów bezpłatnych obrazów, zdjęć i filmów w aplikacjach. Ponadto, dzięki usłudze CC Adobe After Effects współpracuje z technologią Adobe CreativeSync, która umożliwia szybkie i proste synchronizowanie danych pomiędzy komputerem a urządzeniem przenośnym.

After Effects CC pozwoli Ci osiągnąć niemożliwe. Potężne narzędzia i funkcje, takie jak Live 3D Pipeline, Refine Edge, Warp Stabilizer VFX, Pixel Motion Blur, 3D Camera Tracker oraz CINEMA 4D Lite umożliwią Ci np. stworzenie kompozycji CINEMA 4D bez konieczności renderowania i korzystania z innych programów. Możesz wykorzystać narzędzia After Effects CC tak jak tego potrzebujesz, dodając ciekawe obiekty 3D lub sceny do projektu bez konieczności opuszczania After Effects lub wprowadzać zmiany z poziomu innych urządzeń. Nowoczesna chmura Crative Cloud daje Ci również możliwość udostępniania swojej pracy innym, synchronizacji pomiedzy urządzeniami i korzystanie z najnowszych funkcji od razu po ich premierze. 

Chciałbyś zacząć tworzyć, ale nie wiesz jak? Firma Adobe przygotowała specjalne samouczki dla swoich użytkowników, w których znajdziesz ciekawe instrukcje dotyczące używania narzędzi, projektowania animacji, tworzenia efektów i wielu innych ciekawych rzeczy, tak byś mógł w pełni wykorzystać After Effects z Creative Cloud.

 

Zmiany w Adobe After Effects CC:

  • After Effects został ulepszony pod względem wydajności. Nowa wersja programu zapewnia płynniejsze wyświetlanie podglądu, przyspiesza renderowanie, poprawia szybkość interakcji oraz wprowadza wiele innych ulepszeń.
  • Nowy Adobe Character Animator pozwoli Ci ożywić postacie 2D poprzez wykonywanie ruchów przed kamerką internetową.
  • Wyszukaj i wykorzystaj filmy w profesjonalnej jakości w usłudze Adobe Stock. Dzięki CC możesz korzystać z biblioteki, w której znajdziesz ponad milion selektywnie wybranych filmów.
  • Tryb podglądu umożliwi Ci dopracowanie efektów do perfekcji. Dzięki wprowadzonym zmianom możesz dokonywać edycji bez przerywania odtwarzania.

 

Adobe After Effects CC w sklepie Cortland jest dostępny w nowej, niższej cenie w ramach 12-miesięcznej subskrypcji do programu. Plan roczny zapewnia stały dostęp do najnowszych funkcji oprogramowania bez dodatkowych opłat przez cały czas aktywności członkostwa.

W celu zakupienia licencji edukacyjnej sprawdź naszą ofertę dla sektora edukacji - TUTAJ.

Teraz przed zakupem Adobe After Effects lub innych programów z usługi Creative Cloud możesz skorzystać z 30-dniowego okresu próbnego - więcej informacji tutaj.