Skontaktuj się z nami

Pipetto Origami Pencil Case No.3 etui do iPad 10,2'' (od 7. do 9. gen.) (czerwony)

PIP053-53-7
 · 
F3F20B
Pipetto Origami Pencil Case No.3
Pipetto Origami Pencil Case No.3 etui do iPad 10,2'' (od 7. do 9. gen.) Jeśli jesteś osobą, która chce mieć smukłe etui na iPada, ale nie chce rezygnować z ochrony lub funkcjonalności, a także chce mieć miejsce na ołówek Apple...
Dostępny na zamówienie
 
Cena: 229,00 
(186,18 zł bez VAT)

Pipetto Origami Pencil Case No.3 etui do iPad 10,2'' (od 7. do 9. gen.)

Jeśli jesteś osobą, która chce mieć smukłe etui na iPada, ale nie chce rezygnować z ochrony lub funkcjonalności, a także chce mieć miejsce na ołówek Apple Pencil, piórnik Origami No3 jest dla Ciebie.

Posiada te same pozycje stojaka 5 w 1 i funkcjonalność, co oryginalne Origami, ale mocniejsze dla tych, którzy potrzebują dodatkowej ochrony dla dzieci lub po prostu więcej spokoju.

Wyposażony w te same pozycje stojaka 5 w 1 i funkcjonalność, co nasz oryginalny, najlepiej sprzedający się projekt, ten futerał zapewnia bezpieczeństwo dzięki amortyzującej powłoce z TPU, wewnętrznym kieszeniom powietrznym, magnetycznej pokrywie przedniej i rysikowi Apple Pencil schowek — który chroni Apple Pencil i zabezpiecza go.

Przezroczysta tylna szyba PET chroni tył iPada, ale jest również widoczny (pozwala zobaczyć grawerowanie, personalizację, identyfikator lub oznaczanie zasobów).

Oprócz niesamowitej ochrony, jaką zapewnia Twojemu urządzeniu, nasze etui na iPada jest również wykonane z naszej nowej gamy niestandardowych materiałów, które są w 100% certyfikowane jako antybakteryjne, aby pomóc Ci chronić. Zostały stworzone przez wprowadzenie środka przeciwdrobnoustrojowego do materiałów u źródła, dzięki czemu nigdy nie zetrzą się ani nie stracą siły działania i pozostaną niezależnie certyfikowane do zabijania 99,9% bakterii przez cały okres użytkowania obudowy. Ma również wykończenie umożliwiające czyszczenie przez wycieranie i funkcję automatycznego uśpienia i wybudzania, aby wydłużyć żywotność baterii, zapewniając nawet o 20% dłuższe użytkowanie między ładowaniami.

 

Styl składania Origami 5 w 1 to funkcja, bez której nie będziesz chciał żyć.

  • 2 pozycje do pisania i przeglądania (tak samo jak Smart Cover firmy Apple)
  • 2 dodatkowe pozycje składania, które tworzą stabilną szeroką podstawę (idealną do oglądania Netflixa w łóżku lub na miękkich/niestabilnych powierzchniach)
  • 1 dodatkowa pozycja pionowa (idealna do FaceTime i połączeń wideo)

 

Specyfikacja

  • Kompatybilność: iPad 10.2'' (od 7. do 9. gen.)
  • Materiał: TPU i PET

Producent

Producent:
Pipetto

Akcesoria iPhone/iPad

Przeznaczenie (iPad):
  • Apple Pencil (dodatkowy uchwyt)
  • iPad 10.2" (od 7. do 9. generacji)
Materiał:
termoplastyczny poliuretan
Rodzaj:
  • etui z klapką
  • etui z uchwytem
Kolor dominujący:
  • czerwony