Dołącz do nas

Aktualne oferty pracy

Asystent sklepu internetowegoAdministracjaPoznań+
Miejsce pracy: Poznań
Numer referencyjny: AS/CP/2019

Opis stanowiska:

  • realizacja zamówień
  • obsługa zwrotów i reklamacji
  • wystawianie faktur
  • kontakt telefoniczny i mailowy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy biurowej
  • wysoka kultura osobista
  • skrupulatność, samodzielność, systematyczność i sumienność
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilną pracę w sympatycznym zespole
  • najnowsze produkty Apple w najlepszej cenie dla pracowników 🙂
  • karta MultiSport, pakiet Medicover, konkursy i dofinansowanie wakacji!
Pracownik magazynowyAdministracjaPoznań+
Numer referencyjny: PM/CP/2019

  • kompletacja zamówień
  • pakowanie
  • przygotowanie towaru do wysyłki

Wymagania:

  • odpowiedzialność, sumienność, uczciwość
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość podstawowych dokumentów magazynowych
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Infolinia Cortland:

61 66 90 200

Infolinia czynna od pon. do pt. w godz 9:00-17:00
E-mail: kontakt@cortland.pl | Zgłoś błąd: bledy@cortland.pl