Mój koszyk
Apple Watch – podstawki i stacje ładujące
  •  
     - 

Apple Watch – podstawki i stacje ładujące

Znajdź wygodne miejsce do ładowania swojego Apple Watcha. Specjalne podstawki to znakomity sposób na przechowywanie i co najważniejsze – ładowanie swojego zegarka. Poznaj wszystkie możliwości komfortowego uzupełnienia stanu baterii w smartwatchu.

Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły

Ładowanie indukcyjne na podstawce do Apple Watch

Ładowanie Apple Watcha jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Wszystko za sprawą ładowarek indukcyjnych w standardzie Qi, które wprowadziły tę czynność na zupełnie nowy poziom. Jako że bateria w Apple Watchu wytrzymuje od 15 do 18 godzin, zazwyczaj ładujemy urządzenie w nocy, kiedy go nie używamy. Ze specjalną podstawką masz miejsce, w którym zawsze zostawiasz swój zegarek. W ten sposób nie trzeba będzie szukać go każdego ranka, gdyż znajdziesz go na eleganckiej podstawce, na której zegarek ładował się przez noc.

Stacja ładowania do Apple Watch i nie tylko

Jeżeli poza Apple Watchem posiadasz również iPhone’a czy słuchawki AirPods, możesz te wszystkie urządzenia ładować na specjalnej stacji dokującej, która obsługuje wszystkie sprzęty, jakie można ładować indukcyjnie w standardzie Qi z największą możliwą prędkością. Jeśli twój iPhone nie może być ładowany magnetycznie, wybierz stację dokującą Belkin PowerHouse Charge Dock, która wyposażona jest we wbudowane złącze Lightning VersaCase do ładowania iPhone'a.

Wybierz podstawkę, która odpowiada twoim potrzebom i ciesz się wygodnym i szybkim ładowaniem z podstawką do ładowania Apple Watch. Przed wyborem sprawdź kompatybilność modelu ładowarki ze swoimi urządzeniami.

 

Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Zakończenie działania Klubu Cortland

Od 01 lipca 2024 klub Cortland zakończy swoją działalność. Zachęcamy do wykorzystania zgromadzonych punktów do 30 czerwca 2024.

 

Po tym terminie punkty stracą ważność.

Sprawdź stan punktów
Download App - Photo