Dołącz do nas

Aktualne oferty pracy

Pracownik magazynowy – FakturzystaAdministracjaPoznań+
Miejsce pracy: Poznań
Numer referencyjny: PMF/CP/2018

Opis stanowiska:

  • drukowanie listów przewozowych
  • kompletacja zamówień
  • pakowanie
  • przygotowanie towaru do wysyłki
  • wystawianie dokumentów sprzedażowych i magazynowych w programie Comarch
  • obsługa zleceń sprzedaży i wysyłek

Wymagania:

  • znajomość oprogramowania Comarch lub podobnego
  • mile widziane doświadczenia na stanowisku pracownik magazynowy - fakturzysta
  • znajomość podstawowych dokumentów magazynowych
  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętności organizacyjne
  • odpowiedzialność, sumienność, uczciwość
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilną pracę w sympatycznym zespole
Pracownik magazynowyAdministracjaPoznań+
Numer referencyjny: PM/CP/2018

  • pakowanie

Wymagania:

Oferujemy:

Asystentka w biurze handlowymAdministracjaWrocław+
Miejsce pracy: Wrocław
Numer referencyjny: ABH/CWr/2018
Asystentka w biurze handlowym
Miejsce pracy: Wrocław, ul. Wita Stwosza
Obowiązki:
  • prace administracyjne wspomagające dział handlowy
  • opracowywanie danych, ofert handlowych
Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy biurowej
  • wysoka kultura osobista
  • skrupulatność, samodzielność, systematyczność i sumienność
  • dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • w przyszłości możliwość awansu
Infolinia Cortland:
61 66 90 200

Infolinia czynna od pon. do pt. w godz 9:00-17:00
E-mail: kontakt@cortland.pl | Zgłoś błąd: bledy@cortland.pl