Skontaktuj się z nami

Efektowne prezentacje w Keynote

 

Prezentuj jak Steve Jobs

Szkolenia

> iPhone i iPad w Biznesie
> Szkolenia Video
> Programowanie iPhona i iPada
> Bazy danych
> Szkolenia Systemowe OS X
> Publikacje elektroniczne
> Szkolenia iLife i iWork
> Szkolenia Foto
> Szkolenia Audio
> Darmowe (eventy)
> Egzaminy certyfikowane

Sprawy organizacyjne

> Rejestracja i opłaty
> Najbliższe szkolenia
> Prowadzący

Terminy

Poinformujemy wkrótce

Zarejestruj się

 

Kontakt

Dodatkowych informacji w sprawie szkoleń udzieli Państwu:

Dorota Madej
Cortland Sp. z o.o.
Dział Szkoleń 

E-mail: szkolenia@cortland.pl
tel. 22 257 00 01

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób chcących nauczyć się jak przygotowywać niebanalne prezentacje multimedialne, w szczególności do osób nieposiadających żadnego doświadczenia w zakresie obsługi programu Keynote.

Uczestnicy zajęć zapoznają się z zasadami tworzenia pomysłowych prezentacji oraz z obsługą programu Keynote. Zajęcia mają charakter wykładu wzbogaconego o intensywe ćwiczenia praktyczne, wykonywane indywidualnie przez każdego z uczestników szkolenia. Uczestnicy zajęć, po zakończeniu szkolenia, będą potrafili przygotować ciekawą prezentację multimedialną z wykorzystaniem programu Keynote.

W trakcie jednodniowego szkolenia nauczysz się m.in.:

  • przekształcać informacje we wciągające prezentacje
  • tworzyć piękne slajdy i prezentować swoje pomysły, usługi i produkty w niezapomniany sposób
  • tworzyć multimedialne prezentacje z wykorzystaniem motywów, grafik, multimediów i hiperłączy
Proponowany program zajęć
  • Sztuka tworzenie wciągających prezentacji oraz analiza stylu prezentacji twórcy Apple’a Steve’a Jobsa
Opowiemy dlaczego w dobie internetu lepiej mówić niż pisać i jak przygotować wystrzałową prezentację, dzielić się wiedzą i zostać zapamiętanym. Przeanalizujemy także styl wystąpień Steve'a Jobs'a, współtwórcy firmy Apple, który jest dziś niekwestionowanym mistrzem w prezentacjach biznesowych.
  • Praktyczne tworzenie prezentacji w Keynote
Wybór motywu i rozmiaru slajdu, wybór slajdu wzorcowego. Praca z Inspektorem. Ustawianie przejść między slajdami, ustawianie animacji na slajdach. Dodawanie multimediów do prezentacji - zdjęć, muzyki, plików wideo. Tworzenie tabel i wykresów w prezentacji, dodawanie hipełączy. Eksport prezentacji do innych formatów.


Uwagi dla uczestników

Zajęcia odbędą się w Ośrodku Szkoleniowym w siedzibie Cortland w Gdańsku. Organizator zapewnia komputery ale sugerujemy, aby przynieśli Państwo własne laptopy, do których obsługi jesteście Państwo przyzwyczajeni. Szkolenie prowadzone jest w języku polskim, oprogramowanie zainstalowane jest w polskiej wersji językowej.

 

Serdecznie zapraszamy.

Jacek Nowak & Cortland

 


Rejestracja

Osoby zainteresowane szkoleniem proszone są o skontaktowanie się z Działem Szkoleń Cortland telefonicznie lub wysyłając e-mail. Cortland kwalifikuje uczestników szkolenia w oparciu o kolejność zgłoszeń. Przyjmowanie zgłoszeń na szkolenie trwa do wyczerpania limitu miejsc na szkoleniu. Cortland nie przewiduje możliwości wykupienia częściowego uczestnictwa w szkoleniu. Osoby zakwalifikowane na szkolenie zobligowane są do uiszczenia opłaty najpóźniej 4 dni przez rozpoczęciem szkolenia. Nie wniesienie opłaty jest równoznaczne z rezygnacją ze szkolenia. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia z przyczyn od niego niezależnych.

 

Opłaty

Opłata za szkolenie wynosi 399 pln netto. Opłata musi zostać wniesiona najpóźniej 4 dni przez przed rozpoczęciem szkolenia. Rezygnacji ze szkolenia, bez utraty dotychczas wniesionych opłat, można dokonać najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem szkolenia. Rezygnacja 3 lub 2 dni przez rozpoczęciem szkolenia powoduje utratę 50% dokonanej opłaty. Rezygnacja dzień przed, w dniu szkolenia oraz w trakcie trwania szkolenia nie powoduje zwrotu dotychczas wniesionych opłat.

Opłaty można dokonać:

  • gotówką lub kartą kredytową w jednym z biur Cortland,
  • przelewem bankowym na podstawie wystawionej wcześniej przez Cortland Faktury Proforma,
  • kartą kredytową w systemie on-line za pośrednictwem firmy PolCard poprzez bezpieczne połączenie SSl 128 bit (Cortland nie posiada żadnego dostępu do danych dotyczących karty klienta, Cortland i PolCard nie pobierają od klienta żadnych dodatkowych prowizji przy zapłacie kartą);